​IMGW ostrzega przed silnym wiatrem na południu Polski

12.10.2019 7:43


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla południowych części woj. śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

Tagi: RPA, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Będzie mocno wiać. IMGW ostrzega

11.10.2019 9:02


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem dla południa Śląska, Małopolski i Podkarpacia.

Źródło: pogoda.interia.pl

Silny wiatr na Podkarpaciu. Ostrzeżenie IMGW

09.10.2019 7:08


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę rano ostrzeżenie przed silnym wiatrem w południowej części woj. podkarpackiego. Alert dotyczy powiatów: jasielskiego, brzozowskiego, sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego, krośnieńskiego i Krosna.

Tagi: RPA, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Uwaga na silne opady. Ostrzeżenia IMGW

05.10.2019 8:26


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu dla dwóch województw. Z informacji IMGW wynika, że silne opady ustaną w niedzielę w godzinach porannych.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Prognoza pogody: Śnieg na Podhalu i Pomorzu

04.10.2019 7:22


Jak informuje IMGW, krańce zachodnie i wschodnia oraz częściowo środkowa Europa znajdują się w zasięgu niżów oraz frontów. Nad pozostałym obszarem dominują wyże. Polska jest w obszarze obniżonego ciśnienia, na skraju niżu znad północno-zachodniej Rosji. Z północnego zachodu nadal napływa chłodne i wilgotne powietrze pochodzenia arktycznego.

Źródło: pogoda.interia.pl

Silny wiatr w całej Polsce. Ostrzeżenia IMGW

30.09.2019 6:14


Wichury znad Danii dotarły do Polski. Strażacy musieli już interweniować kilkaset razy. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w wielu miejscach porywy będą dochodzić do nawet 100 km/h. Ostrzeżenia wydano dla mieszkańców całego kraju.

Źródło: pogoda.interia.pl

Prognoza pogody: W niedzielę ciepło i słonecznie. Kolejne dni nieco chłodniejsze

22.09.2019 10:16


W niedzielę w całym kraju dopisze dobra pogoda. W kolejnych dniach temperatury będą jednak spadać, a zachmurzenie przeważnie wzrastać. Jak informuje IMGW, Skandynawia, Europa Centralna i Południowo-wschodnia są pod wpływem wyżów. Z kolei pogodę w Europie Zachodniej kształtuje zatoka niżu znad Atlantyku, a we Wschodniej niż znad zachodniej Rosji.

Źródło: pogoda.interia.pl

Silny wiatr. IMGW ostrzega dziewięć województw

18.09.2019 6:54


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) ostrzega w środę przed silnym wiatrem dziewięć województw. Na południu powieje z prędkością nawet do 100 km na godzinę. Od wczoraj, także z powodu burz, strażacy interweniowali w całym kraju już 792 razy. Ranne zostały dwie osoby.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Ostrzeżenia IMGW: Silny wiatr na północy i południu Polski

17.09.2019 16:57


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał we wtorek ostrzeżenia drugiego stopnia przed silnym wiatrem dla północy i południa kraju. Wiatr osiągnie prędkość od 45 do 60 km/h, a w porywach nawet do 100 km/h.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

​IMGW ostrzega: Silny wiatr w prawie całym kraju

17.09.2019 10:49


W 13 województwach w Polsce można spodziewać się silnego wiatru - wynika z prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na wtorek. Najniebezpieczniej będzie w północnych powiatach woj. zachodniopomorskiego oraz południowych powiatach Śląska, Małopolski i Podkarpacia.

Źródło: pogoda.interia.pl

reklama
Kontakt z nami