Wiadomości z tagiem SPA  RSS
W Zieleńcu rusza nowy sezon narciarski

08.12.2022 9:16

10 grudnia Zieleniec Sport Arena zainauguruje oficjalnie nowy sezon narciarski w Sudetach. W sobotę, punktualnie o 9:00 ruszy wiele kolei i wyciągów, dostępna będzie również większość tras. Wszystko oczywiście w ramach jednego, wspólnego karnetu.

Tagi: SPA, Zieleniec
Źródło: www.skionline.pl

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich: Lanzarote, 4* hotel z all inclusive od 2029 zł

07.12.2022 17:52

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. THB Tropical Island oferuje główny basen z 4 zjeżdżalniami, 8 mniejszych basenów, 4 brodziki dla najmłodszych wczasowiczów, tenis stołowy, rzutki, bilard i zajęcia sportowe.

Źródło: www.lastminuter.pl

Kenia: Wycieczka objazdowa + wypoczynek nad oceanem za 4070 zł (doliczone opłaty)

07.12.2022 17:22

Wylot do Mombasy z Warszawy. Zobaczycie Kilimandżaro wyłaniające się zza chmur, odwiedzicie parki narodowe podpatrując wspaniałe zwierzęta, odpoczniecie na jednej z piaszczystych plaż.

Tagi: LOT, Kenia, SPA
Źródło: www.lastminuter.pl

Okazja last minute: Urlop z all inclusive na Gran Canarii od 1699 zł

07.12.2022 16:44

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Hotel Mirador Maspalomas by Dunas położony jest na wzniesieniu, ok. 3,5 km od centrum Maspalomas. Oferuje 2 baseny przedzielone mostkiem, tenis stołowy, rzutki, aerobik i animacje.

Źródło: www.lastminuter.pl

Wypoczynek w Afryce: Gambia, 3* hotel z all inclusive od 2899 zł

07.12.2022 13:45

Wylot do Banjul z Warszawy. Seaview Garden położony jest w odległości 10-minutowego spaceru od plaży. Oferuje restaurację główną, bar, basen zewnętrzny z wydzieloną częścią dla dzieci.

Źródło: www.lastminuter.pl

Geotour oferuje Hurgada Holiday Tour – wycieczka po Egipcie

07.12.2022 10:54

Biuro Geotour oferuje Państwu wycieczkę objazdową – Oferta Last Minute Opis oferty Hotel *** (np. Elysees 3* lub podobny): 7 rozpoczętych dób hotelowych. Istnieje możliwość dopłaty do zakwaterowania w hotelu 4* (np. Aladdin Beach 4* lub podobnym) lub 5* (np. Stella Di Mare Gardens Resort& Spa 5* lub podobnym). Do dyspozycji gości: lobby, restauracja oraz...

Źródło: www.wakacjeipodroze.pl

Święta na Wyspach Zielonego Przylądka: 14-dniowy wypoczynek na Sal za 2412 zł

07.12.2022 9:58

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2412 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tagi: Loty, LOT, SPA
Źródło: www.lastminuter.pl

Świąteczne iluminacje 2022: najpiękniej ozdobione miasta w Polsce. Anioły, bombki i renifery cieszą oczy mieszkańców – gdzie je znaleźć?

06.12.2022 13:00

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż – przypomina nam o tym nie tylko kalendarz, ale także otoczenie. Na sklepowych wystawach można obejrzeć zachwycająco przybrane choinki i starannie zapakowane prezenty, a podczas spacerów nie sposób nie zauważyć nastrojowych lampek, które – przybierając najróżniejsze kształty – migają nad głowami przechodniów. Te ozdoby to świąteczne iluminacje. Zobaczcie, jak w 2022 roku prezentują się najpiękniej ozdobione miasta w Polsce. Anioły, bombki i renifery cieszą oczy mieszkańców tych miejsc – gdzie je znaleźć?

Tagi: Miami, Polska, SPA
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Odwiedziliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Ceny mogą zaskoczyć

06.12.2022 12:13

Tradycja targów i jarmarków wywodzi się z dawnych czasów średniowiecznych, jednak tradycję Bożonarodzeniowych targów zapożyczyliśmy od naszych niemieckich sąsiadów, którzy od XIV w. specjalizują się w ich organizacji. Mrugające ozdoby, choinki, ożywiony gwar sprzedawców, spacerujący tłum ludzi a w powietrzu zapach grzanego wina. Czasami pojawi się Mikołaj ze swoim rubasznym ho ho ho, pobrzękując dzwonkami, zachęcając do wspólnej fotografii. Tym razem przyglądamy się temu, co dla turystów i mieszkańców przygotował Wrocław.

Tagi: SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Wiślański Skipass - wspólny karnet na 12 stacji narciarskich

06.12.2022 11:38

Jak co roku, miłośnicy białego szaleństwa będą mogli skorzystać ze wspólnego karnetu na wiślańskie stoki. Wiślański Skipass zapewnia dostęp do 12 nowoczesnych, stale modernizowanych stoków przez cały sezon.
Wiślański Skipass pozwala dowolnie, również w ciągu dnia, zmieniać miejsce, ośrodki i trasy. A tras jest niemało: nartostrady o różnym stopniu trudności już czekają na narciarzy. Warto dodać, że Skipass działa w ciągu dnia i podczas jazdy wieczornej.

Tagi: Polska, SPA
Źródło: www.skionline.pl

reklama
Kontakt z nami