Wiadomości z tagiem Lotniska  RSS
Turyści będą zachwyceni. Nowe trasy z lubelskiego lotniska

06.06.2023 16:43

Port lotniczy w Lublinie przychodzi do turystów z dobrymi wiadomościami, bowiem prezes lotniska - Andrzej Hawryluk - poinformował o nowych połączeniach. Po raz pierwszy w historii samoloty odlecą stamtąd do Tunezji i na wyspę Rodos.

Źródło: turystyka.wp.pl

PLL LOT: Tanie wakacyjne bilety do Paryża od 293 zł!

05.06.2023 16:36

Wyloty do Francji z lotniska Warszawa-Radom.

Źródło: www.lastminuter.pl

Lotnisko Warszawa-Radom z większą ilością lotów. Za nami pierwszy rejs do Turcji. Wkrótce kursy do Albanii, Bułgarii i Grecji

05.06.2023 11:52

Polskie Porty Lotnicze zapowiadają, że w szczycie sezonu z lotniska Warszawa-Radom wykonywanych będzie 38 operacji tygodniowo, czyli ponad trzy razy więcej niż obecnie. Większy ruch z portu można zaobserwować już na początku czerwca. W minioną sobotę z lotniska wystartował pierwszy samolot do Turcji. Wkrótce rozpoczną się też rejsy do Albanii, Grecji czy Bułgarii.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Nowe trasy z lotniska w Radomiu. Wakacyjne kierunki

04.06.2023 0:13

Od soboty z lotniska Warszawa-Radom odbywają się pierwsze loty do tureckiej Antalyi. W czerwcu samoloty z Radomia będą latać także do Bułgarii, Albanii i Grecji. Odbywać się będą też — tak jak do tej pory — regularne rejsy LOT do Rzymu i Paryża.

Źródło: podroze.onet.pl

Ogromne problemy na lotniskach. Odwołane loty, opóźnienia w całej Europie

02.06.2023 14:58

We Francji związki zawodowe wzywają do strajku przeciwko reformie emerytalnej. Wystąpienia planowane są na 6 czerwca. Generalna Dyrekcja Lotnictwa Cywilnego zwróciła się do linii lotniczych o odwołanie lotów.

Tagi: Loty, LOT, Lotniska
Źródło: turystyka.wp.pl

Nowe połączenie z Wrocławia. Afrykański turystyczny hit

02.06.2023 12:17

To już pewne. Od grudnia br. turyści będą mogli latać z wrocławskiego lotniska do Kenii. Loty do Mombasy będą odbywać się raz w tygodniu, a podróż potrwa ponad 10 godzin.

Źródło: turystyka.wp.pl

Nowe połączenie z lotniska na południu Polski. Polacy kochają ten kraj w Afryce

01.06.2023 17:01

To już pewne. Pd grudnia turyści będą mogli latać z wrocławskiego lotniska do Kenii. Loty do Mombasy będą odbywać się raz w tygodniu, a podróż potrwa ponad 10 godz.

Tagi: Loty, LOT, Lotniska
Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Kontakt z nami