Booking.com INT
Wiadomości z tagiem USA  RSS
Obostrzenia COVID w Europie na grudzień 2022. W Hiszpanii obowiązek noszenia masek przedłużony do marca 2023

06.12.2022 14:33

Obostrzenia COVID dla podróżnych w Europie zostały niemal zupełnie zlikwidowane na wakacje 2022. W grudniu tylko kilka krajów stawia turystom warunki wjazdowe, i to łagodne. Niestety, liczba zachorowań na koronawirusa w Europie znowu powoli rośnie i już pojawiają się głosy o nadchodzącej jesienno-zimowej fali. Niektóre rządy znowu zalecają obywatelom i turystom noszenie maseczek w pomieszczeniach zamkniętych i środkach komunikacji miejskiej. Poniżej znajdziecie aktualne obostrzenia COVID i zasady wjazdu do krajów Europy. Przed wyjazdem sprawdźcie, jakie dokumenty są potrzebne, aby przekroczyć granicę i na jakie obostrzenia na miejscu trzeba się przygotować.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Obostrzenia COVID na świecie grudzień 2022. Tunezja zniosła wszystkie restrykcje dla turystów

06.12.2022 14:19

Obostrzenia COVID dla podróżnych są znoszone na całym świecie. Kolejne kraje rezygnują z restrykcji, zachęcone wygasaniem pandemii koronawirusa i coraz wyższym wskaźnikiem zaszczepienia globalnej populacji przeciwko COVID. Ostatnio z restrykcji zrezygnowała słoneczna Tunezja. Prezentujemy praktyczny przewodnik „Obostrzenia COVID na świecie na grudzień 2022”, w którym znajdziecie aktualne informacje o nowych zasadach wjazdu, obowiązujących w poszczególnych regionach i państwach poza Europą. Sprawdźcie, czy wreszcie możecie udać się na urlop w Wasze ulubione egzotyczne miejsce i czy czeka Was kwarantanna po powrocie.

Tagi: Urlop, USA
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Nowa linia i bardzo dobre ceny do USA. Loty z Warszawy do 4 miast od 1291 zł!

06.12.2022 10:04

Przeloty linią Play z przesiadkami na Islandii. Dostępnych bardzo dużo terminów od kwietnia do maja i od września do października 2023 roku.

Tagi: Loty, USA, LOT
Źródło: www.lastminuter.pl

Wielka Brytania i USA były na skraju wojny. Poszło o dzika i kawałek wyspy

02.12.2022 12:13

W 1872 r. Wielka Brytania i USA zwróciły się do cesarza niemieckiego Wilhelma I z prośbą o wydanie orzeczenia: miał on rozstrzygnąć konflikt graniczny, który od 1859 r. szalał między obu państwami i wywołał tzw. "wojnę świń".

Źródło: podroze.onet.pl

Pojechaliśmy pociągiem z Warszawy do Londynu

01.12.2022 12:13

Wyspy Brytyjskie to szczególnie popularny kierunek podróży wśród Polaków. Pomimo wyhamowania w ostatnich latach turystki, do czego przyczynił się Brexit i pandemia koronawirusa, Zjednoczone Królestwo jest nadal celem tysięcy podróży. Liczna Polonia zamieszkująca wyspy jest motorem napędzającym wyjazdy naszych rodaków w celach rodzinnych i biznesowych.

Tagi: Londyn, USA
Źródło: podroze.onet.pl

Irańczyk o meczu ze Stanami Zjednoczonymi. "Wynik jest mi obojętny"

30.11.2022 0:13

Reprezentacja Iranu walczy dzisiaj o mundialowe punkty z kadrą USA. Mecz piłkarski tych dwóch drużyn wzbudza wiele emocji. — Ja nie wspieram irańskiej drużyny, Irańczycy również nie. Niektórzy z piłkarzy rzeczywiście wyrazili sprzeciw islamskiej republice, ale wciąż ją reprezentują — mówi w rozmowie z Onet Podróże Irańczyk mieszkający w Polsce Michał Mohammadreza Rezazadeh.

Tagi: USA, Iran
Źródło: podroze.onet.pl

MICHIGAN, INDIANA AND ILLINOIS, USA: BIWAKOWANIE W INDIANA DUNES NATIONAL PARK, WARREN DUNES STATE PARK I ORAZ WIZYTA W CHICAGO,

29.11.2022 3:01


.
Chatka „Oaks” (Dęby), numer 51 w parku Warren Dunes State Park, Michigan

.
Blog po polsku:  
Blog po angielsku: 

Tagi: USA, SPA, Wizy
Źródło: www.trip4cheap.pl

reklama