Wiadomości z tagiem Cypr  RSS
Polak na Cyprze o Rosjanach. "Uciekali w popłochu"

19.03.2023 0:12

Jeszcze przed pandemią, co czwarty turysta na Cyprze był Rosjaninem. Przez wygodny system podatkowy i tzw. złote paszporty tłumy ściągały, by ukryć swoje pieniądze i zaszyć się na wyspie na Morzu Śródziemnym. Po nałożeniu na Rosję międzynarodowych sankcji po brutalnej napaści na Ukrainę, Rosjanie "uciekali w popłochu" — pisze w liście do redakcji czytelnik, Polak od lat mieszkający na Cyprze.

Źródło: podroze.onet.pl

Cypr Północny wiosną: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2469 zł

12.03.2023 21:39

Wyloty do Cypru Północnego z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia oraz Berlina. 4* Oscar Resort to położony tuż przy plaży komfortowy obiekt wypoczynkowy, gdzie na gości czeka basen, klimatyzowane pokoje oraz restauracja z all inclusive.

Źródło: www.lastminuter.pl

Cypr Północny: 4* Riverside Garden Resort z all inclusive od 2129 zł

11.03.2023 21:13

Cypr Północny z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Berlina. 4* Riverside Garden Resort znajduje się w zielonym ogrodzie i oferuje kameralną, spokojną atmosferę. W cenę pobytu wliczono wyżywienie all inclusive.

Źródło: www.lastminuter.pl

Gdzie Polacy spędzą Wielkanoc? Te kierunki wybieramy najchętniej

10.03.2023 18:13

Wielkanoc wciąż nie jest najpopularniejszym czasem wyjazdowym Polaków — chętniej decydujemy się spędzać święta w domu. "To tylko jeden dodatkowy dzień wolny" — zauważa prezes Travelplanet.pl, Radosław Damasiewicz i podkreśla, że pomimo mniej obleganych terminów, urlop w Turcji, Egipcie czy na Cyprze będzie droższy niż przed rokiem.

Źródło: podroze.onet.pl

Wiosna na Cyprze: Tydzień w bardzo dobrym 4* hotelu z wyżywieniem za 985 zł!

02.03.2023 9:48

Wyloty do Larnaki z Wrocławia. Cena 985 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tagi: Loty, LOT, Cypr
Źródło: www.lastminuter.pl

Cypr chce dogonić Emiraty. Luksusowa marina, sztuczna wyspa i wieżowce

27.02.2023 12:13

W najpopularniejszym cypryjskim kurorcie Ayia Napa powstaje luksusowa marina jachtowa podobna do analogicznych obiektów z Emiratów Arabskich.

Tagi: Cypr, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Cypr Północny: tydzień z all inclusive w 4* Riverside Garden Resort od 1939 zł

25.02.2023 22:19

Wyloty do Cypru Północnego z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Berlina. Riverside Garden Resort położony jest pośród zielonego ogrodu, w kameralnej Alsancak. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Źródło: www.lastminuter.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami