Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Iran  RSS
Nowe połączenie Wizz Air do Albanii

07.12.2022 20:22


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Gdańska – z gdańskiego lotniska polecimy do Albanii. Rejsy z Gdańska do Tirany zostaną uruchomione 6 lipca roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele, według rozkładu: Gdańsk – Tirana 20:05 – 22:30 (—4–7) Tirana – Gdańsk 17:05 – 19:30 (—4–7) Bilety na nowych trasach są już w sprzedaży.

Źródło: latamyzgdanska.pl

Wizz Air uruchamia dwie nowy trasy: z Gdańska i Poznania do Albanii

07.12.2022 14:44

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się i najbardziej zrównoważona linia lotnicza w Europie, ogłasza dzisiaj dodanie dwóch nowych tras z Polski do Tirany w Albanii.

Tagi: Wizz Air, LOT, Iran
Źródło: www.propertynews.pl

Geotour proponuje wycieczkę po Norwegii – Fiordy – Droga Atlantycka

05.12.2022 10:14

Biuro Podróży Geotour z Chorzowa przestawia ofertę wycieczki do Norwegii Królewskie Oslo • płaskowyż Dovre – przeprawy lokalnymi promami • fiordy – niezapomniane widoki • najpiękniejsze trasy Norwegii – Droga Atlantycka i Droga Trolli • imponujący Geirangerfjord • Dalsnibba – niezwykły punkt widokowy • lodowiec Briksdal • Bergen – czyli stara Norwegia • płaskowyż Hardangervidda....

Źródło: www.wakacjeipodroze.pl

Geotour – Wycieczka objazdowa po Norwegii !!!

05.12.2022 10:02

Geotour oferuje wycieczkę objazdową po Norwegii – ” Bergen i Stavanger – ukryte wśród fiordów ” Nadmorskie Bergen – targ rybny, drewniana zabudowa oraz malownicze góry • Stavanger – średniowieczna katedra Domkirke • kolejka Flåmsbana • najpiękniejsze norweskie fiordy – Geirangerfjord, Hardangerfjord oraz Sognefjord • wycieczka pod jęzor lodowcowy• imponująca Droga Trolli. Wszystkie Informacje,...

Źródło: www.wakacjeipodroze.pl

Irańczyk o meczu ze Stanami Zjednoczonymi. "Wynik jest mi obojętny"

30.11.2022 0:13

Reprezentacja Iranu walczy dzisiaj o mundialowe punkty z kadrą USA. Mecz piłkarski tych dwóch drużyn wzbudza wiele emocji. — Ja nie wspieram irańskiej drużyny, Irańczycy również nie. Niektórzy z piłkarzy rzeczywiście wyrazili sprzeciw islamskiej republice, ale wciąż ją reprezentują — mówi w rozmowie z Onet Podróże Irańczyk mieszkający w Polsce Michał Mohammadreza Rezazadeh.

Tagi: USA, Iran
Źródło: podroze.onet.pl

Znaleźli to w podwoziu samolotu. Pracownicy lotniska byli w szoku

02.11.2022 11:51

Podczas rutynowej kontroli samolotu linii lotniczej Lufthansa we Frankfurcie dokonano makabrycznego odkrycia. Okazało się, że w podwoziu maszyny znaleziono zwłoki. Skąd się tam wzięły? Przyczyny należy szukać w stolicy Iranu.

Źródło: turystyka.wp.pl

Wakacyjny tydzień w Albanii za 627 zł. Dużo terminów od czerwca do sierpnia

28.10.2022 13:07

Wyloty do Tirany z Wrocławia. Cena 627 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tagi: Loty, LOT, Iran
Źródło: www.lastminuter.pl

Teheran. Niejednoznaczna stolica Iranu

18.10.2022 12:14

Kiedy turyści ciekawi historii i kultury Persji przemierzają rozległe miasto, gdzieś na drugim jego końcu kilka osób zostaje właśnie powieszonych podczas publicznej egzekucji. Najczęściej na plac wjeżdża samochód strażacki z wysokim wysięgnikiem, na którym zamocowana jest lina. Potem wszystko toczy się już standardowo. Publiczne egzekucje mają działać na ludzi, straszyć ich i utwierdzać w przekonaniu, że reżim jest wszechmocny i nikt nie ucieknie przed jego sprawiedliwością. Na tego typu publicznych egzekucjach nie wiesza się działaczy opozycji, byłoby to zbyt ryzykowne politycznie. W Iranie wiesza się morderców, przemytników narkotyków, gwałcicieli.

Tagi: Miami, Iran
Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Kontakt z nami