Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem USA  RSS
"Grupa idiotów". Turyści dokonali skandalicznej dewastacji

18.04.2024 12:17

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak dwóch mężczyzn dopuściło się skandalicznego zachowania nad jeziorem Mead w Nevadzie w USA. Turyści uszkodzili bowiem starożytne formacje skalne. Na wszystko patrzyło dziecko.

Tagi: USA
Źródło: turystyka.wp.pl

Szokujące nagranie z USA. Wandale zniszczyli skarb natury

17.04.2024 13:02

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak dwoje mężczyzn dopuściło się skandalicznego zachowania nad jeziorem Mead w Nevadzie w USA. Turyści uszkodzili bowiem starożytne formacje skalne. Na wszystko patrzyło dziecko.

Tagi: USA
Źródło: turystyka.wp.pl

Rojowiska opanują USA. Taka sytuacja zdarza się raz na kilkaset lat

17.04.2024 8:02

W USA już w kwietniu miliardy larw cykad zaczną wychodzić spod ziemi. Rzadkość tego zjawiska naturalnego polega na tym, że jednocześnie pojawią się dwa olbrzymie rojowiska, a taka sytuacja zdarza się raz na kilkaset lat.

Tagi: USA, Rzym
Źródło: turystyka.wp.pl

Promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: Rzym i Stambuł od 497 zł, USA od 2000 zł

17.04.2024 7:59

Oferta będzie aktualna dzisiaj do północy lub do wyczerpania puli biletów. Dostępne wyloty z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Olsztyna-Mazur, Rzeszowa, Radomia i Wrocławia. Daty podróży w zależności od kierunku od 29 kwietnia do 31 października tego roku.

Tagi: Loty, USA, LOT, Rzym, Radom, RPA
Źródło: www.lastminuter.pl

Wjechał do lasu pod osłoną nocy. Policja: wszystko nagrała fotopułapka [WIDEO]

16.04.2024 18:11

W lesie na terenie nadleśnictwa Gubin (woj. lubuskie) jedna z fotopułapek zarejestrowała, jak kierowca busa wyrzuca pod osłoną nocy śmieci. Leśnicy przekazali sprawę policji, która miała zidentyfikować mężczyznę. Bus, którym wjechał do lasu, miał niemieckie tablice rejestracyjne, więc trop zaprowadził za zachodnią granicę.

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

Nowa Szwecja w USA? Historia, o której prawdopodobnie nie słyszeliście

15.04.2024 18:11

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Nowej Szwecji? Pewnie nie, ale to jeden z tych historycznych smaczków, które warto znać. To była szwedzka kolonia w USA, która przetrwała tylko 17 lat, ale zostawiła po sobie sporo śladów.

Tagi: Szwecja, USA
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami