Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Stara Drukarnia w Szczecinie odzyska dawny blask

31.05.2023 9:59

Początkowo w kamienicy o pięknej fasadzie znajdował się dom towarowy, po latach jego miejsce zajęła drukarnia, natomiast od 1997 roku budynek stał opustoszały. Nowy właściciel obiektu planuje stworzyć w nim centrum konferencyjno-weselne.

Tagi: Szczecin, NATO
Źródło: www.propertynews.pl

Wyższe wynagrodzenia egzaminatorów WORD w Warszawie i okolicach. Sejmik przyjął uchwałę. Czy znów zdrożeją egzaminy? Mamy odpowiedź

27.05.2023 16:21

Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął uchwałę dotyczącą wynagrodzeń dla egzaminatorów zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego na Mazowszu. Na jej mocy, pensje pracowników mogą wzrosnąć nawet o 56 procent. Czy planowane podwyżki spowodują, że zdrożeją egzaminy na prawo jazdy? O komentarz w sprawie poprosiliśmy m.in. Kierownika Wydziału Realizacji Egzaminów Państwowych.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Pobyt w sanatorium w Kołobrzegu zaskoczył kuracjuszkę. Oto dodatkowe opłaty

26.05.2023 18:14

Mieszkanka Bydgoszczy niedawno udała się do sanatorium. Mimo że pojechała tam w ramach NFZ, to na miejscu czekało ją niemiłe zaskoczenie. Okazało się, że musiała pokryć dodatkowe koszty, o których nie miała pojęcia.

Tagi: Niemcy, Miami, Kos, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Co z nowym bonem turystycznym? Wiceminister odpowiada

24.05.2023 12:11

Nie będzie nowego bonu turystycznego w takiej formie, w jakiej funkcjonował wcześniej. Analizowane są natomiast inne formy wsparcia krajowej turystyki – powiedział PAP wiceminister sportu i turystyki Andrzej Gut-Mostowy. Branża turystyczna oczekuje wsparcia.

Tagi: SPA, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Niewiarygodne ujęcie z Polski. "Mało kto wierzył, że to możliwe"

23.05.2023 13:38

W nocy z niedzieli na poniedziałek, 22 maja o 3 nad ranem, Pawłowi Kłakowi, pasjonatowi dalekich widoków, udało się dokonać rzeczy, którą większość ekspertów uważała za niemożliwą. Na jego zdjęciu widać Varso Tower wykonane z gołoborza na Łysej Górze. To najdalszy widok na polską stolicę, jaki udało się sfotografować w historii.

Tagi: Polska, NATO
Źródło: turystyka.wp.pl

Mały browar "przewidział", kiedy Finlandia wejdzie do NATO

08.05.2023 12:11

Mały fiński browar "przewidział" wejście Finlandii do NATO. Wyprodukował cieszące się popularnością piwo "OTAN" (franc. skrót NATO). Jedną z puszek podarowano ministrowi obrony Antti Kaikkonenowi. Wypił ją 31 marca po wyrażeniu przez Turcję zgody na akcesję Finlandii – był to ostatni krok w drodze do pełnego członkostwa. Data przydatności piwa do spożycia upływała dokładnie tego dnia.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami