Wiadomości z tagiem Ryanair  RSS
Tanie loty do Hiszpanii (Alicante) z 4 polskich miast od 159 zł

06.12.2022 15:19

Wyloty na Costa Blanca samolotami linii Ryanair. Skorzystaj z oferty, złap trochę słońca i ciepła na południu Europy.

Źródło: www.lastminuter.pl

Bardzo dobra promocja Ryanaira: Loty do Portugalii za 131 zł, Hiszpanii od 131 zł, Maroka za 318 zł!

05.12.2022 15:44

Świeża obniżka cen na kilku kierunkach od irlandzkiego przewoźnika. Wybierz miejsce docelowe i zacznij planować podróż na południe. Wyloty z 4 polskich miast.

Źródło: www.lastminuter.pl

Ryanair poleci do Egiptu, Wizz Air do Turcji, a Play na Islandię. Tanie linie lotnicze planują nowe połączenia na sezon turystyczny 2023

05.12.2022 11:30

Pandemia COVID-19 minęła i turystyka wreszcie wraca do normy, mimo wysokich kosztów energii i usług. Statystyki wskazują, że spragnieni wypoczynku turyści nie zamierzają rezygnować z podróżowania nawet mimo rosnących cen. Tę koniunkturę chcą wykorzystać tanie linie lotnicze. Rozbudowę siatki połączeń planują popularni przewoźnicy, jak Ryanair, planujcy loty do Egiptu i Libii, Wizz Air ostrzący sobie zęby na Turcję, czy Play z ofertą lotów na Islandię.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Okazja: Tanie loty do Wenecji na Sylwestra za 111 zł!

02.12.2022 14:02

Wylot do Włoch z Poznania na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Źródło: www.lastminuter.pl

Ryanair żartuje z piłkarzy. Internauci pękają ze śmiechu

02.12.2022 12:47

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair wyróżniają się na tle pozostałych swoją dużą aktywnością w mediach społecznościowych. Przewoźnik regularnie publikuje humorystyczne, lecz wielokrotnie specyficzne i dość kontrowersyjne treści. Tym razem żartuje z krajów, które nie zakwalifikowały się do kolejnej fazy mundialu. Bohaterem mema jest także reprezentant Polski.

Tagi: LOT, Ryanair, BLIK
Źródło: turystyka.wp.pl

Strajki w liniach lotniczych mogą popsuć wam świąteczne plany. Niepewna sytuacja m.in. w Ryanair i easyJet

01.12.2022 13:30

Grudzień to dla wielu branż jeden najważniejszych okresów w roku – dotyczy to także sfery lotnictwa. To właśnie w tym okresie ludzie wyruszają na spotkania z bliskimi lub planują urlopy w popularnych kurortach poza granicami kraju, by święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok spędzić w zachwycającym otoczeniu. Zapowiadane strajki w liniach lotniczych mogą jednak skutecznie popsuć te świąteczne plany, a niepewna sytuacja dotyczy także jednego z najpopularniejszych przewoźników w Europie – linii Ryanair. Zobaczcie szczegóły.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Malta za 240 PLN

30.11.2022 18:17


Zaplanuj podróż na południe Europy – z Gdańska na Maltę polecimy za 240 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna dla wszystkich. Tanie loty z Gdańska na Maltę Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika www.ryanair.com. Dostępność biletów sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład Ryanair można zabrać bezpłatnie mały bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 cm lub wykupić pierwszeństwo wejście na pokład i…

Źródło: latamyzgdanska.pl

Paryż Beauvais za 126 PLN

30.11.2022 12:19


Zaplanuj podróż do Francji – z Gdańska do Paryża Beauvais polecimy za 126 PLN w dwie strony. Loty do Paryża Beauvais oferują nam linie lotnicze Ryanair, cena dostępna dla wszystkich. Tanie loty z Gdańska do Paryża Beauvais Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów na z Gdańska do Paryża Beauvais dostępne są w styczniu 2023 roku. Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład Ryanair można zabrać bezpłatnie mały bagaż podręczny o wymiarach 40…

Źródło: latamyzgdanska.pl

Pięć milionów pasażerów Ryanaira w Jasionce

30.11.2022 8:42

29 listopada w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka odprawiono 5-milionowego pasażera linii Ryanair. Szczęśliwcem okazał się Maciej Pyra, który tego dnia udał się w podróż z Rzeszowa do Londynu.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami