Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Polka w Niemczech: żałuję, że tak długo odwlekałam decyzję o przeprowadzce [WYWIAD]

15.06.2024 12:11

W Niemczech mieszka ponad 870 tys. osób posiadających wyłącznie polskie obywatelstwo, natomiast osób z polskim tłem migracyjnym — ponad 2 mln. Wśród nich jest Agnieszka Kościelna z okolic Krakowa, która razem z mężem i dwójką dzieci od siedmiu lat mieszka w Oldenburgu. W rozmowie z Onet Podróże opowiada o swoich emigracyjnych doświadczeniach.

Tagi: Polska, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Niewyjaśniona śmierć Philipa Frasera. Tajemniczy autostopowicz i zagadka trwająca 36 lat

13.06.2024 18:11

Philip Fraser, urodzony 3 stycznia 1965 r. w Anchorage, największym mieście Alaski. Jego rodzice, Robert i Shirley Fraser, byli lekarzami o uznanym autorytecie — matka specjalizowała się w neurologii, natomiast ojciec, pochodzący z Filadelfii, był internistą z imponującym doświadczeniem w leczeniu gruźlicy. To właśnie on, dzięki swojej wiedzy i praktyce, objął stanowisko dyrektora centrum poświęconego walce z tą chorobą.

Tagi: Alaska, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Rzym za 148 PLN

12.06.2024 15:38


Zaplanuj podróż do Włoch – bezpośrednio z Gdańska do Rzymu polecimy za 148 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair. Tanie loty z Gdańska do Rzymu Najniższe ceny biletów z Gdańska do Rzymu  dostępne są w czerwcu 2024 roku, w terminie: 19 – 26 czerwca Z Gdańska do Rzymu Ciampino lecimy na pokładzie linii lotniczych Ryanair, natomiast z Rzymu Fiumicino do Gdańska wracamy liniami Wizz Air. Ryanair: Gdańsk – Rzym Ciampino za 83 PLN Wizz Air: Rzym Fiumicino – Gdańsk 14,99 EUR (65 PLN) Bilety…

Źródło: latamyzgdanska.pl

Nickel Development rozpoczyna budowę w Szklarskiej Porębie

12.06.2024 13:57


W Szklarskiej Porębie rozpoczęła się budowa pierwszego górskiego resortu pod marką Nickel. Trzy powstające właśnie budynki mieścić będą 89 apartamentów wypoczynkowych, a także restaurację i przestrzenie rekreacyjne. Wokół budynków znajdzie się natomiast nowa zieleń, w tym wysoko rosnące drzewa. Na terenie, który odstraszał pozostałościami nieukończonej budowy przy ul. Demokratów w Szklarskiej Porębie, powstaje współczesny, nawiązujący […]

Źródło: lubiepodroze.eu

11 najlepszych sanatoriów w Polsce na lato 2024. Sprawdź, co piszą o nich internauci w opiniach Google

11.06.2024 15:45

Wypoczynek w sanatorium to marzenie wielu Polek i Polak&oów. Ale kt&oóry zakład wybrać, by jak najbardziej skorzystać z turnusu i naprawdę poczuć się dużo lepiej? Uzdrowisk w Polsce jest prawie 50, więc wyb&oór nie jest łatwy. By ci pom&oóc, stworzyłem ranking 11 najlepszych polskich sanatori&oów, oparty o opinie samych kuracjuszy. Przekonaj się, kt&oóre sanatoria i uzdrowiska cieszą się największym zainteresowaniem i najlepszą opinią wśr&oód Polak&oów.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Pijani opiekowali się synem nad wodą. "To nie jest nasza rola"

07.06.2024 12:11

Ruszyła wakacyjna plaga pijanych rodziców. Policjanci z Kościerzyny zatrzymali 41-letnią kobietę i jej 39-letniego partnera, którzy nad jeziorem opiekowali się 3-latkiem. Para wydmuchała 4 i 2 promile. Natomiast matka z Mysłowic, która przyszła odebrać dziecko z przedszkola wydmuchała 3 promile. Ekspert tłumaczy, jak zachować się w takich sytuacjach.

Tagi: Rzym, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Kontrowersyjne nagranie na plaży wzbudza emocje. "Nie bierzcie z niego przykładu, dzieci"

03.06.2024 12:13

W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie, które zdobyło ponad 2,1 mln odsłon na Instagramie. Filmik przedstawia mężczyznę, który na plaży udaje lwa morskiego. Zdarzenie to wywołało skrajne reakcje wśród internautów. Część z nich była rozbawiona, inni natomiast wyrażali swoje oburzenie.

Tagi: NATO
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami