Wiadomości z tagiem Korfu  RSS
Najbardziej zielona grecka wyspa: All inclusive na Korfu od 1580 zł

26.09.2023 12:35

Wyloty z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia. Obiekt Monika znajduje się ok. 50 m od plaży i ok. 300 m od centrum Sidari. Oferuje basen, małe zjeżdżalnie wodne dla dzieci, plac zabaw, pokój zabaw i raz w tygodniu wieczór grecki.

Źródło: www.lastminuter.pl

Korea Płn. otwiera swoje granice. Nie rezygnuje jednak z obostrzeń

26.09.2023 0:11

Korea Północna zdecydowała się otworzyć swoje granice po trzech latach izolacji kraju, spowodowanej pandemią COVID-19 – podała w poniedziałek chińska telewizja państwowa CCTV.

Tagi: Korfu
Źródło: podroze.onet.pl

Grecja (Korfu): 10 dni w 3* hotelu z all inclusive od 1723 zł

25.09.2023 13:15

Wyloty z Katowic i Warszawy. Obiekt Golden Sands znajduje się w spokojnej okolicy, blisko sklepów, barów i tawern. Oferuje basen, brodzik i niewielki plac zabaw dla dzieci.

Źródło: www.lastminuter.pl

Do Listy UNESCO dodano 42 nowe obiekty. Znacie je?

22.09.2023 18:11

Duńska twierdza Wikingów, zagadkowe cmentarzysko w Korei Południowej, pradawne gaje herbaciane w Chinach czy jaskinie krasowe w Apeninach. To tylko część obiektów, które trafiły właśnie na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W sumie umieszczono na niej 42 lokalizacje.

Tagi: Korfu
Źródło: podroze.onet.pl

All inclusive w Grecji za 782 zł! W cenie loty na Korfu i 4 noclegi

22.09.2023 15:03

Wyloty z Krakowa. Cena 782 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Źródło: www.lastminuter.pl

"Halo Polacy". Za granicą ciągle pytają go o Polskę. "To był temat numer jeden"

22.09.2023 12:54

Korea Południowa to odległy i dla niektórych egzotyczny kraj. Mimo to mieszka tam wielu Polaków, których duża część to specjaliści i inżynierowie. Sami Koreańczycy interesują się naszym krajem, szczególnie w aspekcie technologicznym czy wojskowym. - Dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt militarny od Korei Południowej, Polska codziennie była wyświetlana we wszystkich mediach. To był temat numer jeden dla Koreańczyków. I ja też zawsze, gdy występuję w telewizji, jestem o Polskę pytany – mówi w programie "Halo Polacy" Przemysław Krompiec, który mieszka w Korei Południowej od ponad 15 lat. W innych odcinkach tego programu Przemek opowiada także o tym, jak mieszka się w Seulu, ile wydaje na życie i jakich doświadczył różnic kulturowych.

Tagi: Korfu, Polska
Źródło: turystyka.wp.pl

Kim Dzong Un odrzucił pomoc Rosji. "Ubogi krewny, żebrzący o jedzenie"

22.09.2023 12:11

Północnokoreański dyktator Kim Dzong Un odrzucił propozycję przekazania jego pogrążonemu w głodzie krajowi dziesiątek tysięcy ton pszenicy – podaje w piątek południowokoreański dziennik "Korean Timies", powołując się na rosyjskiego dyplomatę. Uciekinierzy z Północy twierdzą, że "nieludzki, okrutny i egocentryczny" Kim zrobił tak, by zachować twarz i nie być postrzegany jako "ubogi krewny, żebrzący o jedzenie".

Tagi: Korfu, Rosja, Kreta
Źródło: podroze.onet.pl

Zwykłe zdjęcie Kim Dzong Una? Spójrz na ten szczegół

20.09.2023 12:11

W składzie delegacji przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una w czasie długiej 9-dniowej wizyty w Rosji nie zabrakło najbliższych kobiet dyktatora. Okazuje się, że panie zaprezentowały się z dość drogimi i ekskluzywnymi dodatkami.

Tagi: Korfu, Rosja, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Na zapleczu restauracji. Zlewają likier z kieliszków i "odzyskują" nawet ziemniaki

19.09.2023 10:14

Po publikacji naszego materiału, w którym poruszaliśmy temat nieuczciwych restauratorów w Grecji, otrzymaliśmy od naszych czytelników zgłoszenia potwierdzające powszechność tego zjawiska. Przedmiotem skandalu, który opisywaliśmy, a który wybuchł po kontroli barów i restauracji na wyspie Korfu był fakt, że niektóre z nich zbierały niedokończone drinki i sprzedawały je ponownie innym turystom. Okazuje się, że nie są to odosobnione przypadki.

Tagi: Korfu, BLIK, Rzym
Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Kontakt z nami