Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Urlop  RSS
Krynica-Zdrój. "Idealne miejsce, żeby zregenerować akumulatory i odstresować się"

08.02.2023 13:28

Piotr Ryba, burmistrz gminy Krynica-Zdrój, niemalże jednym tchem potrafi wymienić powody, dla których warto przyjechać do tego miasta na urlop. - Krynica posiada doskonałą bazę hotelową, sanatoryjną i rehabilitacyjną - mówił w programie "Newsroom WP". Na miejscu warto odwiedzić m.in. Górę Parkową czy wieżę widokową na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena, ale także zrewitalizowane centrum miasta. Zdaniem burmistrza, Krynica-Zdrój to idealne miejsce, żeby zregenerować akumulatory i odstresować się.

Tagi: Urlop, NATO
Źródło: turystyka.wp.pl

Koszmar na urlopie. Ekspert przypomina dramatyczną historię polskiej rodziny

08.02.2023 11:10

Zaniedbana lub przestarzała infrastruktura hotelowa jest niestety często przyczyną niebezpiecznych zdarzeń podczas wakacji. Przekonała się o tym . Dysza w hotelowym basenie zassała wówczas rękę pięciolatka i trzeba było wzywać strażaków, którzy musieli rozkuwać beton. - To dosyć przykra historia - wspominał w programie "Newsroom WP" radca prawny Bartosz Kempa. - W tym sporze udało się uzyskać wyrok pozytywny dla klientów. Ekspert serwisu Zmarnowanyurlop.pl zwrócił uwagę na to, że niestety takie historie powtarzają się i są wynikiem zaniedbania hotelarzy.

Tagi: Urlop, Kos
Źródło: turystyka.wp.pl

Długi urlop na Balearach: Majorka, 14 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1548 zł

08.02.2023 10:47

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 1548 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Źródło: www.lastminuter.pl

Z których państw pochodzą turyści odwiedzający Polskę? Zobaczcie, gdzie bywają najczęściej. Za co doceniają nasz kraj?

08.02.2023 9:52

Polska to kraj niezwykle atrakcyjny turystycznie, jest więc świetnym miejscem na spędzenie urlopu nie tylko dla Polaków, ale – jak się okazuje – także obcokrajowców. W ubiegłym roku stanowili oni ogromny odsetek wszystkich gości. Z których państw pochodzą turyści odwiedzający Polskę i za co doceniają nasz kraj? Zobaczcie, w których miastach bywają najczęściej.

Tagi: Urlop, Polska
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Leczenie kosztowało ponad 100 tys. zł. Podróżniczka przestrzega teraz innych

07.02.2023 12:57

Urlop Emmy Levis w Tajlandii zamienił się w koszmar po tym, jak dziewczyna straciła panowanie nad skuterem i uderzyła w okno jednego z budynków. 24-latka miała sporo obrażeń i wymagała hospitalizacji, za którą tajski szpital wystawił spory rachunek. "Jeśli macie kupić jedną rzecz na wyjazd, to niech to będzie ubezpieczenie" - pisze Levis.

Tagi: Urlop, Kos
Źródło: turystyka.wp.pl

Podróż krajowa bez brania urlopu w dobrej cenie. Loty do Szczecina za 111 zł

07.02.2023 11:35

Wylot z Krakowa linią lotniczą Ryanair.

Źródło: www.lastminuter.pl

Na potęgę rezerwujemy wyjazdy. W czołówce miejsca, gdzie nie brakuje słońca

07.02.2023 11:14

Jak się okazuje, Polacy masowo rozpoczęli planowanie tegorocznych podróży. Z danych platformy eSky.pl wynika, że liczba wyszukiwań wzrosła dwukrotnie w stosunku do stycznia 2022 roku. Największą popularnością cieszą się podróże w obrębie Europy — to zarówno krótkie wypady, jak i dłuższe urlopy w okresie wakacyjnym.

Tagi: Urlop, eSky
Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Kontakt z nami