Wiadomości z tagiem USA  RSS
Jak nie trafić na czarną listę pasażerów? "Tego nigdy nie rób w samolocie"

18.05.2024 6:11

Chociaż rzadko, to jednak zdarza się, że pasażerowi zostaje nałożony całkowity zakaz latania, z powodu jego nieodpowiedniego zachowania podczas lotu samolotem. Linie lotnicze decydują się na taki krok, gdyż nie chcą dłużej tolerować takiego pasażera na swoim pokładzie. Powody, za które można stracić możliwość latania, mogą być zaskakujące i nieoczywiste. Niektóre z nich wydają się wręcz banalne. O tym, jakie zachowania są absolutnie niedopuszczalne w samolocie, ostrzega stewardessa z USA w nagraniu udostępnionym na platformie TikTok.

Tagi: USA, LOT
Źródło: podroze.onet.pl

Marek od 20 lat mieszka w USA. "Na początku miałem problem z jedzeniem" [WYWIAD]

17.05.2024 6:12

Kiedy przyjechał po raz pierwszy do Stanów Zjednoczonych pomyślał, że nigdy nie mógłby zamieszkać w tym kraju, teraz mija 20. rocznica pobytu Marka w USA. W rozmowie z Onetem opowiada jak potoczyła się jego historia, o zaletach i wadach życia w Ameryce, a także o takich kwestiach jak dostęp do opieki zdrowotnej, edukacja czy pozowolenie na posiadanie broni palnej. "To, co mi się podoba to taka amerykańska różnorodność. Pojedziesz do Teksasu, a potem na Florydę i masz wrażenie, że jesteś w kompletnie innym państwie, mimo że to wciąż ten sam kraj".

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

Pracownik lotniska wypadł z samolotu. Koszmarny wypadek

16.05.2024 18:11

Pracownik naziemny linii lotniczych Transnusa Airlines w Indonezji doświadczył koszmarnego wypadku, który mógł skończyć się tragicznie. Mężczyzna wypadł przez otwarte drzwi samolotu, gdy jego koledzy niespodziewanie usunęli schody od zaparkowanej maszyny. Szczegóły zdarzenia, takie jak dokładna data i lokalizacja, pozostają nieznane, incydent zarejestrowano na pokładzie Airbusa A320.

Źródło: podroze.onet.pl

Pracownik lotniska wypadł z samolotu. Niebezpieczny incydent

16.05.2024 12:11

Wstrząsający incydent miał miejsce na lotnisku w Dżakarcie, kiedy pracownik naziemny linii lotniczych TransNusa spadł z samolotu. Jak donosi Daily Mail, wypadek był wynikiem nieskoordynowanego usunięcia drabiny z otwartych drzwi samolotu.

Tagi: USA, LOT, Lotniska, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Chaotyczna akcja ratunkowa na lotnisku w USA. Pasażerowie stali na skrzydle samolotu

15.05.2024 12:13

Nowe nagranie monitoringu ujawnia chaotyczną ewakuację pasażerów z odrzutowca Delta Airlines na lotnisku w Seattle, po tym, jak z przodu samolotu zaczęły wydobywać się iskry. Incydent jest nadal badany, ale uwaga skupia się na usterce naziemnego sprzętu zasilającego, a nie samolotu — donosi portal Simple Flying.

Tagi: USA, LOT
Źródło: podroze.onet.pl

Samolot Donalda Trumpa zderzył się na lotnisku z innym odrzutowcem

15.05.2024 12:13

Prywatny Boeing 757, którym podróżuje były prezydent USA, Donald Trump, zderzył się z innym korporacyjnym odrzutowcem podczas kołowania na międzynarodowym lotnisku West Palm Beach na Florydzie. Do incydentu doszło w niedzielę, a informacje o zdarzeniu podało we wtorek źródło zaznajomione z sytuacją — informuje Reuters.

Tagi: USA, LOT, Boeing
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami