Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Wycieczka rowerowa po czerwcowej Łebie

25.06.2022 17:43


Wycieczka rowerowa po Łebie jeszcze sennej i bez turystów. Trasa Kemping Morski nr 21 – Port Łeba – Centrum – Dworzec Kolejowy – Kemping Morski nr 21. Wszędzie widać przygotowania do sezonu wakacyjnego. W porcie obok kutrów i statków wycieczkowych pojawiły się trzy okręty brytyjskie. Od połowy czerwca zaczął jeździć pociąg. Na dwa miesiące miast się budzi. Łeba i okolice...

Tagi: Miami, Porto
Źródło: podrozedociekawychmiejsc.pl

Znaleźli sposób na złodziei. Plastikowe bezpłatne zegarki dla turystów

25.06.2022 12:13

W Neapolu turyści będą otrzymywać w hotelach bezpłatne plastikowe zegarki po to, by ze swoimi cennymi nie zwiedzali miasta. Po latach postanowiono powrócić do tego pomysłu w związku z falą kradzieży zegarków, których ofiarami padają cudzoziemcy.

Źródło: podroze.onet.pl

Neapol chce walczyć ze złodziejami. Pojawił się ciekawy pomysł

25.06.2022 8:47

W Neapolu turyści będą dostawać w hotelach bezpłatne plastikowe zegarki po to, by ze swoimi - często cennymi - nie zwiedzali miasta. Postanowiono powrócić do tego pomysłu z powodu fali kradzieży zegarków, której ofiarami padają cudzoziemcy.

Źródło: turystyka.wp.pl

Górki Szymona pod Warszawą. Dzikie miejsce otulone przyrodą. Idealne na ucieczkę z miasta

25.06.2022 0:11

To zdecydowanie jedno z najciekawszych miejsc, które można znaleźć w bliskiej odległości od Warszawy. Górki Szymona zlokalizowane w Zalesiu Dolnym, które przynależy administracyjnie do Piaseczna, to teren idealny do odpoczynku od zgiełku miasta. Chodzi nie tylko o nową siłownię plenerową, plac zabaw czy miejsce na ognisko, ale miłośników natury przyciągają przede wszystkim - wydmy piaskowe, rzeka oraz las. Wybraliśmy się tam na wycieczkę, aby sprawdzić, co dokładnie można tam znaleźć. Wejdźcie w galerię i zobaczcie wyjątkowe zdjęcia.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Makarska w Chorwacji: co warto zobaczyć? Największe atrakcje

24.06.2022 18:11

Makarska leży w południowo-wschodniej Chorwacji i jest największym kurortem turystycznym w kraju. Miasto otaczają wspaniałe plaże i wyjątkowe widoki. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie atrakcje i zabytki skrywa w sobie ten chorwacki kurort. Co warto zobaczyć w Makarskiej i gdzie najlepiej udać się na przepyszną kolację?

Źródło: podroze.onet.pl

Wakacje na Bałkanach: Macedonia Północna, 5* hotel z wyżywieniem za 2199 zł

24.06.2022 15:21

Wylot z Katowic. Unique Resort & SPA położony jest ok. 250 m od plaży, w niedalekiej odległości od Starego Miasta. Na gości czeka basen, strefa spa i plac zabaw.

Źródło: www.lastminuter.pl

Porto. "Każdy wyjeżdża zakochany"

24.06.2022 13:45

Dziennikarka WP Turystyka - Monika Sikorska - przebywa właśnie w Portugalii. Porto, w którym się zatrzymała to hit wśród turystów. Czy miasto także i ją zachwyciło? Zdecydowanie tak! - Każdy kto tu przyjeżdża, to wyjeżdża zakochany - powiedziała bez zastanowienia w programie WP "Newsroom".

Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami