Wiadomości z tagiem Londyn  RSS
Piorun trafił w samolot. Zdjęcie pojawiło się w sieci

09.07.2024 12:11

Podczas niedzielnego lotu ze Stuttgartu do Londynu, samolot linii British Airways został zmuszony do zmiany trasy po tym, jak uderzył w niego piorun. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przewoźnika, niekorzystne warunki pogodowe były przyczyną przekierowania maszyny na lotnisko Gatwick, zamiast pierwotnie planowanego Heathrow — informuje Sky News.

Źródło: podroze.onet.pl

Samolot Ryanair musiał lądować po 36 minutach od startu. "Lot z piekła rodem"

08.07.2024 18:11

Samolot linii lotniczych Ryanair, który leciał z lotniska Agadir-Al Massira w Maroku do portu lotniczego Londyn-Stansted, musiał zawracać zaledwie 36 minutach po tym, jak wystartował. A wszystko przez pasażerów, między którymi wybuchła gigantyczna awantura. Z relacji świadków wynika, że to był "lot z piekła rodem". Do tych wydarzeń doszło w ostatnią środę 3 lipca.

Źródło: podroze.onet.pl

Rosjanka o życiu w Londynie. "Pierwszy rok był wspaniały i pełen zabawy"

03.07.2024 18:11

Rosjanka Daria Noskowa, od trzech lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Opublikowała wideo, w którym skarżyła się na depresję z powodu życia za granicą. Powiedziała, że nie czuje się szczęśliwa, choć przez całe życie marzyła o emigracji. Wideo stało się popularne i zyskało 1,8 miliona wyświetleń, a rosyjscy propagandyści telewizyjni wykorzystali je w swoich opowieściach o trudnym życiu rosyjskich emigrantów.

Źródło: podroze.onet.pl

Pasażerowie przez 11 godzin lecieli donikąd. Koszmar

03.07.2024 12:11

Pasażerowie na pokładzie lotu British Airways z londyńskiego lotniska Heathrow do Hongkongu mieli okazję doświadczyć niecodziennego zdarzenia. Ich 11-godzinny lot zakończył się nie na wschodnich brzegach Azji, ale dokładnie tam, gdzie się rozpoczął — na lotnisku w Londynie. Podróż, która miała zabrać ich do egzotycznego Hongkongu, okazała się być lotem donikąd.

Źródło: podroze.onet.pl

Sekrety arabskich szejków [Fragment powieści]

02.07.2024 18:11

Limuzyny wożące arabskie księżniczki i szejków widziały i słyszały wiele, ale rzadko zdradzają ich sekrety. Aż do teraz… Arabscy arystokraci chętnie odwiedzają Europę. Latem, kiedy na Bliskim Wschodzie temperatury biją rekordy, tysiące z nich przenoszą się do największych europejskich miast, spośród których od dekad największą popularnością cieszy się Londyn. Przedstawiamy fragment książki Marcina Margielewskiego "Szofer arabskich bogaczy", która ukazała się nakładem wydawnictwa Próżyszński i S-ka.

Tagi: Londyn
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami