Wiadomości z tagiem TUI  RSS
TUI z nowym prezesem. Fritz Joussen rezygnuje ze stanowiska po blisko 10 latach

24.06.2022 14:28

Frizt Joussen zrezygnował ze stanowiska prezesa TUI. Na stanowisku zastąpi go dotychczasowy dyrektor finansowy Sebastian Ebel.

Tagi: TUI
Źródło: www.propertynews.pl

Dramat młodej pary. Winne biuro podróży? "Wypłakałam wszystkie łzy"

05.06.2022 18:13

Wielki dzień pary z Leeds, szybko zamienił się w koszmar po tym, jak większość gości i rodzina zostali uziemieni na lotnisku. Chaos komunikacyjny objął też loty TUI. Tym samym wiele rejsów odwołano, a na Cypr dotarło jedynie 15 z zaproszonych 64 gości weselnych.

Tagi: Loty, LOT, Cypr, Kos, TUI
Źródło: podroze.onet.pl

Czekali na lotnisku, kiedy dostali SMS-a, że ich lot jest odwołany. "Byliśmy zdruzgotani"

30.05.2022 21:53


Klienci biura podróży TUI, którzy 29 maja podróżowali z lotniska w Manchestrze nie zapamiętają tego dnia pozytywnie. Wielu o odwołaniu lotów m.in. do Grecji czy na Cypr dowiedziało się z SMS-ów, kiedy od wielu godzin czekali już na lotnisku. Zapanował tam prawdziwy chaos.

Tagi: LOT, Cypr, TUI, Lotniska
Źródło: turystyka.wp.pl

Internauci gotują się na forach turystycznych. Chodzi o zmiany godzin wylotów na wakacje

17.05.2022 13:54


Na otwartej grupie "TUI Poland - pytania i odpowiedzi" na Facebooku po raz kolejny rozgorzała dyskusja na temat zmiany godzin wylotów na wakacje. Część internautów twierdzi, że traci przez nie opłacony nocleg. Inni uważają, że - zgodnie z umową - wszystko jest w porządku.

Tagi: LOT, TUI
Źródło: turystyka.wp.pl

TUI, Rainbow, Coral, Exim: ranking biur podróży po pandemii COVID-19. Które mają najwięcej tanich ofert na wakacje 2022?

13.05.2022 6:11

Biura podróży nie miały lekko w ciągu kilku ostatnich lat. Pandemia COVID-19 poważnie zaszkodziła branży turystycznej. Najgorszy był rok 2020, ale teraz sytuacja polepsza się z każdym dniem. Jak z kryzysu wyszły znane biura podróży, takie jak TUI, Rainbow, Coral Travel czy Exim Tours? Które mają najwięcej tanich ofert na wakacje 2022 i są najczęściej wybierane przez turystów? Na te pytania odpowiada ranking biur podróży, stworzony na podstawie danych Instytutu Traveldata.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

TUI mówi "nie" dla rosyjskich turystów w Turcji

29.04.2022 9:44

TUI wystąpiło z prośbą o anulowanie wszystkich rezerwacji rosyjskiego touroperatora w Turcji. Na razie anulowane będą rezerwacje w terminie do 31 maja - podała ukraińska agencja Unian.

Tagi: Turcja, TUI
Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami