Wiadomości z tagiem Lotniska  RSS
Ryanair chwali się powrotem na Lotnisko Chopina w Warszawie. Mówi o 300 tys. pasażerów

07.02.2023 18:13

W tegorocznym sezonie letnim planujemy obsłużyć ok. 300 tys. pasażerów na pięciu nowych trasach z Lotniska Chopina — poinformował szef irlandzkiego Ryanaira Michael O’Leary. Przewoźnik po 4 latach wraca na stołeczne lotnisko z połączeniami do Alicante, Brukseli, Wiednia, na Majorkę i Pafos.

Źródło: podroze.onet.pl

Ryanair idzie jak burza. Osiem nowych połączeń z lotniska Kraków Airport

07.02.2023 16:24

Belfast, Lourdes, Memmingen, Perugia, Rodos, Tuluza, Varna i Poznań to nowe kierunki w siatce połączeń Ryanaira z lotniska w Krakowie-Balicach. Loty na tych trasach rozpoczną się z końcem marca.

Źródło: turystyka.wp.pl

Ryanair ma ambitne plany. Chodzi o polskie lotniska

07.02.2023 14:46

Irlandzka tania linia lotnicza poinformowała podróżnych o swoich ambitnych planach na okres wakacyjny 2023. W tegorocznym sezonie letnim Ryanair ma zamiar obsłużyć około 300 tys. pasażerów na pięciu nowych trasach z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nie zabraknie także połączeń z Modlina.

Źródło: turystyka.wp.pl

Samolot PLL LOT lecący z Warszawy do Zanzibaru zawrócony. Powodem usterka

05.02.2023 18:13

Dreamliner PLL LOT, który w niedzielę wyleciał z Lotniska Chopina do Zanzibaru, z powodu usterki został zawrócony na Lotnisko Chopina — poinformował PAP rzecznik LOT Krzysztof Moczulski. Dodał, że po usunięciu usterki samolot kontynuuje rejs do Zanzibaru

Źródło: podroze.onet.pl

Najgorsze lotniska na świecie – wasze wspomnienia. Które porty lotnicze omijać? „Klimatyzacja często nie działa, bałagan do sześcianu"

04.02.2023 0:11

Porty lotnicze to – według niektórych – pierwsza wizytówka odwiedzanej lokalizacji. Jest w tym ziarno prawdy, bowiem to pierwsze miejsce, z którym mamy styczność po przylocie. Co jeśli okazują się wyjątkowo niekomfortowe? Nasi czytelnicy podzielili się z nami wrażeniami z pobytu na najgorszych, ich zdaniem, lotniskach. Które miejsca negatywne zaskoczyły?

Tagi: LOT, Lotniska, Wizy
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Turcja ostrzega Rosję: nie obsłużymy waszych samolotów.

02.02.2023 0:13

Turecka spółka Havaş, która obsługuje samoloty na tureckich lotniskach, ostrzegła w komunikacie, że może przestać obsługiwać ponad 170 boeingów należących do rosyjskich linii lotniczych z powodu sankcji USA, które codziennie przylatują na tureckie lotniska.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami