punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Odkryj tajemnice starożytnych cywilizacji na trasach turystycznych w Turcji!

09.07.2024 11:52

W Turcji wyznaczono wiele malowniczych tras turystycznych, które prowadzą przez dziką przyrodę oraz śladami starożytnych cywilizacji anatolijskich. Te szlaki zostały dostosowane do potrzeb odwiedzających i wyposażone w udogodnienia, co umożliwia przyjemne wędrówki oraz odkrywanie historii imperiów Licyjczyków, Karyjczyków, Hetytów i Frygijczyków. Przeżyj niezapomnianą podróż przez tysiące lat historii tego regionu, wiodącą od Morza Egejskiego przez […]

Tagi: Turcja, Turku, NATO
Źródło: magazynswiat.pl

Gesty palcami, dłoni i ich znaczenie za granicą. Czego warto unikać?

08.07.2024 12:12

Planując wakacje, zastanawiamy się co ze sobą zabrać, co będziemy zwiedzać czy jaka czeka nas pogoda. Rzadko natomiast rozważamy jakie gesty, znaki palcami, ogólne gesty dłoni, czy zachowania powinniśmy unikać, wybierając się do innego kraju.

Tagi: Astana, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Sypiał ze swoimi siostrami, zmuszał żony senatorów do prostytucji

04.07.2024 18:11

Ze swoimi krwawymi czynami i perwersjami, rzymski cesarz Kaligula jest uważany za prototyp "szalonego" władcy. Ale czy rzeczywiście było to szaleństwo, które według źródeł nagle zmieniło go w "potwora" zaledwie po roku przebywania na tronie?

Tagi: Rzym, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Wakacje Polaków w "pogodowym piekle". "Ateny? To była katorga"

04.07.2024 0:11

W ostatnim czasie co chwilę spływają informacje z Grecji czy Włoch o szalejących tam upałach i ich skutkach. Jak wygląda wypoczynek we włoskich i greckich kurortach, czy turyści nie boją się wysokich temperatur? O to zapytaliśmy przebywających na wakacjach Polaków. — Nad morzem faktycznie te upały nie dają się aż tak we znaki, natomiast jeśli chodzi o Ateny, to była katorga. O zwiedzaniu nie mogło być szczególnie mowy — mówi o wakacjach w Grecji Michał. Porozmawialiśmy również z właścicielami apartamentów, o tym, jak upały mają wpływ na branżę turystyczną.

Źródło: podroze.onet.pl

Arche otwiera kolejne hotele. Tym razem w Mielnie i Nałęczowie

02.07.2024 18:11

Sieć Władysława Grochowskiego szybko rośnie. Właśnie ruszyły hotel Arche Nałęczów, zlokalizowany w dawnym Sanatorium Milicyjnym oraz największa przestrzeń eventowa na Pomorzu w niedawno otwartym hotelu Arche Mielno.

Tagi: Hotele, NATO
Źródło: www.propertynews.pl

Arche z dwoma czerwcowymi otwarciami obiektów hotelowych

01.07.2024 16:43

W czerwcu firma Arche ogłosiła otwarcie dwóch obiektów: Arche Nałęczów, zlokalizowanego w dawnym Sanatorium Milicyjnym oraz największej przestrzeni eventowej i kolejnych pokoi hotelowych na Pomorzu w Hangarze Arche Mielno Fabryka Samolotów.

Tagi: LOT, NATO
Źródło: www.propertynews.pl

Leć liniami Emirates do Dubaju i ciesz się bezpłatnym pobytem w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu

01.07.2024 11:06


Linie Emirates ogłosiły nową, atrakcyjną ofertę dla podróżnych planujących wizytę lub międzylądowanie w Dubaju podczas tegorocznych wakacji. Od 1 do 21 lipca 2024 r. osoby, które zakupią bilet Emirates w klasie pierwszej lub biznes, będą mogły skorzystać z bezpłatnego dwudniowego pobytu w 5-gwiazdkowym luksusowym hotelu JW Marriott Marquis Hotel Dubai. Natomiast osoby podróżujące w klasie ekonomicznej premium lub ekonomicznej będą mogły skorzystać z bezpłatnego pobytu na jedną noc*. Oferta specjalna […]

Źródło: lubiepodroze.eu

Przez 40 lat straszyło w pięknym uzdrowisku. Sanatorium Milicyjne zaczyna działać

26.06.2024 14:50

Budynek przez lata straszył i szpecił obrzeża pięknego uzdrowiska Nałęczów. Obiekt postawiony w latach 80. nie doczekał się otwarcia, a kolejne włądze miasta przez blisko 40 lat wypatrywały nowego inwestora. Pod koniec czerwca wreszcie Sanatorium Milicyjne zacznie przyjmować gości.

Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami