Wiadomości z tagiem Porto  RSS
Weekend w Kłodzku i Kotlinie Kłodzkiej. Te zdjęcia przekonają Cię do wycieczki! 50 niezwykłych fotografii gór, zabytków i atrakcji regionu

06.06.2023 13:11

Weekend w Kotlinie Kłodzkiej to jeden z najlepszych pomysłów na wypoczynek, jaki może przyjść do głowy polskiemu turyście, niezależnie od pory roku. Góry z wieżami widokowymi, zaciszne ścieżki w kolorowych lasach, tajemnicze ruiny, piękne zabytki, miejsca słynące z cudów, pełne przygód szlaki piesze, rowerowe i wodne. Nie wystarczyłoby całego roku, żeby zobaczyć wszystkie atrakcje Kłodzka i okolic. Jeśli jeszcze wahacie się, czy warto wybrać się na wycieczkę do tej niezwykłej krainy, mamy dla Was galerię 50 pięknych zdjęć, wykonanych przez profesjonalnego fotografa. Uprzedzamy: kiedy obejrzycie te zdjęcia, nie zaznacie spokoju, póki nie odwiedzicie Kotliny Kłodzkiej i nie zobaczycie wszystkiego na własne oczy.

Tagi: Porto
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Sardynia last minute: 3* hotel z all inclusive za 1939 zł

06.06.2023 11:15

Wylot do Olbii z Wrocławia. Club Esse Gallura Beach Village położony jest na wzniesieniu, w Parku Naturalnym Monti Russu. Oferuje basen z płytszą częścią dla dzieci, boisko wielofunkcyjne, siatkówkę plażową i liczne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Źródło: www.lastminuter.pl

Wypoczynek we włoskiej Apulii: 3* hotel z all inclusive soft za 1899 zł

06.06.2023 8:33

Wylot do Bari z Warszawy. Obiekt TH Ostuni położony jest w pięknym ogrodzie na wybrzeżu adriatyckim. Oferuje gościom basen zewnętrzny, basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, piłkę nożną, kort tenisowy, plac zabaw i bogatą ofertę zajęć sportowych.

Źródło: www.lastminuter.pl

Silny wiatr porwał kulę z dzieckiem. 9-latek w poważnym stanie

05.06.2023 18:11

W Wielkiej Brytanii dziewięcioletni chłopiec został poważnie ranny po tym, jak uniósł się w powietrze, będąc w nadmuchiwanej kuli. Świadkowie niecodziennego wypadku mówią o "silnym podmuchu wiatru", który wyniósł chłopca w kuli ponad drzewa.

Źródło: podroze.onet.pl

Wielka atrakcja dla miłośników podróżowania koleją. Widoki jak z bajki

05.06.2023 16:28

Wyjątkowa atrakcja czeka na osoby, które będą podróżować koleją na trasie z Przemyśla do szwajcarskiego Graz. Nowy wagon zakupiony w Szwajcarii uzupełni wkrótce skład pociągu EC/IC Porta Moravica. To wagon panoramiczny, dzięki któremu pasażerowie będą mogli podziwiać widoki za oknem w całej okazałości.

Źródło: turystyka.wp.pl

Wypoczynek na Majorce: 3* hotel z wyżywieniem i ładnym widokiem za 1799 zł

05.06.2023 12:14

Wylot do Hiszpanii z Poznania. Obiekt BelleVue Belsana położony jest na niskim klifie, ok. 700 m od centrum Porto Colom. Oferuje basen z wydzieloną częścią dla dzieci, tenis stołowy i bilard.

Źródło: www.lastminuter.pl

Kupił dwie porcje mrożonych frytek. Zapłacił jak za danie w restauracji

05.06.2023 12:11

Inflacja i wysokie ceny żywności w Polsce spędzają sen z powiek obywateli. Za każdym razem, gdy idziemy do restauracji, wrażenie robią na nas wysokie liczby obok dań. Okazuje się, że nie inaczej jest w przypadku barów szybkiej obsługi.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami