Wiadomości z tagiem British Airways  RSS
Piorun trafił w samolot. Zdjęcie pojawiło się w sieci

09.07.2024 12:11

Podczas niedzielnego lotu ze Stuttgartu do Londynu, samolot linii British Airways został zmuszony do zmiany trasy po tym, jak uderzył w niego piorun. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przewoźnika, niekorzystne warunki pogodowe były przyczyną przekierowania maszyny na lotnisko Gatwick, zamiast pierwotnie planowanego Heathrow — informuje Sky News.

Źródło: podroze.onet.pl

Pasażerowie przez 11 godzin lecieli donikąd. Koszmar

03.07.2024 12:11

Pasażerowie na pokładzie lotu British Airways z londyńskiego lotniska Heathrow do Hongkongu mieli okazję doświadczyć niecodziennego zdarzenia. Ich 11-godzinny lot zakończył się nie na wschodnich brzegach Azji, ale dokładnie tam, gdzie się rozpoczął — na lotnisku w Londynie. Podróż, która miała zabrać ich do egzotycznego Hongkongu, okazała się być lotem donikąd.

Źródło: podroze.onet.pl

Pożar na lotnisku Heathrow. Ogon samolotu spowiły kłęby czarnego dymu

25.06.2024 12:11

W miniony poniedziałek na londyńskim lotnisku Heathrow wybuchł pożar. Wokół samolotu linii lotniczych British Airways pojawiły się kłęby czarnego dymu. Wszystko zaczęło się od... schodów. Rzecznik firmy zapewnia, że na pokładzie nie było żadnych pasażerów i nikt nie odniósł obrażeń.

Źródło: podroze.onet.pl

Awantura w samolocie. Pijana pasażerka ugryzła funkcjonariusza

19.06.2024 0:12

Hiszpańskie służby policyjne musiały interweniować na pokładzie samolotu British Airways na lotnisku César Manrique na Lanzarote, gdy brytyjska turystka zaczęła sprawiać problemy jeszcze przed startem maszyny. Jak donosi Canarian Weekly, kapitan samolotu poprosił o wsparcie policji, aby uporać się z kilkoma nietrzeźwymi pasażerkami, które wykazywały "wyzywającą i agresywną postawę".

Źródło: podroze.onet.pl

Czarne skarpety w samolocie mogą być groźne. Steward ostrzega

17.06.2024 12:11

Podróżowanie samolotem to nie tylko kwestia dotarcia z punktu A do punktu B. To również wyzwanie, aby wybrać odpowiedni strój, który zapewni komfort podczas lotu, a jednocześnie nie przysporzy problemów personelowi pokładowemu. Kris Major, szef personelu pokładowego w British Airways, z 25-letnim doświadczeniem jako steward, podzielił się kilkoma wskazówkami na temat tego, co należy, a czego nie należy nosić na pokładzie.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami