Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Mercure Warszawa Centrum wzmacnia zespół

18.08.2022 7:14

Do hotelowego zespołu Mercure Warszawa Centrum dołączyły Evgeniya Jędruszek jako Room Division Manager oraz Joanna Tymińska na stanowisku Housekeeping Managera.

Tagi: Warszawa
Źródło: www.propertynews.pl

Mazowieckie atrakcje za darmo. Jak spędzić weekend pod Warszawą bez wydawania fortuny? Zamki, muzea, a nawet parki wodne bez płacenia

17.08.2022 15:28

Warszawa to najdroższe miasto w Polsce, ale skoro nawet w stolicy znaleźć można darmowe atrakcje, to tym bardziej na pięknym i fascynującym Mazowszu. Województwo mazowieckie oferuje turystom wiele atrakcji zupełnie za darmo, od wspaniałych twierdz i zamków po malownicze zakątki, w których można się w pełni zrelaksować z dala od gorąca i hałasu miast; od niezwykłych muzeów po parki wodne dla dzieci. Zebraliśmy dla Was najciekawsze darmowe atrakcje Mazowsza w sam raz na wycieczkę wakacyjną albo weekend solo, z partnerem lub z całą rodziną.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Ceny nad polskim morzem. Tyle trzeba zapłacić za rybę z frytkami

17.08.2022 13:33

Dziennikarka Wirtualnej Polski odwiedziła Darłówko i sprawdziła ceny nad polskim morzem. Ile musimy wydać na obiad w słynnym kurorcie? - Baza gastronomiczna jest bardzo zróżnicowana. W restauracjach zapłacimy właściwie tyle, co w Warszawie. Zdarzają się dania powyżej 50 zł. Ale działa też np. stołówka szkole, gdzie zjemy nawet za mniej niż 20 zł. Zestawy obiadowe z rybą i frytkami zaczynają się od 30-35 zł – mówiła Hanna Szczypiór w programie Newsroom.

Źródło: turystyka.wp.pl

Prestiżowe wyróżnienie dla warszawskiej restauracji Level 27. Lokal znalazł się wśród najlepszych w Europie - po raz kolejny

17.08.2022 13:17

Już po raz trzeci warszawski "Level 27" został wyróżniony przez prestiżowy przewodnik turystyczny "Big 7 Travel". Lokal znajdujący się w Atlas Tower (wcześniej Millenium Plaza) znalazł się w gronie 50 najciekawszych barów w Europipe położonych na dachu - tzw. rooftop bar.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Aquaparki w Warszawie i okolicach. Wodne raje, gdzie można szaleć z całą rodziną. Lista otwartych miejsc

17.08.2022 9:32

Aquaparki w Warszawie. Pozostał już tylko miesiąc wakacji. Jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę? Nie mamy wątpliwości, że jedną z najlepszych możliwości jest odpoczynek nad wodą. W Warszawie i okolicach powstało już kilka wspaniałych parków wodnych pod gołym niebem. Przedstawiamy te fantastyczne miejsca wraz ze szczegółami, gdzie się znajdują, ile zapłacicie za wejście i jakie są godziny otwarcia. Kliknij w obrazek, aby przejść do galerii.

Tagi: Warszawa, SPA
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Warszawa z dzieckiem na weekend. TOP 21 najlepszych atrakcji dla dzieci, ceny biletów. Gdzie w Warszawie dzieci mogą naprawdę latać?

17.08.2022 9:03

Wakacyjna wycieczka do Warszawy, lato w mieście, a może po prostu rodzinny weekend przy dobrej pogodzie? Stolica oferuje moc atrakcji dla dzieci i nie brak tu pomysłów na przygody dla całej rodziny. Nie trzeba daleko szukać, by zorganizować dzieciom weekend w Warszawie, którego długo nie zapomną. Stworzyliśmy listę 21 najlepszych atrakcji dla dzieci w stolicy Polski, od miejsca, które umożliwia latanie, po muzeum stworzone dla fanów Facebooka i społecznościówek. To gotowy zestaw pomysłów na zabawy i przygody w Warszawie na zakończenie wakacji 2022.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Turyści ukarani mandatami za zdjęcia na zielonej granicy. "Pozowały przy rosyjskim słupie"

17.08.2022 0:13

Mandatami wysokości 500 zł ukarano turystów spod Warszawy, którzy weszli na pas drogi granicznej i przekroczyli tzw. zieloną granicę z obwodem kaliningradzkim, żeby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia — podała we wtorek warmińsko-mazurska Straż Graniczna.

Tagi: Warszawa
Źródło: podroze.onet.pl

Centrum dentystyczne w klimacie przedwojennej Warszawy pojawiło się na Muranowie. "To ukłon w stronę przeszłości stolicy"

14.08.2022 12:57

Na ulicę Dziką na Muranowie, który jak pokazuje historia, szczególny sposób został doświadczony, powrócił klimat przedwojennej Warszawy. Powstało tam centrum dentystyczne, które swoim projektem nawiązuje do dwudziestolecia międzywojennego i art deco.

Tagi: Warszawa
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

reklama
Kontakt z nami