Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Bali  RSS
TOP 10 najrzadziej odwiedzanych państw na świecie. A jest w nich przepięknie

01.06.2023 12:11

Najczęstszymi odpowiedziami na pytanie, które państwo warto odwiedzić w wakacje, są Włochy, Grecja, Bali czy Hiszpania. Istnieją jednak również taki zakątki świata, gdzie turystów praktycznie nie ma. Przedstawiamy listę 10 państw, w których na próżno szukać wczasowiczów. Niektóre nazwy mogą zaskoczyć.

Źródło: podroze.onet.pl

"Halo Polacy". Jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. "Błękit jak na Malediwach"

31.05.2023 22:51

Chorwacja od lat jest jednym z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Jednym z regionów, który przyciąga najbardziej jest Żupania Zadarska. Składa się na nią ponad 300 wysp. To miejsce upodobali sobie nie tylko spragnieni słońca i wody turyści, ale i fani żeglarstwa. A co najważniejsze, już od kilku lat do Zadaru można dolecieć za niewielkie pieniądze. - Zadar jest ostatnio coraz bardziej popularny wśród Polaków m.in. przez to, że ruszyły tam tanie linie lotnicze. Już od dwóch, trzech lat można dostać się tam za bardzo małe pieniądze. To znacznie ułatwia podróżowanie. Nawet jeśli nie na wakacje, to chociaż na kilkudniowy city break, żeby przewietrzyć głowę - mówi w programie "Halo Polacy" Agnieszka Grudziąż, autorka bloga cromania.pl. Żupania Zadarska kusi zarówno błękitem wód, jak i zielenią parków krajobrazowych i narodowych. W innych odcinkach tego programu Agnieszka zdradza, czym jeszcze kusi ta część Chorwacji.

Źródło: turystyka.wp.pl

Singapur i Bali czyli wielki niedosyt i wielkie rozczarowanie))

31.05.2023 12:13


Zdjęcia się zgrywają,wspomnienia układają w głowie więc można zacząć relacje.
Nie będzie zapewne tak dokładna jak wszystkie pozostałe ale fotkami Was tradycyjnie zasypię Biggrin
To jak to było z tym wyjazdem??? 

Źródło: www.trip4cheap.pl

Marcello, czyli najbardziej różowy lokal w Warszawie. "Przychodzą na pizzę, wchodzą od nas z talerzem lub biżuterią"

28.05.2023 14:11

Marcello Warszawa. To tutaj zjecie pizzę z nektarynką, marchewką marynowaną w soku z pomarańczy czy zielonym groszkiem, jak też spróbujecie różowego kalafiora i wypijecie drinka zmieniającego kolor. Restauracja ta przyciąga nie tylko oferowanymi daniami i koktajlami, ale także swoim niestandardowym wystrojem, który wyjątkowo upodobali sobie użytkownicy Instagrama. Jak mówią sami pracownicy Marcello, jest to "najbardziej różowy lokal w Warszawie".

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Bali ma dość niepokornych turystów. Rozdaje regulamin dobrego zachowania

24.05.2023 18:11

Władze indonezyjskiej wyspy Bali postanowiły powiedzieć stanowcze "dość" łamiącym prawo i normy społeczne turystom. Rząd chce stworzyć regulamin z listą rzeczy zabronionych i takich, które są zalecane. Zasady zostaną spisane na ulotkach, które będą wręczane odwiedzającym w punktach kontroli granicznej.

Tagi: LOT, Bali
Źródło: podroze.onet.pl

Polska na szczycie zagranicznego rankingu. Pokonała nawet Turcję i Bali

22.05.2023 14:56

Portal USA Today zorganizował ranking najlepszych kierunków do taniego podróżowania. Pierwsze miejsce na międzynarodowej liście zajęła Polska.

Źródło: turystyka.wp.pl

Polska na szczycie zagranicznego rankingu. Pokonała nawet Turcję i Bali

22.05.2023 14:56

Portal USA Today zorganizował ranking najlepszych kierunków do taniego podróżowania. Pierwsze miejsce na międzynarodowej liście zajęła Polska.

Źródło: turystyka.wp.pl

reklama