Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Holandia  RSS
Polacy w Holandii o meczu i zachowaniu trenerów. "Klasy nie da się kupić"

17.06.2024 18:11

Niedzielne spotkanie polskiej reprezentacji z holenderską nie zakończyło się pozytywnie dla biało-czerwonych. Jak oceniają je holenderskie media? Specjalny przegląd prasy przygotowali Anna Maria Raflik i Artur Olszewski z Fundacji Polskie Gniazdo.

Źródło: podroze.onet.pl

Polacy w Holandii o atmosferze przed meczem. "Bez kompleksów"

16.06.2024 0:11

Pierwsze spotkanie fazy grupowej Euro 2024 Polski odbędzie się w niedzielę z Holandią. — Oczy kibiców skupione są na ich własnej drużynie, a rywale to "kolejne przeszkody do pokonania, aby wygrać mistrzostwo" — mówią Polacy mieszkający w Holandii o przeciwnikach polskiego zespołu. Anna Maria Raflik i Artur Olszewski z Fundacji Polskie Gniazdo opowiadają o atmosferze przed najbliższą rozgrywką.

Źródło: podroze.onet.pl

Euro 2024: najlepsze atrakcje Hamburga do odwiedzenia przy okazji meczu Polska - Holandia. 7 miejsc, które zachwycą dorosłych i dzieci

12.06.2024 19:45

Sprawdziłem, kt&oóre atrakcje Hamburga cieszą się największym zainteresowaniem wśr&oód turyst&oów, i stworzyłem ranking 7 najlepszych miejsc w sam raz na wycieczkę po mieście, choćby z okazji pierwszego meczu Polak&oów na Euro 2024. Przekonaj się, kt&oóre atrakcje Hamburga zachwyciły internaut&oów, gdzie zabrać dzieci i gdzie zrelaksować się po sportowych emocjach.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Tajemnicze zaginięcie w panamskiej dżungli. Zagadkowa śmierć dwóch turystek z Holandii

21.05.2024 0:12

Wyobraź sobie podróż marzeń do egzotycznej Panamy, pełną przygód i niezapomnianych widoków. Taką wyprawę zaplanowały dwie młode studentki z Holandii, Kris Kremers i Lisanne Froon. Niestety, podczas jednej z pieszych wędrówek po panamskiej dżungli, zniknęły bez śladu. Po dwóch miesiącach poszukiwań odnaleziono ich szczątki, ale co tak naprawdę wydarzyło się w dżungli, pozostaje do dziś tajemnicą.

Źródło: podroze.onet.pl

Monika Stępień o życiu w Holandii. "Polaków nie zatrudniamy" [WYWIAD]

27.04.2024 12:12

— Największą grupę Polaków w Holandii stanowią wciąż pracownicy fizyczni i to z nimi jesteśmy wszyscy utożsamiani. Zresztą nikt nie powinien być dyskryminowany, a tutaj słowo "Polak", mam wrażenie, jest nacechowane negatywnie — mówi nam Monika Stępień. Polka, która od 15 lat mieszka w Holandii, wyzwania emigrantów postanowiła pokazać z humorem w polsko-holenderskim serialu "Samen.pl".

Tagi: Holandia, Krym
Źródło: podroze.onet.pl

Opisuje, jak traktowani są Polacy w Holandii. "Niesprawiedliwe" [LIST]

15.04.2024 12:13

Polacy w Holandii mierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest dzielenie mieszkania, a czasem pokoju z obcymi ludźmi w hotelach i domach pracowniczych. Rodacy niestety nie zawsze są dla siebie przychylni, o czym w liście do redakcji pisze pani Elżbieta.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami