Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
To miał być historyczny lot z Radomia. Polacy wpisani na "czarną listę"

07.06.2023 0:11

Podczas pierwszego lotu czarterowego z portu Warszawa-Radom do ulubionego wakacyjnego kierunku Polaków w Turcji — Antalyi doszło do niecodziennej sytuacji. Historyczny lot skończył się dla pijanych turystów... zakazem korzystania z usług polskiego przewoźnika.

Źródło: podroze.onet.pl

Arche kupuje 10 hektarów w Warszawie od właściciela łódzkiej Sukcesji

06.06.2023 16:58

Kolejna transakcja z udziałem hotelowej spółki Arche. Ponad 60 mln zł zapłaci Arche za stołeczny Fort Szczęśliwice. Sprzedającym jest turecki inwestor Sabri Bekdas, właściciel m.in. łódzkiej galerii handlowej Sukcesja - pisze warszawa.wyborcza.pl.

Tagi: Warszawa
Źródło: www.propertynews.pl

Warszawa - Ankara. Tureckie linie lotnicze Pegasus uruchomiły nowe połączenie. Pierwszy lot już za nami

06.06.2023 13:42

W niedzielę 4 czerwca zostało otwarte bezpośrednie połącznie na trasie Ankara - Warszawa. Loty pomiędzy stolicami Turcji i Polski realizowane są przez tamtejsze tanie linie lotnicze Pegasus. Przez miesiąc rejsy na wspomnianym odcinku odbywać się będą raz w tygodniu. Ich częstotliwość zwiększy się od 5 lipca.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

PLL LOT: Tanie wakacyjne bilety do Paryża od 293 zł!

05.06.2023 16:36

Wyloty do Francji z lotniska Warszawa-Radom.

Źródło: www.lastminuter.pl

Zrobił niewiarygodne zdjęcie z Polski. Teraz przebił samego siebie

05.06.2023 12:20

W drugiej połowie maja informowaliśmy o niezwykłym zdjęciu z Polski, które zrobił Paweł Kłak, pasjonat dalekich widoków. Widać na nim Varso Tower w Warszawie uchwycone z Łysej Góry. To najdalszy widok na polską stolicę, jaki udało się sfotografować w historii. Tymczasem Paweł nie powiedział ostatniego słowa i znów zadziwił - tym razem w duecie z innym fotografem Łukaszem Wawrzyszko.

Źródło: turystyka.wp.pl

Lotnisko Warszawa-Radom z większą ilością lotów. Za nami pierwszy rejs do Turcji. Wkrótce kursy do Albanii, Bułgarii i Grecji

05.06.2023 11:52

Polskie Porty Lotnicze zapowiadają, że w szczycie sezonu z lotniska Warszawa-Radom wykonywanych będzie 38 operacji tygodniowo, czyli ponad trzy razy więcej niż obecnie. Większy ruch z portu można zaobserwować już na początku czerwca. W minioną sobotę z lotniska wystartował pierwszy samolot do Turcji. Wkrótce rozpoczną się też rejsy do Albanii, Grecji czy Bułgarii.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Zwłoki noworodka w kolektorze ściekowym. Tragiczne odkrycie pod Warszawą. Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok

05.06.2023 9:59

Są wyniki sekcji zwłok noworodka znalezionego ponad miesiąc temu w przepompowni ścieków w Radzyminie. Jak przekazała prokuratura, dziecko urodziło się między czwartym a szóstym miesiącem od poczęcia. Było najprawdopodobniej martwe. Trwa śledztwo, które ma ustalić tożsamość rodziców oraz miejsce, w którym noworodek został wrzucony do kolektora.

Tagi: Warszawa
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Warszawski Courtyard jednym z najlepszych hoteli na świecie

05.06.2023 8:57

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel ponownie został wyróżniony przez sieć Marriott International.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami