punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Europa  RSS
Najsłynniejszy deptak w Europie idzie do remontu! Turystów czekają duże utrudnienia

19.06.2024 17:24

A mitjan juny comença la transformació de la Rambla per prioritzar els vianants i el teixit social dels barris de l’entorn.https://t.co/8H2KIvQTLvpic.twitter.com/3Al1lvizsV — Ajuntament de BCN (@bcn_ajuntament) June 11, 2024

Tagi: Perth, Europa
Źródło: www.fly4free.pl

Polacy oszukani w Hiszpanii. Ekspert ujawnia "brudne triki" agentów z Polski

19.06.2024 12:11

Słońce przez większość roku, stosunkowo niskie ceny i niespokojna sytuacja Europy kuszą Polaków do nabycia swojego własnego mieszkania lub domu w Hiszpanii. Jak grzyby na deszczu na miejscu powstają prowadzone przez Polaków agencje, które oferują pomoc w zakupie nieruchomości. Adwokat Bartosz Wach, który sam na miejscu pomaga rodakom w transakcjach, w rozmowie z Onetem ostrzega, by do zakupu podejść rozsądnie. Zdradza, jakie pułapki czyhają na rodaków.

Źródło: podroze.onet.pl

Holendrzy pokonali Polskę. Eksplozja radości na azjatyckiej wyspie [WIDEO]

17.06.2024 12:11

Zwycięstwo Holandii podczas Euro 2024 w meczu z Polską ucieszyło niderlandzkich kibiców. Okazuje się, że kciuki za ich piłkarzy trzymali też mieszkańcy niewielkiej indonezyjskiej wyspy Ambon. Gdy Polacy przegrali, mieszkańcy tłumnie wyszli na ulice świętować.

Źródło: podroze.onet.pl

Skąd się wzięło nazwisko Lewandowski? "Włóczęga, człowiek lekkomyślny" czy… lawenda?

16.06.2024 12:11

Euro 2024 wystartowało. Niedługo zacznie się szaleństwo także wśród polskich kibiców. Mecze, wywiady, analizy i oby… sportowy sukces, na który po cichu liczy większość obywateli kraju nad Wisłą. Zanim Polskę ogarnie piłkarska gorączka, my nieco ostudzimy emocje i przyjrzymy się naszym wybrańcom z zupełnie innej perspektywy. Nie będziemy analizować składów, ani strategii. Za to z przymrużeniem oka sprawdzimy, co nasze Orły skrywają… w swoich nazwiskach.

Źródło: podroze.onet.pl

Polacy w Holandii o atmosferze przed meczem. "Bez kompleksów"

16.06.2024 0:11

Pierwsze spotkanie fazy grupowej Euro 2024 Polski odbędzie się w niedzielę z Holandią. — Oczy kibiców skupione są na ich własnej drużynie, a rywale to "kolejne przeszkody do pokonania, aby wygrać mistrzostwo" — mówią Polacy mieszkający w Holandii o przeciwnikach polskiego zespołu. Anna Maria Raflik i Artur Olszewski z Fundacji Polskie Gniazdo opowiadają o atmosferze przed najbliższą rozgrywką.

Źródło: podroze.onet.pl

Jedziesz na mecz do Niemiec? Nie zapomnij o jednym

15.06.2024 12:13

W niedzielę w niemieckim Hamburgu polscy piłkarze zagrają swój pierwszy mecz Mistrzostw Europy. Kibice, którzy się na niego wybierają, powinni pamiętać o zabraniu Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, dającej dostęp do niezbędnej opieki medycznej podczas czasowego pobytu w państwach UE.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami