Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Gdy doszło do "balonowej katastrofy", ludzie świetnie się bawili. Zwłoki były ukryte

27.09.2023 6:11

To miał być dzień pełen dobrej zabawy. Festiwal balonów w Cleveland przerodził się jednak w prawdziwą "balonową katastrofę". Po pobiciu rekordu Guinnessa firma organizująca wydarzenie została pozwana na kwotę 3,2 mln dol.

Tagi: Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Wygrywamy zaczyna się od WY. W Warszawie odbył się finał akcji Totalizatora Sportowego. Trzy mazowieckie obiekty z dofinansowaniem

26.09.2023 14:52

W Warszawie odbył się finał drugiej edycji ogólnopolskiej akcji Totalizatora Sportowego "Wygrywamy zaczyna się od WY". Podczas uroczystej gali, która miała miejsce na Sali Balowej w Zamku Królewskim, ogłoszono listę obiektów sportowych i kulturalnych, które otrzymają dofinansowanie na budowę, modernizację, remont lub doposażenie w ramach konkursu "Sportowo Kulturalnie Lokalnie". Wśród laureatów znalazło się 48 wyjątkowych miejsc z całego kraju. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli województwa mazowieckiego.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Pojechali w podróż poślubną. O ich przeżyciach mówią media, policja i ministerstwo

26.09.2023 13:46

To miała być wymarzona podróż poślubna nowożeńców z Chin. Wszystko jednak się zmieniło, kiedy w wynajętym pokoju dokonali szokującego odkrycia.

Tagi: Miami, Chiny
Źródło: turystyka.wp.pl

Wyciekło nagranie Putina z "sekretnej" podróży do Finlandii

26.09.2023 12:11

W sieci pojawiła się nagranie wideo przedstawiające prezydenta Rosji Władimira Putina oraz byłego burmistrza Petersburga Anatolija Sobczaka podczas ich "sekretnej" podróży do Finlandii. Wyjazd miał miejsce na początku lat 90.

Źródło: podroze.onet.pl

Egipt: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym przy plaży od 1622 zł

26.09.2023 11:51

Wylot do Hurghady z Katowic. Mirage Bay Resort znajduje się ok. 20 km od centrum miasta. Oferuje restaurację główną, 2 restauracje a'la carte, 4 bary, baseny, zjeżdżalnie wodne, rzutki, siatkówkę, aerobik, siłownię, animacje i dyskotekę.

Źródło: www.lastminuter.pl

Rzym ma nową atrakcję. Turyści wreszcie mogą zwiedzać wspaniały pałac sprzed 2 tys. lat. Mieszkał w nim sam cesarz

26.09.2023 10:06

Rzym to nadal stolica świata, jeśli chodzi o wspaniałe zabytki i piękną architekturę. Co więcej, Wieczne Miasto nie przestaje zaskakiwać. Właśnie udostępniono turystom nową atrakcją w Rzymie – wspaniały pałac sprzed 2 tys. lat wraz z trasą spacerową na Forum Romanum. Co jest niezwykłego w Domus Tiberiana? Przekonajcie się.

Tagi: Miami, Iberia, SPA, Rzym
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Jesienny hit w górach. Magiczne wydarzenie, w którym warto wziąć udział choć raz

25.09.2023 13:45

Co roku jesienią media zalewają zdjęcia setek owiec, maszerujących po drogach różnych górskich miejscowości. W naszym kraju najpopularniejszy redyk odbywa się w Szczawnicy, ale uroczysty powrót z wypasu na halach to tradycja, którą kultywuje się nie tylko w Polsce. W miniony weekend miałam okazję wziąć udział podobnym wydarzeniu w dolinie Stubai w austriackim Tyrolu.

Źródło: turystyka.wp.pl

Czy te miasta i miejscowości w Polsce znikną za niecałe 30 lat? Nowa interaktywna mapa budzi przerażenie i skłania do refleksji

24.09.2023 12:11

Kwestia zmian klimatycznych nie jest obca nikomu, kto żyje w dzisiejszych czasach. Ekolodzy biją na alarm, a na świecie co i rusz pojawiają się rozwiązania mające zapobiec klimatycznej katastrofie. Organizacja Climate Central, zajmująca się rozpowszechnianiem wiedzy z zakresu klimatologii, przedstawiła niedawno mapę obrazującą zagrożenie. Oto miasta i miejscowości w Polsce, które mogą zniknąć za niecałe 30 lat. Przewidywania budzą grozę...

Tagi: Miami, Polska
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Tak ludzka głupota niszczy naturę. 10 spektakularnych porażek, o których było głośno

23.09.2023 6:11

Kiedy ludzie biorą się za poprawianie naturalnego środowiska, często przynosi to skutek odwrotny od zamierzonego — niekiedy wręcz katastrofalny. Oto 10 przykładów, gdy próby kontrolowania natury miały zatrważające konsekwencje.

Tagi: Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Egipt: 14 dni w 3* hotelu z all inclusive za 1925 zł

22.09.2023 18:18

Wylot do Hurghady z Warszawy. Obiekt Sun & Sea znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 700 m od centrum miasta. Oferuje basen, zjeżdżalnie wodne i plac zabaw.

Źródło: www.lastminuter.pl

reklama
Kontakt z nami