Wiadomości z tagiem Restauracje  RSS
Egipt last minute: 4* hotel z all inclusive od 1711 zł

26.09.2022 17:03

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic i Warszawy. MG Alexander The Great położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży. Oferuje restauracje, bary, 3 odkryte baseny i 4 zjeżdżalnie wodne dla dzieci.

Źródło: www.lastminuter.pl

Niedrogie 5* w Turcji: tygodniowe all inclusive w Side od 1307 zł

24.09.2022 14:35

Grudniowe wyloty na Riwierę Turecką z Gdańska, Katowic, Poznania oraz Warszawy. Bez obaw - zdążycie wrócić na wigilijną kolację! 5* Grand Seker to dobry wybór zarówno dla podróżujących solo, jak i rodzin z dziećmi. Dla gości przygotowano m.in. kryty basen, strefę spa oraz 2 restauracje.

Źródło: www.lastminuter.pl

Odkryła toaletę grozy w Bieszczadach. "Nie skorzystałam"

23.09.2022 0:13

Nie od dziś wielkie zdziwienie i niezrozumienie budzą ceny w restauracjach w miejscach, które są zdecydowanie wyższe niż tych, które nie są celem większości turystów w okresie wakacyjnym. Okazuje się, że sporo trzeba zapłacić także za korzystanie z publicznej toalety. Cena w Bieszczadach odstraszyła turystkę.

Źródło: podroze.onet.pl

Polski burger w menu europejskich restauracji Campanile

17.09.2022 16:05

Burger „Campa Na Wypasie” zwyciężył w polskich eliminacjach pierwszej edycji Burger Cup i wyruszył do Francji na europejski finał konkursu.

Źródło: www.propertynews.pl

Nowa inwestycja na Wyspie Wolin. Aparthotel z własną mariną

16.09.2022 9:34

Na Wyspie Wolin powstaje nowa inwestycja Baltic-inwest. "Dawny Wolin" to aparthotel z restauracją, własną mariną i osiedle. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

Źródło: www.propertydesign.pl

Pożegnanie lata: Bułgaria, znakomity 4* Riu Helios Bay z all inclusive za 2249 zł

15.09.2022 13:19

Wylot do Burgas z Krakowa. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje 3 restauracje serwujące smaczne dania, basen z tarasem oraz przestronne, komfortowe pokoje.

Źródło: www.lastminuter.pl

Dziecko płakało, a papier w toalecie był szorstki. Polscy turyści domagali się 7600 PLN

14.09.2022 19:30

Para Polaków domagała się blisko 8 tys. PLN od hotelu za niedogodności, jakie zastali na wakacjach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przeszkadzał im papier toaletowy, obce dziecko w restauracji czy czyszczenie ekspresu. To jednak nie jedyna sprawa, w której reklamacji bliżej do absurdu niż realnych problemów i komplikacji. Dlatego, jeśli zamierzamy reklamować nasz wyjazd to warto się zastanowić, czy naprawdę mamy ku temu powód.

Źródło: www.fly4free.pl

Rosjanie zatęsknili za markami z Zachodu. "Tam wszystko działa"

13.09.2022 0:11

Sklepy jak H&M czy restauracje McDonald's nie są już dostępne w Rosji z powodu sankcji nałożonych na kraj w związku z inwazją na Ukrainę. Rosjanie, by wciąż korzystać z zachodnich marek i usług finansowych, coraz częściej wyjeżdżają do sąsiedniej Białorusi. "Wszystko tam działa" — komentują wyjeżdżający z kraju Rosjanie.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami