Wiadomości z tagiem Egipt  RSS
Egipt: Luksusowy 5* Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort z all inclusive 24h za 1999 zł

17.05.2024 15:45

Wyloty do Sharm El Sheikh z Warszawy i Katowic. Obiekt oferuje komfortowe pokoje, 6 basenów, saunę, jacuzzi, kort tenisowy, siłownię, aerobik, siatkówkę, siłownię, plac zabaw dla dzieci i animacje.

Źródło: www.lastminuter.pl

Egipskie wakacje, które zmieniły życie Polki [WYWIAD]

17.05.2024 0:11

Egipt kojarzy się przede wszystkim z wakacjami i all inclusive. Polka Agnieszka Popławska przeniosła się do swojego męża i razem z nim mieszka w Marsa Alam. W rozmowie z Onetem opowiedziała o życiu w Egipcie oraz pracy — prowadzeniu hotelu i biura podróży. Nie zabrakło też wątków dotyczących stereotypów o Egipcjanach i polskich turystach.

Źródło: podroze.onet.pl

Egipt: Znakomity 5* Serenity Fun City z all inclusive od 1650 zł

16.05.2024 18:31

Wyloty do Hurghady z Katowic, Poznania, Rzeszowa i Warszawy. Hotel oferuje baseny, zjeżdżalnie wodne, kort tenisowy, tenis stołowy, siłownię, dyskotekę, animacje i wiele więcej.

Źródło: www.lastminuter.pl

Egipt: Znakomity 4* Pickalbatros Vita Resort Portofino z all inclusive za 1791 zł

15.05.2024 20:00

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. Hotel oferuje 6 restauracji, kilka barów, 12 basenów dla dorosłych, 3 baseny dla dzieci, zjeżdżalnie wodne, siłownię, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, 2 korty tenisowe, bilard, tenis stołowy i animacje.

Źródło: www.lastminuter.pl

Nie tylko Hurghada i Sharm el Sheikh. "Afrykańskie Karaiby" będą hitem?

15.05.2024 19:42

Najpopularniejsze egipskie kurorty to bez wątpienia Hurghada i Sharm el Sheikh. Afrykański kraj stale stawia jednak na rozwój branży turystycznej. Nowe, luksusowe obiekty powstają nie tylko wzdłuż linii brzegowej Morza Czerwonego, ale także nad basenem Morza Śródziemnego. - W okolicach Aleksandrii mamy łagodniejsze temperatury, piękne plaże i nowe, świeże hotele (...). To jest możliwość na zobaczenie trochę innego Egiptu. Mówi się czasem, że północna część tego kraju to "afrykańskie Karaiby" ze względu na piękne plaże, lazurowy kolor wody. Z pewnością z czasem będą zyskiwały jeszcze większe zainteresowanie wśród naszych klientów - powiedziała w programie "Newsroom WP" Marzena German z Wakacje.pl.

Źródło: turystyka.wp.pl

Atrakcje Egiptu. "Trzeba liczyć kilkaset złotych od osoby"

15.05.2024 19:06

Egipt to nie tylko wybrzeże przepełnione luksusowymi hotelami z bogatą ofertą all inclusive, ale także cała masa atrakcji turystycznych. O tym, na jakie wydatki trzeba się przygotować, mówiła programie "Newsroom WP", Marzena German z Wakacje.pl. - Ceny są bardzo zróżnicowane, bo zależą od tego, z którego miejsca wyruszamy. Trzeba liczyć kilkaset złotych od osoby. Ok. 150 dolarów (ok. 580 zł) np. przy wycieczkach jednodniowych do Luksoru. Jeżeli będziemy chcieli polecieć do Kairu, to kwota będzie wyższa, ale samolotem skracamy czas, bo z Hurghady jest tam prawie 500 km w jedną stronę - powiedziała ekspertka. Można też znaleźć atrakcje tańsze takie jak np. przejażdżki na quadach czy wielbłądach.

Źródło: turystyka.wp.pl

Zaskakujące odkrycie koło piramid w Egipcie. Archeolodzy: to nie powstało samo

15.05.2024 18:13

Naukowcy pracujący w Gizie znaleźli pod piaskiem nieznaną wcześniej strukturę w kształcie litery L. Odkrycia dokonali na cmentarzu starożytnego Egiptu obok piramidy Cheopsa na pozornie "pustym obszarze". Motoyuki Sato z Uniwersytetu Tohoku w Japonii ocenił, że budowla mogła zostać wzniesiona przez człowieka, ponieważ struktury o takim kształcie nie powstają naturalnie.

Tagi: Japonia, Egipt
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami