Wiadomości z tagiem Rzym  RSS
Polak zatrzymany w niemieckim pociągu. Jedna interwencja nie wystarczyła

26.09.2023 18:11

Policja z Magdeburga otrzymała w niedzielę rano zgłoszenie o agresywnym pasażerze pociągu linii regionalnych, który nie chciał okazać biletu na wezwanie. Konduktor wezwał funkcjonariuszy na dworzec, który był jednocześnie stacją końcową. Po pojawieniu się w pociągu policji agresywny mężczyzna udawał, że śpi. Po czasie okazało się, że awanturującym się podróżnym jest 44-latek z Polski. Na tym jednak sprawa się nie skończyła.

Tagi: Polska, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Wygrywamy zaczyna się od WY. W Warszawie odbył się finał akcji Totalizatora Sportowego. Trzy mazowieckie obiekty z dofinansowaniem

26.09.2023 14:52

W Warszawie odbył się finał drugiej edycji ogólnopolskiej akcji Totalizatora Sportowego "Wygrywamy zaczyna się od WY". Podczas uroczystej gali, która miała miejsce na Sali Balowej w Zamku Królewskim, ogłoszono listę obiektów sportowych i kulturalnych, które otrzymają dofinansowanie na budowę, modernizację, remont lub doposażenie w ramach konkursu "Sportowo Kulturalnie Lokalnie". Wśród laureatów znalazło się 48 wyjątkowych miejsc z całego kraju. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli województwa mazowieckiego.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Córka szejka opowiada o życiu w muzułmańskim raju [Fragment książki]

26.09.2023 12:11

Córki szejków od najmłodszych lat otoczone są niewyobrażalnym luksusem i liczną służbą. Wiodą bajkowe życie, nie martwiąc się o sprawy dnia codziennego. Noszą najdroższe ubrania, buty, torebki i biżuterię, podróżują do najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, a jako prezenty otrzymują okazy dzikich zwierząt, które stają się ich domowymi pupilami oraz warte miliony dolarów supersamochody, produkowane w kolekcjonerskich, limitowanych do kilkunastu sztuk seriach.

Tagi: Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

PLL LOT: Tanie bilety do Rzymu i Paryża od 237 zł

26.09.2023 10:56

Wyloty z Radomia.

Tagi: Loty, LOT, Rzym, Radom
Źródło: www.lastminuter.pl

Rzym ma nową atrakcję. Turyści wreszcie mogą zwiedzać wspaniały pałac sprzed 2 tys. lat. Mieszkał w nim sam cesarz

26.09.2023 10:06

Rzym to nadal stolica świata, jeśli chodzi o wspaniałe zabytki i piękną architekturę. Co więcej, Wieczne Miasto nie przestaje zaskakiwać. Właśnie udostępniono turystom nową atrakcją w Rzymie – wspaniały pałac sprzed 2 tys. lat wraz z trasą spacerową na Forum Romanum. Co jest niezwykłego w Domus Tiberiana? Przekonajcie się.

Tagi: Miami, Iberia, SPA, Rzym
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Tani nocleg w Rzymie, Włochy

25.09.2023 18:12

Oferuję nocleg w Rzymie. Apartament 3-pokojowy w centrum Rzymu strefa S.Paolo Metro,,B,, ul. Zoagli Mameli. Jednorazowo może pomieścić od 4-6 osób. Apartament posiada również kuchnie   z możliwością przygotowania posiłków. Połączenie w każdym kierunku jest b.dobre Metro ,,B,, kolejka nad morze. Cena €25/dobę/osobę Kontakt tylko telefoniczny: Tel. +393200711086/WhatsApp/sms

Tagi: Noclegi, Rzym
Źródło: www.wakacjeipodroze.pl

Ekstremalne upały za oceanem. Może paść rekord

25.09.2023 8:32

Jak podały służby meteorologiczne Brazylii, w związku z utrzymującą się nad krajem Ameryki Południowej masą gorącego powietrza w stolicach czterech stanów zanotowano rekordowe temperatury. Mowa głównie o miastach stanów Roraima, Goias, Sao Paulo, a także Mato Grosso do Sul.

Tagi: Rzym
Źródło: turystyka.wp.pl

Pijany Rosjanin chciał ukraść jacht. Został zatrzymany

24.09.2023 12:11

Pijany Rosjanin usiłował ukraść mały jacht, zacumowany na rzece Wołogda — informuje białoruski kanał informacyjny NEXTA w serwisie X (dawniej Twitter). Jednostka osiadła jednak na mieliźnie, co uniemożliwiło kradzież. Został zatrzymany przez służby.

Tagi: Rosja, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Polak był poszukiwany od 9 lat. Zatrzymali go w Brazylii

23.09.2023 12:11

Brazylijska policja zatrzymała w Rio de Janeiro obywatela Polski ściganego od 9 lat za pobicie ze skutkiem śmiertelnymi. Mężczyznę poszukiwał polski wymiar ścigania, a także Interpol — podał w piątek wydawany w Rio de Janeiro dziennik "O Dia".

Tagi: Polska, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Tajemnica Jasnej Góry. "Z trumien wstali kolejno mama, Piotruś i Kazio"

23.09.2023 6:11

Nie wszyscy wiedzą, że na Jasnej Górze, miejscu pielgrzymek tysięcy Polaków, ukryta jest wyjątkowa księga. Zawiera opisy 1400 niezwykłych zdarzeń i jest nazwana "Liber miraculorum", księgą cudów. Niektóre wpisy są naprawdę przejmujące.

Tagi: Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami