Wiadomości z tagiem Wizy  RSS
Najem krótkoterminowy na fali akwizycji

20.07.2024 13:48

Operator wynajmu krótkoterminowego - Renters, zarządzający portfelem apartamentów w regionie CEE, sfinalizował pierwsze międzynarodowe przejęcie – firmy Flat Manager działającej w Bułgarii. W planach są kolejne akwizycje.

Tagi: Wizy
Źródło: www.propertynews.pl

Te atrakcje musisz koniecznie zobaczyć u naszych południowych sąsiadów! Oto najpopularniejsze atrakcje turystyczne w Czechach

17.07.2024 6:11

Czechy to kraj bogaty w atrakcje, kt&oóre co roku przyciągają rzesze turyst&oów z r&oóżnych zakątk&oów globu. Od zabytkowych zamk&oów po urokliwe parki narodowe - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź najbardziej popularne miejsca, kt&oóre warto odwiedzić podczas kolejnej wizyty u naszych południowych sąsiad&oów.

Tagi: Czechy, Wizy
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Leć do Chin bez wizy

16.07.2024 13:53

Od 1 lipca 2024 r. do 31 grudnia 2025 r. obywatele Polski posiadający zwykłe paszporty będą mieli możliwość podróżowania do Chin bez konieczności posiadania wizy. Ruch bezwizowy będzie obowiązywał przez okres nie dłuższy niż 15 dni i będzie dotyczył podróży w celach biznesowych, turystycznych, odwiedzin rodziny lub przyjaciół oraz tranzytowych. Decyzja o wprowadzeniu takiej zmiany […]

Źródło: magazynswiat.pl

Turyści przyjeżdżają do Ukrainy. Znaleźli sobie nietypowy cel podróży

15.07.2024 18:11

Zanim Rosja zaatakowała Ukrainę, goście z zagranicy często przyjeżdżali zobaczyć czarnobylską elektrownię jądrową, która uległa katastrofie w 1986 roku. Po wybuchu wojny wizyta w Strefie Wykluczenia wokół elektrowni stała się niemożliwa. Turyści znaleźli sobie jednak nowy cel w Ukrainie. Udają się m.in. na przedmieścia Kijowa, by na własne oczy zobaczyć zgliszcza, jakie zostawia po sobie konflikt militarny.

Źródło: podroze.onet.pl

Oprowadza turystów po polskim mieście. "Zawsze sobie obiecuję, że będę spisywać zabawne historie"

09.07.2024 8:48

Gdańsk to jedno z najpopularniejszych miast w Polsce. Turystów nie brakuje tu przez cały rok, ale od maja do sierpnia jest ich prawdziwe zatrzęsienie. Są takie miejsca bez, których wizyta tam się nie liczy. - Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakaś grupa zrezygnowała ze spaceru po Długim Targu albo wizyty na Westerplatte - mówi Agnieszka Koneczna, przewodniczka turystyczna PTTK po Trójmieście i Helu oraz Instruktorka Krajoznawstwa Regionu PTTK.

Źródło: turystyka.wp.pl

Super! Wakacyjne loty do Kenii z Katowic za 1299 zł!

08.07.2024 19:33

Wylot do Afryki z Katowic. Pamiętaj o konieczności posiadania wizy.

Źródło: www.lastminuter.pl

Wizy dla Polaków - dokąd ich potrzebujemy?

08.07.2024 12:12

Donald Trump ogłosił dzisiaj, że podpisał zgodę na włączenie Polski do programu ruchu bezwizowego. Jednak wybierając się w inne rejony świata, wciąż czeka nas nieprzyjemna konieczność załatwiania formalności związanych z otrzymaniem wizy. W których krajach Polacy potrzebują wizy, na jakich zasadach można ją uzyskać, ile kosztuje, jak długo można przebywać bez wizy. Odpowiedzi znajdziecie w poniższej infografice.

Tagi: Kos, Rzym, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Polak podróżował z mamą po Indiach przez tydzień i oto co jej się podobało

07.07.2024 6:12

Niecodzienną relacją z podróży do Indii podzielił się niedawno jeden z Polaków na Twitterze. Posty, w których opisywał wrażenia swojej matki z pierwszej wizyty w tym egzotycznym kraju, szybko zyskały na popularności. Zaskoczenie, fascynacja, a przede wszystkim radość z odkrywania nowej kultury — to właśnie przyniosła tygodniowa, rodzinna wyprawa do Indii mamy i syna, jak donosi serwis ZeeNews India.

Tagi: Radom, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami