Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Turcja  RSS
Największe atrakcje Turcji - co warto zobaczyć?

20.06.2024 6:11

Turcja, rozciągająca się na styku Azji i Europy, to kraj pełen kontrastów i fascynujących odkryć. Otoczona czterema morzami - Czarnym, Marmara, Egejskim i Śródziemnym - kusi turystów obietnicą słonecznych wakacji i niezapomnianych wrażeń.

Tagi: Turcja
Źródło: podroze.onet.pl

Najtańsze all inclusive na wakacje 2024. Wcale nie Bułgaria czy Turcja

18.06.2024 14:15

Koniec roku szkolnego przypada w tym roku 21 czerwca, więc od najbliższego weekendu rozpoczyna się wysoki sezon w biurach podróży. Kto jeszcze nie wykupił wyjazdu w tym terminie, powinien się pospieszyć. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie w tym roku jest najtaniej. Odpowiedź jest zaskakująca!

Źródło: turystyka.wp.pl

Turcja last minute: 5* hotel z all inclusive ultra 24h od 1499 zł

18.06.2024 12:05

Wyloty do Antalyi z Radomia, Rzeszowa, Bydgoszczy, Szczecina, Katowic i Warszawy. Hotel Aventura Park udostępnia basen, basen dla dzieci, kort tenisowy, tenis stołowy, koszykówkę, siatkówkę plażową, plac zabaw, dyskotekę i animacje.

Źródło: www.lastminuter.pl

Last minute wciąż możliwe? Pani Magda pojechała z rodziną do Turcji. "Kwota zwaliła nas z nóg"

16.06.2024 12:11

— Nie wyobrażaliśmy sobie urlopu w Polsce — opowiada w rozmowie z Onet Podróże pani Magda, która wykupiła dla siebie, męża i ich sześcioletniego dziecka wycieczkę last minute w biurze podróży. Jak mówi, Turcja nigdy nie była w ich centrum zainteresowania, ale wszystko zmieniły termin i ceny.

Źródło: podroze.onet.pl

Pracuje jako animatorka w turystycznych resortach i odkrywa kulisy

16.06.2024 0:11

Wiele godzin na nogach, zrelaksowani czasem przesadnie hotelowi goście, upał, ograniczona prywatność, ale i piękne widoki oraz międzynarodowe, przyjazne towarzystwo — to jedne z elementów rzeczywistości pracy animatorów w wakacyjnych resortach. Ewelina Gorzawska w rozmowie z Onet Podróże wspomina początki swojej pracy, zwraca uwagę na największe wady i zalety oraz relacjonuje obecny klimat w Turcji.

Źródło: podroze.onet.pl

Riwiera Turecka: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 1363 zł

15.06.2024 16:59

Wyloty do Turcji z 5 miast. 5* Senza Garden Holiday Club oferuje prywatną plażę, kilka basenów, zaplecze sportowe, animacje i bogatą ofertę all inclusive.

Źródło: www.lastminuter.pl

reklama
Kontakt z nami