Wiadomości z tagiem Noclegi  RSS
Włoski restaurator reaguje na podwyżki. "Tak nie może być"

17.08.2022 17:34

Aktualnie turyści coraz częściej narzekają na wyższe ceny noclegów, biletów wstępu na różnie atrakcje czy posiłków w barach. W sieci aż roi się od "paragonów grozy", pokazujących horrendalne ceny. Jeden z włoskich restauratorów postanowił w ciekawy sposób zareagować na zaistniałą sytuację i wytłumaczyć swoim klientom, dlaczego stawki tak poszybowały w górę.

Tagi: Noclegi
Źródło: turystyka.wp.pl

Krótki urlop z weekendem nad Morzem Czarnym: Loty + 3 noclegi w 4* hotelu za 311 zł

17.08.2022 15:29

Wyloty do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 311 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Źródło: www.lastminuter.pl

Jesienią będzie taniej, ale Polacy ograniczą podróże. Pojawił się jeden trend

17.08.2022 12:14

Od września Polacy przestawiają się na krótkie i mniej liczne wyjazdy wypoczynkowe. W stosunku do sierpnia ceny noclegów stanieją nawet o 30 proc. – pisze środowy "Puls Biznesu".

Tagi: Noclegi, Promy
Źródło: podroze.onet.pl

First minute do Tajlandii za 1703 zł! W cenie loty i noclegi. Dużo terminów

17.08.2022 9:10

Wyloty do Bangkoku z Berlina. Cena 1703 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Źródło: www.lastminuter.pl

Podróż bez brania urlopu. Loty do Berlina + noclegi w centrum za 390 zł

16.08.2022 14:13

Wyloty do Niemiec z Krakowa. Cena 390 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Źródło: www.lastminuter.pl

Tańsze noclegi we wrześniu

16.08.2022 10:38

W okresie wakacyjnym większość wczasowiczów szuka zakwaterowania nad morzem. Jesienią to zainteresowanie spada, na rzecz wypoczynku w górach. We wrześniu na krótkie wyjazdy najchętniej decydują się pary bez dzieci, a niezmiennie najpopularniejszym wśród turystów rodzajem zakwaterowania są kwatery i pokoje.

Tagi: Noclegi, SPA
Źródło: www.propertynews.pl

Krótka wakacyjna podróż na Zakintos za 884 zł. W cenie loty i noclegi z weekendem

16.08.2022 8:57

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 884 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tagi: Loty, LOT, Noclegi
Źródło: www.lastminuter.pl

Schroniska w Kotlinie Kłodzkiej: Jagodna, Zygmuntówka, Orlica i inne. Klimatyczne noclegi wśród górskich szczytów i pięknych widoków

16.08.2022 6:11

Noclegi w Kotlinie Kłodzkiej mogą mieć różną formę. Kto chętny, znajdzie dla siebie miejsce nawet w odrestaurowanym pałacu. Ale prawdziwą gratkę dla turystów, entuzjastów górskich wycieczek, stanowią schroniska. To proste hotele prowadzone z sercem przez pasjonatów dla pasjonatów. Jeśli kochacie góry i chcecie zatrzymać się na nocleg w nietypowym, za to aż kipiącym klimatem miejscu w Kotlinie Kłodzkiej, koniecznie spróbujcie nocowania w jednym z regionalnych schronisk. Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych schronisk na pełen niezwykłej atmosfery nocleg w górach wokół Kłodzka.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

reklama
Kontakt z nami