Booking.com INT
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Tanie loty czarterowe na Kretę za 299 zł

21.06.2022 18:15

Wyloty z Poznania. W cenie biletu wliczony duży bagaż rejestrowany. Świetna okazja na letnią podróż na piękną, zróżnicowaną krajobrazowo wyspę.

Źródło: www.lastminuter.pl

Nowa turystyczna trasa w Rosji. Na szlaku... ulubione miejsca Putina

20.06.2022 18:14

Inwazja na Ukrainę i sankcje nałożone na Rosję sprawiły, że mieszkańcy tego kraju muszą szukać nowych miejsc na wakacje. Oficjalni przedstawiciele branży turystycznej opracowali szlak... ulubionych wakacyjnych miejsc prezydenta Władimira Putina.

Źródło: podroze.onet.pl

We wtorek pierwszy dzień astronomicznego lata

20.06.2022 12:14

We wtorek 21 czerwca o godzinie 11.14 zacznie się astronomiczne lato. Letnie noce to okazja do spojrzenia w niebo i podziwiania planet oraz innych obiektów niebieskich: ustawionych w jednej linii Marsa, Jowisza i Saturna, trzech jasnych gwiazd zwanych Trójkątem Letnim, czy "spadających gwiazd".

Tagi: SPA, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

"Głowa przy głowie" i korki. Szaleństwo pod Tatrami w długi weekend [WIDEO]

19.06.2022 12:13

Długi weekend to idealna okazja ku temu, by wyrwać się z domu na krótki urlop. Jednym z najbardziej lubianych przez naszych rodaków kierunkiem są polskie Tatry i Zakopane. Tym razem nie było inaczej.

Źródło: podroze.onet.pl

Mapa kleszczy w Polsce - sezon 2022. Gdzie trzeba na nie szczególnie uważać? Lasy Państwowe ostrzegają: „Inwazja trwa"

17.06.2022 8:19

Sezon na kleszcze w 2022 roku trwa w pełni. Te pajęczaki to zmora amatorów przebywania na łonie natury. Co trzeci z tych podstępnych pasożytów może powodować zakażenie niebezpiecznymi wirusami i wywoływać choroby. Lasy Państwowe ostrzegają: „Inwazja trwa". Jak się chronić przed tymi pajęczakami? Gdzie w Polsce jest najwięcej kleszczy? Jakie choroby przenoszą? Co zabrać na wycieczkę, aby nie dać się kleszczom? Zobacz naszą mapę kleszczy w Polsce.

Tagi: USA, Azja
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Weekend w pociągu retro. Nietypowa atrakcja i świetny sposób na zwiedzanie. Gdzie skorzystać z przejażdżki? Oferty, cennik i rozkład jazdy

15.06.2022 13:52

Letni weekend to wspaniała okazja, by wybrać się na wycieczkę krajoznawczą - i to nie byle jaką! Zabytkowe pociągi, którymi podróżowano kilkadziesiąt lat temu, czekają na turystów, by zabrać ich w podróż po najbardziej malowniczych zakątkach Polski. Pociąg retro to niezwykła atrakcja i świetny sposób na weekendowe zwiedzanie. Gdzie skorzystać z przejażdżki? W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje o pociągach retro w Polsce, a także cennik i rozkład jazdy.

Tagi: Polska, SPA, Azja
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Inflacja nie zatrzymała Polaków. Na długi weekend "pełne obłożenie"

14.06.2022 18:14

Wielkimi krokami zbliża się długi weekend czerwcowy. To doskonała okazja na przedwakacyjny kilkudniowy urlop. Inflacja nie zatrzymała Polaków — jak relacjonują przedsiębiorcy branży turystycznej, miejsca noclegowe są niemal zupełnie obłożone.

Tagi: Urlop, Rzym, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami