Wiadomości z tagiem Wizy  RSS
Ambasada Niemiec wyda wizy dla Rosjan. Tak podróżują po Europie

22.06.2022 0:13

Ambasada Niemiec w Rosji wznowiła wydawanie Rosjanom wszelkiego rodzaju wiz, informuje rosyjski branżowy portal turystyczny. I choć nie ma bezpośrednich lotów z rosyjskich lotnisk do Berlina czy Frankfurtu, wciąż pozostają Rosjanom połączenia z przesiadką, z których chętnie korzystają.

Źródło: podroze.onet.pl

Fatalna pomyłka w USA. Skończyło się wizytą w szpitalu

10.06.2022 15:36

Pewien mężczyzna w USA przekonał się, że umysł potrafi płatać niezłe figle. Podczas spaceru w pobliżu motelu na Florydzie zauważył w krzakach zwierzę. Był przekonany, że to pies. Odkrycie prawdy nie skończyło się dla niego szczęśliwie.

Tagi: USA, SPA, Wizy
Źródło: turystyka.wp.pl

Geograficzne pytania z "Milionerów". Zgarnąłbyś główną nagrodę?

09.06.2022 12:13

By zostać tytułowym milionerem w telewizyjnym programie "Milionerzy", należy udzielić poprawnej odpowiedzi na dwanaście pytań z różnych dziedzin. Wybraliśmy zagadnienia dotyczące geografii i turystyki, które pojawiły się w teleturnieju. Poradziłbyś sobie na gorącym krześle przed Hubertem Urbańskim? Sprawdź się!

Tagi: Uber, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Ziemniaczane królestwo w Gdyni

07.06.2022 18:14

Wizyta w ziemniaczanym królestwie brzmi jak absurd? A jednak, w Pyra Barze w Gdyni skosztować można zapiekanek ziemniaczanych przyprószonych serem mozzarella, placków ziemniaczanych, domowych frytek oraz regionalnych przysmaków takich jak szare kluchy, baby ziemniaczane czy kartacze.

Tagi: Kos, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Paszport wreszcie wyrobisz przez internet. Bez kolejek? Tak, ale…

06.06.2022 15:10

Lada moment wnioski o wydanie paszportu będzie można składać przez internet. Brzmi to jak wymarzone przez podróżników rozwiązanie, które wreszcie dotarło i do Polski? Tak. Niestety jest haczyk – i to solidny, bo i tak czekają was dwie wizyty w urzędzie. Jak to możliwe? Wyjaśniamy!

Źródło: www.fly4free.pl

Wakacje w Brazylii – piękne plaże, taniec i pyszna kawa

03.06.2022 18:11

Brazylia kojarzy się zwykle z pięknymi plażami Ipanema czy Copacabana oraz barwnym karnawałem w Rio de Janeiro, czy figurą Chrystusa Odkupiciela. Jednak Brazylia to państwo dające się odkrywać całymi latami, do którego po pierwszej wizycie nieustannie chce się wracać. W artykule opowiemy o atrakcjach i ciekawostkach Brazylii, które być może zachęcą cię do odwiedzenia tego pięknego i różnorodnego kraju.

Tagi: USA, Wizy, Brazylia
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami