Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Kreta  RSS
Wiosna w Grecji: Kreta, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 2007 zł

07.11.2022 14:10

Wyloty z Krakowa. Serita Beach oferuje basen odkryty, zjeżdżalnie wodne, salę fitness/siłownię, animacje dla dorosłych, kajaki, rowery wodne, tenis stołowy i wieczory tematyczne.

Źródło: www.lastminuter.pl

Zamek Svojanov. "Podczas zwiedzania usłyszeliśmy o 18 zamurowanych nieszczęśnikach"

07.11.2022 11:30

Pogranicze czesko-morawskie to urokliwa kraina słynąca z przepięknych pałaców i zamków. Należy do nich majestatyczny Svojanov owiany mrożącymi krew w żyłach legendami o zamurowanych nieszczęśnikach i licznych duchach. – Znam ten zamek od dzieciństwa, zawsze mnie przyciągał i chciałem tutaj pracować. To jeden z niewielu zamków w Czechach, gdzie można spędzić noc – mówi kasztelan Miloš Dempír.

Tagi: Czechy, Kreta
Źródło: turystyka.wp.pl

Drożyzna zbiera żniwo. Branża hotelarska będzie mieć problemy?

04.11.2022 13:53

Ceny pobytów w hotelach w okresie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra będą znacznie wyższe niż w ubiegłym roku. Wszystko za sprawą stale pędzącej w górę inflacji, a także kosztów, jakie ośrodki wypoczynkowe muszą pokryć, aby ogrzać i oświetlić obiekty. - Polacy, przynajmniej na razie, wstrzymują się z rezerwacjami na okres świąteczno-noworoczny - mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Źródło: turystyka.wp.pl

Hersonissos: TOP 6 atrakcji greckiego miasta. Co zobaczyć na Krecie?

28.10.2022 12:13

Hersonissos to jeden z najbardziej popularnych kurortów turystycznych na Krecie w Grecji. Położone na północnym wybrzeżu miasteczko przyciąga turystów jak magnes. Atrakcje turystyczne są mocną stroną regionu, więc odwiedzający Hersonissos nie mogą narzekać na brak wrażeń. Piękne plaże i świetna turystyczna infrastruktura sprawiają, że co roku tłumy przybywają na Kretę. To również miejsce dobrze znane z mitologii, ponieważ swój pałac wzniósł tu słynny król Minos, ojciec Minotaura. Co warto zobaczyć w tym niezwykłym mieście?

Źródło: podroze.onet.pl

Wiosna w Grecji: Kreta, 7-dniowy wypoczynek w hotelu ze śniadaniami za 588 zł!

24.10.2022 15:56

Wyloty z Krakowa. Cena 588 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tagi: Loty, LOT, Kreta, Dania
Źródło: www.lastminuter.pl

Największa grecka wyspa zaprasza na urlop: Kreta, 4* hotel z all inclusive od 2148 zł

13.10.2022 9:09

Wyloty do Grecji z Katowic i Poznania. Chrissi Amoudia położony jest ok. 9 km od centrum Hersonissos. Na miejscu skorzystasz z restauracji z tarasem, siatkówki plażowej, tenisa stołowego. Na najmłodszych wczasowiczów czeka brodzik ze zjeżdżalniami.

Źródło: www.lastminuter.pl

Najbardziej przerażające miejsca na Mazowszu. Ich historie mrożą krew w żyłach i przyciągają poszukiwaczy zjawisk paranormalnych

28.09.2022 15:03

Na całym świecie mówi się o występowaniu zjawisk paranormalnych i nawiedzonych miejscach, emanujących niepokojącą aurą. Chociaż jak dotąd nie udało się jednoznacznie stwierdzić, czy teorie te mają rację bytu, niewątpliwie zrzeszają wielu zwolenników. Przyjrzeliśmy się najbardziej przerażającym miejscom na Mazowszu - ich historie mrożą krew w żyłach i przyciągają poszukiwaczy zjawisk paranormalnych. Wiedzieliście o ich istnieniu?

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

NOWY kredyt hipoteczny DLA FIRM I ROLNIKoW, Kedzierzyn-Kozle

28.09.2022 0:11

NOWY kredyt hipoteczny DLA FIRM I ROLNIKoW PROPOZYCJA DLA FIRM I ROLNIKoW * Kredyt na nieruchomosci na start-up * P...

Tagi: Kreta
Źródło: www.ciekawemiejsca.org

reklama
Kontakt z nami