Wiadomości z tagiem Perth  RSS
Atrakcje Zadaru - odkryj perły chorwackiego wybrzeża

12.07.2024 12:12

Zadar to średniowieczne miasto położone na półwyspie Morza Adriatyckiego. JSprawdź TOP najlepszych atrakcji Zadaru i odkryj prawdziwe perły chorwackiego wybrzeża!

Tagi: Miami, Perth, Zadar
Źródło: www.travelplanet.pl

Odkryj perłę Śląska: zalew Nakło-Chechło i jego tajemnice

12.07.2024 6:11

Zbiornik Nakło-Chechło znajduje się na terenie powiatu tarnogórskiego, w gminie Świerklaniec. Nazwę zawdzięcza pobliskim miejscowościom: Nakłu Śląskiemu i Nowemu Chechłu, które leżą nieco na południe od zbiornika.

Tagi: Perth
Źródło: podroze.onet.pl

Perła Zatoki Gdańskiej. Pięć najlepszych atrakcji

04.07.2024 16:37

Mieszkańcy Trójmiasta zwykli mawiać, że w Gdyni się mieszka, w Sopocie imprezuje, a w Gdańsku pracuje. Turyści nie mają takich dylematów, bo każde z miast oferuje moc atrakcji. Dziś bierzemy na tapetę Gdynię.

Tagi: Miami, Perth
Źródło: turystyka.wp.pl

Perła Azji Środkowej. Dolecisz tam bezpośrednio z Polski

04.07.2024 12:08

Orientalny klimat, baśniowe zabytki liczące setki lat, zachwycająca architektura i sympatyczni, otwarci mieszkańcy. Uzbekistan otworzył się szerzej na świat i przyciąga coraz większe rzesze podróżników z całego globu. To doskonały moment, by odwiedzić ten wyjątkowy kraj w centralnej części Azji i dać się oczarować jego niezwykłej historii oraz atmosferze.

Tagi: Perth
Źródło: turystyka.wp.pl

Serce Gór na Wyciągnięcie Ręki, czyli Lato Pełne Niespodzianek na Jaworzynie Krynickiej

21.06.2024 16:53

Jaworzyna Krynicka, perła Beskidu Sądeckiego, zaprasza na wyjątkowe wakacje pełne atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Malownicze krajobrazy, świeże powietrze oraz bogata oferta aktywności sprawiają, że lato na Jaworzynie Krynickiej to idealny wybór zarówno dla rodzin, par, jak i osób podróżujących solo.

Źródło: turystyka.wp.pl

Celebryta zbudował w Polsce prywatne miasto. "Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę za starymi drzwiami"

19.06.2024 18:11

Przez wieki nie został zdobyty. Powstał od zera, bo zakochany we Włoszech celebryta chciał mieć własne "miasto idealne". Zamość to wciąż ukryta perła Roztocza i Lubelszczyzny, która zadziwia na każdym kroku. "Padwa Północy" kryje też swoje tajemnice. Jedną z nich odkryłem za starymi drzwiami Starego Miasta.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami