Wiadomości z tagiem Praga  RSS
(7) Produkty do czyszczenia oraz sprzątania

19.07.2019 21:45

Od wielu lat zajmujemy się oferowaniem wyjątkowych artykułów z zakresu czystości. W ofercie można odnaleźć naprawdę wiele różnorakich artykułów wśród, których są te przeznaczone do mycia ręcznego, sprzątania kuchni oraz łazienki, prania i wielu innych czynności. Zapewniamy, że każdy kto zdecyduje się na zapoznanie się z naszą ofertą będzie w stanie zadbać o czystość. Produkty naszej firmy cechują się sprawdzoną jakością jak również bardzo ciekawymi cenami. Zachęcamy do dokonania zakupów dostarczanych przez nas towarów, które pozwalają na pełne zachowanie czystości. Wszystkie nasze produkty stoją na odpowiednim poziomie.

Tagi: Praga, Zadar
Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Pierwsze palmy i bungalowy pojawiły się w Park of Poland

19.07.2019 16:11

Do parku wodnego Suntago Wodny Świat dotarły pierwsze palmy, a w Suntago Village stawiane są już pierwsze w pełni wyposażone bungalowy. Park of Poland coraz bardziej przypomina wakacyjny raj. Palm będzie łącznie ponad 700, niektóre z nich mierzą nawet 12 metrów, a ich sadzenie rozpoczęło się w tym tygodniu. Postępy prac widać już także w Suntago Village – pierwsze z 92 domków modułowych przyjechały do gminy Mszczonów. 

Tagi: Paryż, Praga
Źródło: www.propertynews.pl

Airbnb żyłą złota dla wynajmujących! Najlepszy zarobił w rok prawie 10 mln PLN

17.07.2019 15:14

Nawet sto razy więcej niż przeciętne wynagrodzenie – tyle rekordowo zarobił jeden z użytkowników Airbnb na wynajmowaniu mieszkań. Nic więc dziwnego, że pojawiają się pytania, czy to jeszcze „platforma społecznościowa”, czy biznes, który wciąż nie jest dostatecznie uregulowany.

Tagi: Airbus, Praga
Źródło: www.fly4free.pl

Zamek w Iłży. Pewnie zbyt wiele ci to nie mówi, a dużo tam się działo

17.07.2019 13:08

Prace konserwatorskie na zamku w Iłży będą kontynuowane. Dzięki temu miejsce to stanie się bardziej atrakcyjne dla turystów. I dobrze, bo historia...

Tagi: Praga
Źródło: turystyka.wp.pl

Łączą kultury, ludzi i kuchnie całego świata. Kim są bohaterowie "Smaków bez granic"?

17.07.2019 12:11

Jarek Tokarski był gościem Jarosława Kuźniara w "Onet Rano. #WIEM". Reżyser serii "Smaki bez granic" mówił m.in. o bohaterach tej produkcji. - Mamy przekrój świata z lewa do prawa. Był Chido z Meksyku, Helen Mazanowa, która przyjechała pięć lat temu do Polski z Ukrainy, Mateo Brunetti z Włoch, Samar – w połowie Polka, w połowie Libanka, Kasia Mieciński, która jest Polką, wychowała się w Stanach Zjednoczonych, na co dzień mieszka w Japonii a studiowała w Brazylii – wymieniał Tokarski. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj: vod.pl.

Źródło: podroze.onet.pl

Oferty Airbnb bardziej przejrzyste

17.07.2019 6:23

Airbnb wypełnił zalecenia Komisji Europejskiej i zaczął w bardziej transparentny sposób przedstawiać ceny ofert, a także lepiej respektować prawa klientów

Źródło: www.rp.pl

B&B Hotels Polska planuje kolejne inwestycje 

16.07.2019 16:50

Za dalszą ekspansję B&B Hotels Polska, analizę rynku i poszukiwanie terenów inwestycyjnych odpowiedzialna  będzie Laura Kunicka, Senior Development Project Manager. Laura Kunicka (na zdjęciu) jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobyła wykształcenie w zakresie prawa, a także nieruchomości i to właśnie z tym drugim kierunkiem mocniej związała swoją drogę zawodową. Pracowała w działach ekspansji sieci handlowych, a przez […]

Źródło: hotelnews.pl

Apartamenty Sowy szykują się na gości

16.07.2019 14:09

Prace przy budowie hotelu w Bydgoszczy są już na finiszu. Cztery lata temu Adam Sowa kupił ten budynek od Pekao SA – przypomina Gazeta Wyborcza w Bydgoszczy.

Tagi: Hotele, Praga
Źródło: www.propertynews.pl

Jak skutecznie wspierać efektywność pracowników? Sun & Snow radzi

16.07.2019 10:47

Problemy z efektywnością pracowników wpływają na funkcjonowanie całej firmy. Po stronie pracodawcy leży wyzwanie, jak utrzymać motywacje zatrudnionych na wysokim poziomie. Rozwiązaniem mogą być odpowiednio dobrane benefity pracownicze. Tymczasem według raportu „Benefity – czyli co motywuje pracowników” Grupy Pracuj.pl 1/3 Polaków deklaruje, że odczuwa brak pozapłacowych świadczeń w pracy. Jakie są najbardziej pożądane benefity pracownicze w Polsce i jak wykorzystać tę wiedzę, by wspierać efektywność zatrudnionych?

Źródło: www.propertynews.pl

Odbudują zamek z Melsztyna. Gmina dostała pieniądze na dalszy remont

15.07.2019 17:22

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przekazało pieniądze na dalszy etap prac związanych z odbudową zamku. Po przeprowadzeniu badań...

Tagi: Praga
Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Kontakt z nami