Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Restauracje  RSS
Wypoczynek na Korfu: 5* Grecotel Costa Botanica z all inclusive od 2566 zł

17.08.2022 21:54

Wyloty do Grecji z Krakowa i Poznania. Obiekt zlokalizowany na rozległym, zielonym terenie, w otoczeniu gór, bezpośrednio przy plaży. Oferuje 2 restauracje, 7 basenów i zjeżdżalnie wodne.

Źródło: www.lastminuter.pl

Wakacyjny wypoczynek w Egipcie: 5* hotel z all inclusive za 2339 zł

17.08.2022 14:29

Wylot do Hurghady z Katowic. Aqua Mondo Resort położony jest przy plaży. Na gości czeka wiele udogodnień, oto wybrane z nich: 2 baseny, 6 zjeżdżalni wodnych, restauracja główna, 3 restauracje a'la carte i 4 bary.

Źródło: www.lastminuter.pl

Ceny nad polskim morzem. Tyle trzeba zapłacić za rybę z frytkami

17.08.2022 13:33

Dziennikarka Wirtualnej Polski odwiedziła Darłówko i sprawdziła ceny nad polskim morzem. Ile musimy wydać na obiad w słynnym kurorcie? - Baza gastronomiczna jest bardzo zróżnicowana. W restauracjach zapłacimy właściwie tyle, co w Warszawie. Zdarzają się dania powyżej 50 zł. Ale działa też np. stołówka szkole, gdzie zjemy nawet za mniej niż 20 zł. Zestawy obiadowe z rybą i frytkami zaczynają się od 30-35 zł – mówiła Hanna Szczypiór w programie Newsroom.

Źródło: turystyka.wp.pl

112 EUR za ostrygę, 350 PLN za drinka. Knajpa oszukuje obcokrajowców i ma to w nosie

17.08.2022 13:18

Turyści, którzy nie zawsze znający ceny, lokalne zwyczaje i często są po prostu zagubieni, stają łatwym łupem dla wszelkich oszustów. Ci zaś prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach, bredniach i krętactwach byle tylko oskubać turystę najmocniej jak się da. Ale okazuje się, że nie zawsze trzeba się nawet szczególnie kryć, co udowadnia pewna restauracja na Mykonos.

Źródło: www.fly4free.pl

Prestiżowe wyróżnienie dla warszawskiej restauracji Level 27. Lokal znalazł się wśród najlepszych w Europie - po raz kolejny

17.08.2022 13:17

Już po raz trzeci warszawski "Level 27" został wyróżniony przez prestiżowy przewodnik turystyczny "Big 7 Travel". Lokal znajdujący się w Atlas Tower (wcześniej Millenium Plaza) znalazł się w gronie 50 najciekawszych barów w Europipe położonych na dachu - tzw. rooftop bar.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Pożegnanie wakacji w Egipcie: 14-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 2522 zł

17.08.2022 10:09

Wylot do Hurghady z Warszawy. Red Sea Grand Resort zlokalizowany jest ok. 10 km od centrum miasta. Na gości czekają 2 restauracje główne, 3 restauracje a'la carte, klub nocny oraz kilka barów.

Źródło: www.lastminuter.pl

Kultowy bar mleczny na Dobrej. 10 zł wystarczyło na obiad

16.08.2022 12:14

Mama nie uczyła mnie gotować, a ja o to nie prosiłem. To były czasy, kiedy w domach gotowały praktycznie tylko kobiety. Faceta kucharza można było spotkać raczej tylko w restauracji. Mój tata nie umiał przyrządzić nic oprócz jajecznicy. Podobnie moi wujkowie, kuzyni i dziadek. Nic – jajecznica i co najwyżej kanapki. A, jeszcze pulpety albo flaki ze słoików. Wrzucali zawartość do garnka, podgrzewali i wlewali nam, dzieciom, na talerz. Tak się działo, kiedy kobiet nie było w domu. Straszne.

Źródło: podroze.onet.pl

Nowy trend w polskich górach. "Widać to wyraźnie"

16.08.2022 11:25

Inflacja mocno wpływa na sezon letni w polskich górach. Turystów nie jest dużo mniej niż w poprzednich latach, ale zdecydowanie bardziej zastanawiają się nad wydaniem każdej złotówki. - W zeszłym roku znalezienie stolika w Karpaczu w restauracji było bardzo trudne, teraz widać, że ludzie dużo rzadziej korzystają w restauracji. Porcjują nawet jedzenie. Największym zainteresowaniem cieszy się pizza - jeśli się nie zje całej na obiad, można ją podgrzać wieczorem na kolację. Na półkach sklepowych brak gotowych potraw - mówi Radosław Jęcek, burmistrz Karpacza.

Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Kontakt z nami