Wiadomości z tagiem IMGW  RSS
Nawałnice i wichury wkroczą do Polski. Masa zagrożeń

19.06.2024 9:12


Przed nami najtrudniejszy pogodowo dzień w tym tygodniu. Nie tylko zapanują męczące upały, ale nie zabraknie też bardzo niebezpiecznych burz. Ulewy, gradobicie i wichury pojawią się po południu i wieczorem w wielu województwach. Wydano mnóstwo alertów IMGW pierwszego i drugiego stopnia.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda testuje naszą wytrzymałość. Alerty w sześciu województwach

17.06.2024 8:58


Tydzień nie zacznie się spokojnie. Do Polski wracają burze z gradem i silnym wiatrem, osiągającym w porywach nawet 80 km/h. Miejscami trzeba będzie uważać na ulewy. Obowiązują alerty IMGW w sześciu województwach. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: Polska, Rzym, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Wracają burze i alerty. Miejscami zrobi się niespokojnie

13.06.2024 8:57


Pogoda wyraźnie się psuje. W czwartek pojawią się ulewy i burze, przed którymi ostrzegają synoptycy. W pięciu województwach obowiązują alerty IMGW pierwszego stopnia. Miejscami może się nawet pojawić dawno niewidziany śnieg. Sprawdź prognozę pogody na czwartek.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze i ulewy wracają. Wydano dużo alertów

10.06.2024 9:08


Nowy tydzień zacznie się fatalnie. Do Polski wracają ulewy i burze, lokalnie również z gradem. Miejscami może spaść nawet około 55 mm wody, co grozi lokalnymi podtopieniami. Alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia obowiązują w dziewięciu województwach. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: Polska, SPA, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Masy wody nad Polską. Czeka nas kolejny ciężki dzień

04.06.2024 8:58


Pogoda nie przestaje zadziwiać. Potężne ulewy nawiedzają kolejne miasta i we wtorek nie będzie inaczej. W wielu miejscach wystąpią też burze. W dużej części kraju obowiązują alerty IMGW od najniższego do najwyższego stopnia. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Tagi: Miami, Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze nie zwalniają. Wrócą ulewy i gradobicie

03.06.2024 8:53


Początek tygodnia nie przyniesie zmian w pogodzie. Dalej będą nas męczyć silne burze, niosące ulewy, lokalne gradobicie i silny wiatr, osiągający w porywach 80 km/h. Pojawiły się alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia. Wydano je dla 14 województw. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Cała Polska w alertach. Nawałnice, wichury i gradobicie

31.05.2024 8:52


Burze zagościły w Polsce na dobre. W piątek praktycznie nie będziemy mogli się przed nimi schronić. Wydano alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju. Niebezpiecznie zacznie się robić jeszcze przed południem. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Burze się przesuwają. "Uważajcie na siebie"

29.05.2024 8:54


Pogoda uparcie nie chce się poprawić. Burze znowu dadzą nam się we znaki. Tym razem będą się z nimi zmagać mieszkańcy centralnych i wschodnich województw. Od rana obowiązują alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia w ponad połowie Polski. Sprawdź prognozę na środę.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Nie odpoczniemy od burz. Skupią się w konkretnym miejscu

28.05.2024 9:00


Pogoda się nie uspokoi. Gwałtowne burze znowu spadną na zachodnią Polskę. Synoptycy spodziewają się ulewnego deszczu, sięgającego nawet 50 mm, wichur osiągających w porywach do 90 km/h oraz gradu o średnicy do 4 cm. Wydano alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia dla 10 łącznie województw. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

Tagi: Polska, SPA, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda podzieli Polskę. Dużo alertów w połowie dnia

27.05.2024 8:55


Burze nam nie odpuszczą. Tym razem będzie ich jednak mniej niż w poprzednich dniach i skupią się na zachodzie kraju. Lokalnie przyniosą ulewne deszcze, grad i wiatr osiągający w porywach prędkość 80 km/h. Dodatkowo miejscami otrzemy się o upał. Wydano alerty IMGW dla dziewięciu województw.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

reklama
Kontakt z nami