Wiadomości z tagiem Urlop  RSS
Czechy na wakacje: sprawdź, które zakątki kraju są praktycznie nieznane polskim turystom. Możesz tam spędzić niezapomniany urlop

20.06.2024 16:11

Czechy to kraj „cud&oów i bajek”, niesamowitych zamk&oów, wspaniałych krajobraz&oów, pysznego piwa, a przede wszystkim ludzi, kt&oórzy podchodzą do życia z dystansem, namysłem i bez pośpiechu. To też kraj niespodzianek, zwłaszcza dla Polak&oów, kt&oórzy wprawdzie odwiedzają Czechy coraz częściej, ale skupiają się na Pradze, podczas gdy ogromne obszary kraju pozostają im prawie całkiem nieznane. Kt&oóre miejsca w Czechach wybierają na urlopy sami Czesi? Gdzie w Czechach warto zaplanować wakacje, by zobaczyć miejsca, kt&oóre umykają uwadze zwykłych turyst&oów z Polski? Przekonaj się - poniżej relacja z konferencji zorganizowanej przez oficjalną czeską centralę turystyczną CzechTourism.

Tagi: Urlop, Czechy, SPA
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Hotelowe opłaty oburzyły influencerkę. "To szaleństwo"

20.06.2024 13:31

Christina Najjar, znana amerykańska influencerka spędziła urlop w jednym z hoteli we Francji. Na TikToku podzieliła się z internautami historią, która jej się przydarzyła. Kobieta nie kryła swojego oburzenia.

Tagi: Urlop
Źródło: turystyka.wp.pl

Turkusowa woda, bajkowe widoki, a z Polski bliżej niż do Chorwacji. Świetna alternatywa

20.06.2024 12:11

Jego turkusowa woda kusi do kąpieli, a ogromna baza noclegowa pozwala na wspaniały urlop, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujemy. Na dodatek z wielu miejscowości na południu Polski dojedziemy tam szybciej niż nad Bałtyk. Balaton to świetne miejsce na wakacje samochodem, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi, które cenią sobie krótki dojazd.

Tagi: Urlop, SPA, Turku
Źródło: turystyka.wp.pl

Wakacyjne plany Polaków. "Dwutygodniowe rodzinne urlopy w kraju przeszły do historii"

19.06.2024 13:59

Trendy w podróżowaniu Polaków zmieniają się z roku na rok. W przeddzień sezonu 2024 już wiadomo, że w tym roku chcemy wydać więcej na urlop niż w roku ubiegłym, ale wyjedziemy na krócej. - Bez względu na to w jakiej konfiguracji wybieramy się na wakacje, jedno jest pewne: dwutygodniowe rodzinne urlopy w kraju przeszły do historii - mówi Agnieszka Rzeszutek z Nocowanie.pl.

Tagi: Urlop
Źródło: turystyka.wp.pl

Ukochany kraj Polaków na urlop. Rekordowe zainteresowanie w nadchodzącym sezonie

19.06.2024 13:38

Wakacje w Chorwacji to coś więcej niż tylko odpoczynek na plaży. To kraj, pełen słońca, historycznych skarbów i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Już teraz wiadomo, że w tym roku padnie kolejny rekord przyjazdów turystów z naszego kraju.

Tagi: Urlop
Źródło: turystyka.wp.pl

Pojechali do Turcji na wakacje all inclusive. "Ja Rusek, niczego się nie boję"

19.06.2024 12:13

Karina z partnerem pojechała na pierwsze w życiu wakacje all inclusive do Turcji. Urlop kupili w biurze podróży w ramach oferty last minute. Na miejscu czekało ich wiele zaskoczeń. — Kiedy siedzieliśmy na molo wieczorem, para Rosjan, która pływała w morzu, zapytała nas po rosyjsku, czemu nie pływamy. Gdy powiedzieliśmy, że jest już zimno, mężczyzna krzyknął: "ja jestem z Rosji, ja Rusek, ja się niczego nie boję" i skoczył na główkę.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami