Wiadomości z tagiem Promy  RSS
Sprawdź swoją wiedzę z geografii. Rozpoznaj kraj po kształcie!

26.09.2022 12:14

Umiesz bez zastanowienia wskazać każdy kraj na mapie świata i czujesz się mistrzem geografii? Sprawdź, czy jesteś w stanie rozpoznać państwa jedynie po ich kształtach. To wcale nie takie proste!

Tagi: Promy
Źródło: podroze.onet.pl

Atrakcje turystyczne w Kotlinie Kłodzkiej. Jest co zobaczyć w tej pięknej krainie! Wieże widokowe, muzea, parki dla dzieci i wiele innych

26.09.2022 6:11

Atrakcje turystyczne Kotliny Kłodzkiej przyciągają turystów z Polski (i nie tylko) przez cały rok. Wszystko za sprawą wyjątkowej przyrody i dobrze rozbudowanej infrastruktury turystycznej - po prostu nie da się tam nudzić! By ułatwić Wam zaplanowanie wycieczki, sporządziliśmy listę - zobaczcie najciekawsze, najfajniejsze i najbardziej urokliwe atrakcje turystyczne Kotliny Kłodzkiej. Co zobaczyć w tej malowniczej krainie? Wieże widokowe, muzea i parki dla dzieci to dopiero początek.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Podsumowali wakacje. Turyści wydali tam 82 proc. więcej niż rok temu

23.09.2022 9:09

Turyści z zagranicy w czasie tegorocznego sezonu letniego wydali w Portugalii o 82 proc. więcej niż latem 2021 r. - wynika z analizy krajowych transakcji z użyciem kart płatniczych przeprowadzonej przez portugalską firmę Reduniq.

Źródło: turystyka.wp.pl

Jesienią są prawdziwym hitem. "Ceny zaczynają maleć z tygodnia na tydzień"

22.09.2022 11:44

Krótkie podróże typu city break cieszą się ogromną popularnością w nadchodzącym sezonie jesiennym – zainteresowanie wzrosło o 39 proc. w porównaniu do zeszłego roku. Jakie miasta znalazły się na podium rankingu najbardziej popularnych kierunków na jesienny wypad?

Tagi: Miami, Malta, Promy
Źródło: turystyka.wp.pl

Zrobiła dziecku urodziny w parku rozrywki. "Krzyczał na mnie przy dzieciach" [LIST]

21.09.2022 18:14

Na mapie Polski nie brakuje parków rozrywki. Jedni wybierają się do nich po prostu, żeby się zabawić i poczuć adrenalinę, a inni, jak nasza czytelniczka, na przykład z okazji urodzin dziecka. Niestety, jak pisze pani Magdalena, nie wszystkie obiekty, potrafią sprostać takiemu zadaniu.

Tagi: Polska, Promy
Źródło: podroze.onet.pl

Pies pogryzł dziecko podczas wakacji. Przed sądem stanęła właścicielka agroturystyki

19.09.2022 18:14

Przed Sądem Okręgowym w Białymstoku zakończył się proces dotyczący dotkliwego pogryzienia przez psa 8-letniego dziecka. W gospodarstwie agroturystycznym, gdzie dziewczynka przebywała na wakacjach, bez opieki dorosłych opuściła pokój i próbowała bawić się z dużym psem, który pilnował posesji.

Tagi: Promy
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami