Wiadomości z tagiem Radom  RSS
Szczęśliwi w podróży. Dziś Międzynarodowy Dzień Szczęścia

20.03.2023 12:44

Ponad połowa osób, które wzięły udział w ankiecie przeprowadzonej przez Stem/Mark na zlecenie Kiwi.com, planuje swoje podróże z wyprzedzeniem. Co druga z nich czerpie radość już na etapie planowania.

Tagi: Radom
Źródło: www.propertynews.pl

Lotnisko Radom przyciaga coraz więcej biur podróży. Gdzie będzie można z niego polecieć na majówkę i wakacje 2023?

14.03.2023 11:08

Lotnisko w Radomiu ma być kolejnym po Modlinie alternatywnym potem lotniczym Warszawy. Wielka inwestycja budzi wielkie zainteresowanie, ale też kontrowersje i emocje wśród komentatorów i pasażerów. Wiadomo już, kiedy lotnisko zostanie otwarte i gdzie będzie można z niego polecieć. PLL LOT już ogłosił rozkład rejsów. Kolejne biura podróży - ostatnio Rainbow i Rego-Bis - deklarują współpracę z portem Warszawa-Radom. Co już wiadomo i czego jeszcze można się spodziewać po nowym lotnisku w Radomiu? Podsumowujemy wszystkie fakty.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Bilety PLL LOT do Paryża na przedłużony weekend za 242 zł. Loty i 3 noclegi za 673 zł

13.03.2023 15:07

Wyloty do Francji z Radomia. Cena 673 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Źródło: www.lastminuter.pl

Polka w Moskwie odwiedziła ukraiński lokal. Trudne rozmowy o relacjach dwóch narodów

10.03.2023 12:13

Po ataku Rosji na Ukrainę wielu Ukraińców wróciło z emigracji w Rosji do ojczyzny. Z drugiej strony w tym czasie do kraju okupanta przyjechało sporo uchodźców z Ukrainy. Jak radzą sobie w Moskwie? W jakich relacjach pozostają? Polka mieszkająca w stolicy Rosji wybrała się do ukraińskiego lokalu. W specjalnej relacji dla Onet Podróże przekazała, co usłyszała od pracowników restauracji. Zapytała także swoich ukraińskich przyjaciół i znajomych, jak wygląda ich rzeczywistość.

Źródło: podroze.onet.pl

Ten wymagający quiz pokona nawet tęgie głowy. 15/20 to powód do dumy

10.03.2023 6:12

Aby dać sobie radę w tym quizie, trzeba mieć pojęcie o flagach państw z całego świata, wiedzieć co nieco o roślinach i zwierzętach, nie wspominając o położeniu mniej znanych miast i wysp. Sprawdźmy, czy wiedza z tych dziedzin nie jest ci obca!

Tagi: Miami, Radom
Źródło: podroze.onet.pl

Jak szukać tanich lotów? Dzięki tym wskazówkom upolujecie bilety lotnicze w okazyjnych cenach

07.03.2023 6:11

Chociaż obecna sytuacja ekonomiczna dotyka także branży turystycznej, a ceny usług znacznie zdrożały, istnieje kilka sposobów na to, by podczas planowania podróży nieco zaoszczędzić. Jednym z nich jest upolowanie biletów lotniczych w okazyjnych cenach. Jak szukać tanich lotów? Dzięki tym poradom już nigdy nie będziecie musieli przepłacać.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Jak się zachować, gdy spotkasz niedźwiedzia wczesną wiosną? Krążą błędne rady. "Nie zdejmuj plecaka"

03.03.2023 18:11

Chociaż najwięcej spotkań z niedźwiedziami w polskich górach ma miejsce latem, to na przedwiośniu mogą one być najgroźniejsze, bo zwierzęta bronią wtedy młodych. W internecie krąży wiele sprzecznych rad dotyczących tego, jak zachować się wobec drapieżnika. Jak jest prawda?

Źródło: podroze.onet.pl

Policja na Mazowszu obserwowała przechodniów przez kamerę. System ICam wykrył masę wykroczeń. Posypały się mandaty

03.03.2023 6:41

Policjanci radomskiej drogówki przeprowadzili akcję z wykorzystaniem mobilnego systemu monitorującego ICam, której celem była poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. W ramach działań, mundurowi nadzorowali przejścia dla pieszych w Radomiu. Funkcjonariusze wystawili kilka mandatów, nie obyło się także bez wniosku o ukaranie do sądu.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami