punkta kod zniżkowy
Pogoda  RSS
Na takie prognozy czekaliśmy. Wreszcie dobre informacje

#zrodlo

Koniec pogodowego dramatu. W czwartek wyż Aviv pozwoli nam zapomnieć o nawałnicach i wichurach z ostatnich kilkunastu godzin. Pogoda będzie słoneczna i spokojna, w dodatku temperatury wrócą do normy. Znikną upały i w ciągu dnia nie będzie więcej niż 25 stopni Celsjusza. Noc również będzie zdecydowanie lepsza od minionej. Sprawdź prognozę pogody na czwartek.

Źródło: pogoda.interia.pl

Nawałnice i wichury wkroczą do Polski. Masa zagrożeń


Przed nami najtrudniejszy pogodowo dzień w tym tygodniu. Nie tylko zapanują męczące upały, ale nie zabraknie też bardzo niebezpiecznych burz. Ulewy, gradobicie i wichury pojawią się po południu i wieczorem w wielu województwach. Wydano mnóstwo alertów IMGW pierwszego i drugiego stopnia.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Dzień z latem w wielu odsłonach. Nie zabraknie burz i upału

#zrodlo

Przed nami prawdziwie letnie godziny. Pojawią się nie tylko upały, ale też gwałtowne burze, które dadzą o sobie znać również w nocy. Synoptycy przygotowali ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia dla łącznie 10 województw. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda testuje naszą wytrzymałość. Alerty w sześciu województwach

#zrodlo

Tydzień nie zacznie się spokojnie. Do Polski wracają burze z gradem i silnym wiatrem, osiągającym w porywach nawet 80 km/h. Miejscami trzeba będzie uważać na ulewy. Obowiązują alerty IMGW w sześciu województwach. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: Polska, Rzym, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Ciemne chmury nad Euro 2024. Pogoda może namieszać


Pogoda szykuje nieprzyjemną niespodziankę na Euro 2024. Imprezę mogą nawiedzić silne ulewy. Tak może być między innymi podczas pierwszego meczu Polaków. Choć synoptycy przewidują poprawę podczas turnieju, to może się ona okazać dosyć krótkotrwała.

Tagi: Europa
Źródło: pogoda.interia.pl

Yogi przynosi zmiany. Pogoda zacznie nam sprzyjać

#zrodlo

Piątek przyniesie wyraźną zmianę aury. Choć miejscami poranek był jeszcze rześki, a w ciągu dnia nie zabraknie przelotnego deszczu, to powolne ocieplenie staje się faktem. To zasługa wyżu Yogi, który wkracza do Polski, wypierając niże. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

Tagi: LOT
Źródło: pogoda.interia.pl

Wracają burze i alerty. Miejscami zrobi się niespokojnie


Pogoda wyraźnie się psuje. W czwartek pojawią się ulewy i burze, przed którymi ostrzegają synoptycy. W pięciu województwach obowiązują alerty IMGW pierwszego stopnia. Miejscami może się nawet pojawić dawno niewidziany śnieg. Sprawdź prognozę pogody na czwartek.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Niż przejmuje kontrolę. Warunki będą się pogarszać

#zrodlo

Pogoda w środę nie każdemu przypadnie do gustu. Musimy się pogodzić z ciemniejszymi chmurami, przelotnym deszczem oraz ochłodzeniem. Nie powinniśmy się spodziewać temperatur wyższych niż 21 stopni Celsjusza. Miejscami pojawią się też burze, które mogą przynieść drobny grad. Sprawdź prognozę pogody na środę.

Tagi: LOT
Źródło: pogoda.interia.pl

Lato ponad normą. Początek jesieni też zaskoczy

#zrodlo

Lato będzie cieplejsze niż zwykle. Musimy przygotować się na upały, chociaż nie zabraknie też typowych dla tego czasu ulew i burz. Po wakacjach również będzie ciekawie. Październik zapowiada się znacznie bardziej mokry niż zazwyczaj. Poznaj prognozę pogody na wakacje oraz na październik.

Źródło: pogoda.interia.pl

Robi się wyraźnie chłodniej. Niż rusza na wschód

#zrodlo

Pogoda trochę się uspokoi, ale jeszcze nie poprawi. W wielu miejscach w ciągu dnia będziemy mieli do czynienia z przelotnymi opadami, pojawią się też burze. Na zachodzie będzie dosyć chłodno - tam temperatury nie przekroczą 20 stopni Celsjusza. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Tagi: LOT
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze i ulewy wracają. Wydano dużo alertów

#zrodlo

Nowy tydzień zacznie się fatalnie. Do Polski wracają ulewy i burze, lokalnie również z gradem. Miejscami może spaść nawet około 55 mm wody, co grozi lokalnymi podtopieniami. Alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia obowiązują w dziewięciu województwach. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: Polska, SPA, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze i deszcze nie ustępują. Wracają alerty pogodowe


Znowu będzie pochmurnie i mokro. Przelotne opady deszczu pojawią się od rana w wielu miejscach kraju. Wrócą również burze, przed którymi ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Alerty pierwszego stopnia obowiązują w siedmiu województwach. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

Tagi: LOT
Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda nie chce się poprawić. W nocy chłodniej w części kraju

#zrodlo

Burze wyraźnie osłabły, ale jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Przed nami kolejny pochmurny dzień z nieprzyjemną, mokrą aurą. Miejscami suma opadów sięgnie 15 mm, nie zabraknie też silniejszych podmuchów wiatru, zwłaszcza w trakcie burz. Lokalnie może też padać drobny grad. Sprawdź prognozę pogody na czwartek.

Źródło: pogoda.interia.pl

Zmiana sytuacji na rzekach. Sucho jednak nie będzie

#zrodlo

Wreszcie odpoczniemy od nawałnic, które w ostatnich dniach spowodowały wiele szkód na południu kraju. W środę wciąż w wielu miejscach będzie padać deszcz i nie zabraknie burz, jednak rzeki nie będą już tak groźne jak wcześniej. Stan alarmowy notuje się tylko w dwóch stacjach hydrologicznych. Sprawdź prognozę pogody na środę.

Tagi: TUI Group
Źródło: pogoda.interia.pl

Masy wody nad Polską. Czeka nas kolejny ciężki dzień

#zrodlo

Pogoda nie przestaje zadziwiać. Potężne ulewy nawiedzają kolejne miasta i we wtorek nie będzie inaczej. W wielu miejscach wystąpią też burze. W dużej części kraju obowiązują alerty IMGW od najniższego do najwyższego stopnia. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Tagi: Miami, Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze nie zwalniają. Wrócą ulewy i gradobicie

#zrodlo

Początek tygodnia nie przyniesie zmian w pogodzie. Dalej będą nas męczyć silne burze, niosące ulewy, lokalne gradobicie i silny wiatr, osiągający w porywach 80 km/h. Pojawiły się alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia. Wydano je dla 14 województw. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Cała Polska w alertach. Nawałnice, wichury i gradobicie

#zrodlo

Burze zagościły w Polsce na dobre. W piątek praktycznie nie będziemy mogli się przed nimi schronić. Wydano alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju. Niebezpiecznie zacznie się robić jeszcze przed południem. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Boże Ciało i Dzień Dziecka w cieniu burz. Pogoda nie zachwyci

#zrodlo

Boże Ciało i Dzień Dziecka w tym roku nie zachwycą pogodą. Burze nie znikną, więc musimy się szykować nie tylko na ulewy i gradobicie, ale też na silny wiatr, wiejący w porywach do 90 km/h. Sprawdź prognozę pogody na długi weekend.

Źródło: pogoda.interia.pl

Burze się przesuwają. "Uważajcie na siebie"

#zrodlo

Pogoda uparcie nie chce się poprawić. Burze znowu dadzą nam się we znaki. Tym razem będą się z nimi zmagać mieszkańcy centralnych i wschodnich województw. Od rana obowiązują alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia w ponad połowie Polski. Sprawdź prognozę na środę.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Nie odpoczniemy od burz. Skupią się w konkretnym miejscu

#zrodlo

Pogoda się nie uspokoi. Gwałtowne burze znowu spadną na zachodnią Polskę. Synoptycy spodziewają się ulewnego deszczu, sięgającego nawet 50 mm, wichur osiągających w porywach do 90 km/h oraz gradu o średnicy do 4 cm. Wydano alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia dla 10 łącznie województw. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Tagi: Polska, SPA, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda na Boże Ciało ma swój plan. Musimy się przygotować

#zrodlo

Boże Ciało nie będzie spokojne. Podczas tego święta w praktycznie całym kraju pojawią się burze, niosące ulewy, a miejscami nawet grad. Trzeba też przygotować się na silny wiatr. Będzie przy tym bardzo ciepło: do 27 stopni Celsjusza. Poznaj prognozę pogody na Boże Ciało 2024.

Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda podzieli Polskę. Dużo alertów w połowie dnia

#zrodlo

Burze nam nie odpuszczą. Tym razem będzie ich jednak mniej niż w poprzednich dniach i skupią się na zachodzie kraju. Lokalnie przyniosą ulewne deszcze, grad i wiatr osiągający w porywach prędkość 80 km/h. Dodatkowo miejscami otrzemy się o upał. Wydano alerty IMGW dla dziewięciu województw.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burzowy festiwal trwa. Wydano kolejne ostrzeżenia

#zrodlo

Nie mamy dobrych wiadomości pogodowych. Piątek będzie kolejnym burzowym dniem, z dużą ilością niebezpiecznych zjawisk. Nie zabraknie ulew, gradu i silnego wiatru. W dodatku będzie gorąco: miejscami nawet 28 stopni Celsjusza. Alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia obowiązują w łącznie 13 województwach. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Nie mamy dobrych wiadomości na czwartek. Masa alertów pogodowych

#zrodlo

Pogoda nie chce się poprawić. W czwartek w naszym kraju znowu pojawi się mnóstwo burz. W związku z prognozowanymi ciężkimi warunkami wydano alerty IMGW oraz RCB w wielu województwach. Nie zabraknie lokalnych ulew oraz gradobicia. Mimo wszystko wciąż będzie bardzo ciepło - nawet do 26 stopni Celsjusza. Sprawdź prognozę na czwartek.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Prognoza pogody na Boże Ciało 2024. Dane mogą niepokoić

#zrodlo

Pogoda na Boże Ciało 2024 roku może przynieść wiele zmian. Okazuje się, że temperatury mogą zbliżyć się do upału, jednak wraz z dużą wilgotnością może to stworzyć duszne i parne warunki. Bardzo możliwe, że pojawią się też burze, które mogą przynieść grad oraz silny wiatr.

Tagi: Dania
Źródło: pogoda.interia.pl

Strefa burz przetnie Polskę w poprzek. Alerty drugiego stopnia

#zrodlo

Nadchodzą kolejne silne burze, które przyniesie niż Lisa. W środę już od rana w połowie Polski obowiązują z tego powodu alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia. W dodatku będzie bardzo ciepło - nawet 27 stopni Celsjusza, więc w wielu miejscach zrobi się duszno i parno. Sprawdź prognozę pogody na środę.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze daleko nie odeszły. Pogoda szykuje powtórkę


Przed nami kolejny bardzo ciężki dzień. Na wschodzie i północy pojawią się burze, które lokalnie przyniosą potężne ulewy, porywisty wiatr i grad. Będzie też bardzo ciepło: miejscami prawie 30 stopni Celsjusza. Może więc zrobić się duszno i parno. Obowiązują alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia w sześciu województwach. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Tagi: Praga, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Ciężki początek tygodnia. W poniedziałek rządzą burze

#zrodlo

Czeka nas bardzo wymagająca pogoda, szczególnie w drugiej części dnia. W całym kraju mogą się pojawić burze z ulewami i gradem. Miejscami może spaść nawet 50 mm wody. Mimo wszystko będzie bardzo ciepło - miejscami nawet do 26 stopni Celsjusza. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: SPA
Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda psuje się na naszych oczach. Pół Polski w alertach

#zrodlo

Fatalna pogoda wkracza do Polski od południa. Miejscami zrobi się mokro i burzowo. Oprócz tego synoptycy ostrzegają przed niebezpiecznym wiatrem, który może się pojawić w połowie kraju. Przygotowano żółte alerty dla 11 województw. Sprawdź, gdzie trzeba będzie uważać.

Tagi: Polska
Źródło: pogoda.interia.pl

Boże Ciało z wyjątkową pogodą. Prognozy podnoszą na duchu

#zrodlo

Pogoda na Boże Ciało zapowiada się bardzo ciekawie. Wygląda na to, że pod koniec maja zrobi się bardzo ciepło. W większości kraju będzie sucho, jednak miejscami może popadać. Sprawdź prognozę długoterminową na Boże Ciało 2024.

Źródło: pogoda.interia.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Zobacz także
reklama
Kontakt z nami