Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Turyści wchodzili na krzyż na Giewoncie przy burzowej pogodzie

22.07.2019 18:12

Dwóch mężczyzn w młodym wieku w ostatnią niedzielę postanowiło wspiąć się na krzyż na Giewoncie. Sytuacja miała miejsce, gdy zbierała się burza.

Źródło: podroze.onet.pl

Wszystkie dziwactwa geniusza. Do oglądania w Trójkącie Dalego

22.07.2019 17:06

Dziwactwa - to mało powiedziane. Salvador Dalí był największym ekscentrykiem wśród artystów. "Jedynej rzeczy, której nigdy nie będę miał dość, jest...

Tagi: Miami, Dania
Źródło: turystyka.wp.pl

Flixbus będzie miał w Polsce potężnego konkurenta! Ruszy już jesienią

22.07.2019 16:51

Do Polski wjeżdża BlaBlaBus, który na przełomie września i października uruchomi przewozy autobusowe. Spółka ma na celowniku nie tylko połączenia krajowe, ale również międzynarodowe. Czerwone BlaBlaBusy pojadą np. do Niemiec - czytamy w “Rzeczpospolitej”.

Źródło: www.fly4free.pl

Spełnienie marzeń? Disney będzie miał własną linię lotniczą!

22.07.2019 14:29

Fotele z Myszką Mickey, Donaldem i bohaterami Marvela, gorące churrosy do jedzenia i Buzz Lightyear jako kapitan - według nieoficjalnych informacji w 2021 roku słynna sieć parków rozrywki ma uruchomić własną linię lotniczą - Walt Disney Airlines.

Tagi: Paryż, Miami, LOT
Źródło: www.fly4free.pl

Norweska Arktyka: Tromso latem z Gdańska za 85 PLN

21.07.2019 17:25

(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na przełomie września i października za koło podbiegunowe. Odwiedzicie jedno z najdalej na północ wysuniętych miast Norwegii.

Tagi: Miami, Gdańsk
Źródło: www.fly4free.pl

Raj dla krokodyli - kanały chłodnicze elektrowni atomowej na Florydzie

21.07.2019 12:11

Kanały z wodą, która służy do chłodzenia reaktorów elektrowni atomowej Turkey Point na Florydzie, stały się doskonałym schronieniem dla krokodyli amerykańskich, odmiany zagrożonej do niedawna wyginięciem - pisze z Miami hiszpańska agencja EFE.

Tagi: Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Punkt G, karaoke, syrenka z kacem – tak kusi się turystów. A skuteczny sposób jest tylko jeden

20.07.2019 19:13

Agencje reklamowe, miejskie urzędy i ministerstwa turystyki prześcigają się w pomysłach na to, jak zwrócić uwagę turystów na swój kraj, region, miasto a czasem pojedynczą atrakcję turystyczną. Tymczasem sposób na turystyczny bum jest tylko jeden. I nie ma nic wspólnego z nawet najbardziej kreatywną reklamą.

Źródło: www.fly4free.pl

Tajemnice dolnośląskiego miasteczka

19.07.2019 12:13

Ząbkowice Śląskie to miasto w województwie dolnośląskim, które przez ponad 700 lat nosiło nazwę Frankenstein. Zmieniło się to dopiero po II wojnie światowej, kiedy zwołano komisję, której zadaniem było nadanie nazw miejscowościom z Ziemi Odzyskanych. Robert Stockinger złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu i poznał tamtejsze atrakcje. Jak wygląda Krzywa Wieża w środku? Co można znaleźć w Laboratorium Frankensteina?

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami