Wiadomości z tagiem Chorwacja  RSS
Onet On Tour - Żagle

14.07.2024 0:11

Chorwacja to prawdziwy raj dla żeglarzy więc czas by na chwilę uciec od turystycznego zgiełku i wyruszyć w rejs po krystalicznie czystych wodach Adriatyku.

Źródło: podroze.onet.pl

Na plażach Chorwacji jest ich pełno. Mogą być bardzo niebezpieczne

13.07.2024 12:11

Nie wszędzie znajdziemy fanów piaszczystych plaż. Wiele osób nie lubi przyklejającego się do stóp piasku, który potem przynosimy ze sobą do domu. Świetną alternatywą są plaże kamieniste, z których słynie jeden z ulubionych przez Polaków państw — Chorwacja. Jednak przebywanie na niej może wiązać się z pewnym niebezpieczeństwem.

Tagi: Chorwacja
Źródło: podroze.onet.pl

Chorwacja — niezbędne rzeczy do zabrania według turystki

11.07.2024 18:11

Chorwacja jest ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu Polaków. Każdego roku ponad milion naszych rodaków wybiera ten kraj jako swój wakacyjny cel. Jedna z turystek podzieliła się na TikToku swoimi praktycznymi poradami dotyczącymi tego, co warto zabrać na chorwacki urlop, a które z tych rzeczy mogą okazać się nieocenione podczas wakacji.

Źródło: podroze.onet.pl

Zmiany na Zakrzówku. Kto na nich skorzysta?

11.07.2024 14:51

Zalew Zakrzówek to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych zbiorników w Polsce. Kusi turkusową wodą i pięknym położeniem wśród skał, dzięki czemu bywa nazywany przez turystów "małą, polską Chorwacją". Już niedługo zmienią się zasady wstępu na to oblegane kąpielisko.

Źródło: turystyka.wp.pl

Zakaz w ulubionym kraju Polaków. Można słono zapłacić

09.07.2024 14:11

Dubrownik to jedno z najpopularniejszych miast w Chorwacji. O każdej porze roku spotkać tam można tłumy gości. Turyści, którzy zwiedzają perłę Adriatyku, muszą pamiętać o zakazach, których złamanie może sporo kosztować.

Źródło: turystyka.wp.pl

Najczystsze morze w Europie. Polacy chętnie tu przyjeżdżają

08.07.2024 12:14

Chorwacja może pochwalić się najczystszym morzem w Europie — wynika z raportu Komisji Europejskiej i Europejskiej Agencji Środowiska, cytowanego w niedzielę przez telewizję HRT.

Tagi: Chorwacja
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami