Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Rzym  RSS
Wakacje all inclusive w Polsce: opłaca się? Ceny, kierunki, wady i zalety. Eksperci opowiadają o nowym sposobie wypoczywania w kraju

26.06.2022 6:11

Wakacje all inclusive to jedna z najpopularniejszych wśród Polek i Polaków form wypoczynku za granicą. Popularność wycieczek all inclusive rośnie nieprzerwanie od dekady i nawet kryzysy, takie jak pandemia COVID-19, wojna na Ukrainie, strajk kontrolerów lotu czy galopująca inflacja nie zdołały zatrzymać tego trendu. Pojawiła się od niedawna nowa forma wakacji all inclusive – w kraju. Czy to się opłaca? Czym wakacje all inclusive różnią się od zwykłej rezerwacji, czy są popularne, jak kształtują się ceny wypoczynku nad morzem czy w górach? Zapytaliśmy ekspertów z branży turystycznej.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Odwiedziliśmy Energylandię w pierwszy dzień wakacji

26.06.2022 0:13

Grzeczne dzieci otrzymują świadectwo z paskiem, a niegrzeczne jadą… Pomysł z wyjazdem do parku w pierwszy dzień wakacji wydawał się fantastyczny. Rozkojarzeni rodzice i rozgorączkowane dzieci końcem szkoły, upalna pogoda – zapowiadał się fantastyczny dzień.

Tagi: Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Znaleźli sposób na złodziei. Plastikowe bezpłatne zegarki dla turystów

25.06.2022 12:13

W Neapolu turyści będą otrzymywać w hotelach bezpłatne plastikowe zegarki po to, by ze swoimi cennymi nie zwiedzali miasta. Po latach postanowiono powrócić do tego pomysłu w związku z falą kradzieży zegarków, których ofiarami padają cudzoziemcy.

Źródło: podroze.onet.pl

Malediwy: Znakomity Gangehi Island Resort z pełnym wyżywieniem za 4599 zł

24.06.2022 15:51

Wylot do Male z Warszawy. Hotel położony na rajskiej wyspie o długości i szerokości ok. 150 m. Oferuje komfortowe zakwaterowanie, smaczną kuchnię i wiele udogodnień z utrzymaniem wysokiego standardu usług.

Tagi: Malediwy, LOT, Rzym
Źródło: www.lastminuter.pl

Porto. "Każdy wyjeżdża zakochany"

24.06.2022 13:45

Dziennikarka WP Turystyka - Monika Sikorska - przebywa właśnie w Portugalii. Porto, w którym się zatrzymała to hit wśród turystów. Czy miasto także i ją zachwyciło? Zdecydowanie tak! - Każdy kto tu przyjeżdża, to wyjeżdża zakochany - powiedziała bez zastanowienia w programie WP "Newsroom".

Źródło: turystyka.wp.pl

Hotele PHH docenione przez Marriott

24.06.2022 7:14

Pracownicy recepcji hoteli Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel i Moxy Katowice Airport otrzymali nagrodę pieniężną o łącznej wartości 35 tys. zł za pozyskanie największej liczby nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.

Źródło: www.propertynews.pl

Rosyjskie samoloty unikną sankcji? Chińczycy zmienili zdanie

24.06.2022 0:15

Jeszcze kilka tygodni temu zamknęli niebo dla samolotów należących do rosyjskich linii lotniczych i utrzymywali, że nie pomogą w serwisowaniu ich maszyn. Teraz jednak Chińczycy diametralnie zmienili zdanie i obiecują: "nie będzie żadnych ograniczeń ze strony chińskiej".

Tagi: Loty, LOT, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami