Wiadomości z tagiem Restauracje  RSS
Gwiazdki Michelin rozdane. Trzy polskie restauracje z wyróżnieniem

20.06.2024 18:11

W czwartek pojawił się tegoroczny przewodnik Michelin. W nowej edycji aż trzy polskie restauracje doczekały się swojej pierwszej gwiazdki. Obecnie tym wyróżnieniem może pochwalić się sześć lokali. W przewodniku zadebiutowały restauracje m.in. z Pomorza.

Źródło: podroze.onet.pl

Jeziorak, najdłuższe jezioro w Polsce i jedno z najpiękniejszych

20.06.2024 16:55

Jeziorak, niegdyś mniej atrakcyjny jak Wielkie Jeziora Mazurskie, z roku na rok zyskuje na popularności. Czy nadal oferuje walory ukierunkowane na miłośnik&oów Mazur kameralnych? I tak i nie. Mariny w Iławie powstają jak na drożdżach, mn&oóstwo jacht&oów do czarteru, bogata oferta hotelowa i restauracyjna. Jednak rozległość jeziora, wielość zatok, zatoczek i wysp daje jeszcze żeglarzom szanse na znalezienie zacisznej przystani.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Turyści zapłacą więcej? Część restauracji wprowadza podwójne cenniki

20.06.2024 12:11

Coraz więcej japońskich restauracji wprowadza dwa cenniki w swoich menu: tańsze dla lokalnych klientów i droższe dla zagranicznych gości, aby wykorzystać napływ turystów bez zrażania miejscowych konsumentów — pisze we wtorek portal Nikkei Asia.

Źródło: podroze.onet.pl

Warszawska restauracja NUTA z drugą Gwiazdką Michelin. Prowadzi ją włoski mistrz sztuki kulinarnej. Miejsce zachwyca smakami i klimatem

20.06.2024 11:38

Andrea Camastra założył restaurację Senses, kt&oóra przez 5 lat z rzędu była nagradzana gwiazdką Michelin. Teraz takie wyr&oóżnienie otrzymała jego warszawska restauracja NUTA. Lokal łączy doznania kuchni włoskiej i polskiej dołączając azjatyckie akcenty. Jak trafił do Polski? Co uwielbia w naszej kuchni i jak ją odmienia? Odwiedziliśmy jego lokal przy Placu Trzech Krzyży w stolicy.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Ceny dla turystów nawet czterokrotnie wyższe. Tak Japonia chce walczyć z kryzysem

20.06.2024 8:42

Japońskie restauracje wprowadzają dwa cenniki w swoich menu: tańsze dla lokalnych klientów i droższe dla zagranicznych gości. Wszystko po to, aby wykorzystać napływ turystów do zarobienia pieniędzy, bez zrażania miejscowych konsumentów.

Źródło: turystyka.wp.pl

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: Hotel z pełnym wyżywieniem za 2296 zł

17.06.2024 10:31

Wylot na Sal z Pragi. Dobrze oceniany hotel Sobrado oferuje 2 restauracje, bar, salę fitness i mniejszy basen z leżakami.

Źródło: www.lastminuter.pl

Okazja: Wypoczynek w Kenii w 3* hotelu z wyżywieniem za 1900 zł!

17.06.2024 9:33

Wylot do Afryki z Katowic. Kenya Bay oferuje 2 restauracje, 3 bary, basen główny, mniejszy basen otoczony tarasem słonecznym, muzykę na żywo, pokazy akrobatyczne i taneczne, piłkę wodną, aqua aerobik, siatkówkę plażową oraz dyskotekę.

Źródło: www.lastminuter.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami