Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Długi weekend w czerwcu w Boże Ciało 2023. Kiedy wypada, jaka będzie pogoda? Inne długie weekendy do końca roku

05.06.2023 15:13

Długi weekend czerwcowy 2023, na który pozwala nam Boże Ciało, to kolejna okazja do wypoczynku, zorganizowania krajoznawczej wycieczki po Polsce, a może nawet krótkiego wyjazdu za granicę solo lub z rodziną. Kiedy wypada Boże Ciało i długi weekend czerwcowy w 2023 r., czy trzeba brać urlop, by wypoczywać dłużej, jaka będzie pogoda w czerwcu? Poniżej odpowiadamy na te pytania, a także wskazujemy, jakie jeszcze długie weekendy czekają nas w 2023 r.

Tagi: Urlop, Azja
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Szedł za Polakiem 55 minut. "Nie mów do mnie my friend"

02.06.2023 11:37

Media społecznościowe są kopalnią wiedzy, także tej dotyczącej turystyki. Jeden z podróżników - Patryk Suracki - podzielił się z internautami interesującymi nagraniami ze swojej podróży po azjatyckim kraju. "Indie mają wiele twarzy, a to jedna z nich" - napisał pod materiałem filmowym.

Źródło: turystyka.wp.pl

Egipcjanie przechodzą kursy uwodzenia i podrywu turystek. Mają nawet podręcznik

29.05.2023 13:05

Romanse Egipcjan z turystkami spędzającymi wakacje w Hurghadzie to codzienność. Jednak nie wszyscy przyjezdni, a przede wszystkim przyjezdne wiedzą, że dla miejscowych to pewien rodzaj "sportu" i idealna okazja do poprawienia swojej sytuacji materialnej.

Tagi: Rodos, Azja
Źródło: turystyka.wp.pl

Supercena do Bułgarii: 4* hotel z all inclusive od 789 zł!

24.05.2023 17:02

Wyloty do Warny z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Świetna okazja na podróż nad Morze Czarne. Bardzo rzadko trafiają się tak niskie ceny z formułą "wszystko w cenie".

Źródło: www.lastminuter.pl

Okazja: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 867 zł!

24.05.2023 8:25

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt Diamond znajduje się w słynnej miejscowości wypoczynkowej, Słonecznym Brzegu. Oferuje basen z wydzieloną częścią dla dzieci i program animacyjny.

Źródło: www.lastminuter.pl

Oto 22 najgorsze błędy, gafy i wpadki, popełniane przez turystów. Jak nie stracić pieniędzy, na co uważać w rozmowach z obcokrajowcami?

23.05.2023 7:00

Podróż za granicę to zawsze przygoda i okazja do przeżycia czegoś nowego. Niestety, pewne zachowanie mogą wpakować nas w kłopoty. Poniżej znajdziecie listę 22 rzeczy, których nie powinno się robić za granicą: w samolocie, na lotnisku, w hotelu, restauracji i na ulicach obcych miast. Na co zwracać uwagę, zwiedzając Wielką Brytanię albo Grecję? Jak nie stracić pieniędzy na płaceniu kartą kredytową? Jak uniknąć kradzieży danych osobowych? Zapraszamy do naszego informatora.

Tagi: Hotele, Miami, LOT, Azja
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Jak wybrać odpowiedni obóz młodzieżowy za granicą dla siebie?

21.05.2023 10:37


Wybór obozu młodzieżowego za granicą z pewnością jest decyzją bardzo ważną. Obóz młodzieżowy to jedyna w swoim rodzaju okazja do odkrywania nowych miejsc i nowych ludzi. To czas, który może się na długo wryć w Twoją pamięć. Warto więc odpowiednio dokładnie przygotować się do tej decyzji, aby być w stanie wybrać odpowiedni obóz. Jak to zrobić? Istnieje kilka czynników, które należy uwzględnić podczas wyboru obozu młodzieżowego za granicą. Przede wszystkim, obóz musi być bezpieczny. Po drugie, powinien być dopasowany do Twoich potrzeb i aspiracji. Oto kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Tagi: Azja
Źródło: przeglad-turystyczny.pl

Okazja: Egipt, 11 dni w hotelu z all inclusive za jedyne 1554 zł!

18.05.2023 16:13

Wylot do Hurghady z Poznania, powrót do Gdańska. Zakwaterowanie w obiekcie Sun & Sea, położonym ok. 1 km od centrum miasta. Oferuje restaurację, bar, baseny i 3 zjeżdżalnie wodne.

Źródło: www.lastminuter.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami