Wiadomości z tagiem Cypr  RSS
Rosjanie zaleją ulubiony kraj backpackerów. Rząd już zaciera ręce

10.06.2022 16:00

Eksperci z branży turystycznej przewidują, że w 2022 roku to właśnie Tajlandia może stać się topowym kierunkiem turystycznym dla Rosjan. Choć nie będzie ich brakowało także w Turcji czy na Cyprze, to właśnie ulubiony kraj backpackerów może okazać się dla nich najczęstszym wyborem.

Źródło: www.fly4free.pl

Cypr — pomysł na słoneczny urlop w 2022 roku

09.06.2022 18:11

Cypr to kierunek turystyczny, który od lat cieszy się dużą popularnością. Ta mała wyspa na Morzu Śródziemnym charakteryzuje się górzystym terenem, pięknymi plażami, czystą wodą i słonecznym niebem. Wyspa Afrodyty, jak jest nazywany, to idealny kierunek dla wielbicieli trekkingu i sportów wodnych. Można zobaczyć tu również wiele starożytnych zabytków i budowli.

Tagi: Urlop, Cypr, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Cypr Północny: 4* hotel z all inclusive light za 1799 zł

06.06.2022 14:27

Wylot z Warszawy. Riverside Garden Resort składa się z kilkunastu willi oraz budynku głównego. Na miejscu skorzystacie z 3 rozległych basenów zewnętrznych, mini parku wodnego, kortu tenisowego, siatkówki i koszykówki.

Źródło: www.lastminuter.pl

Dramat młodej pary. Winne biuro podróży? "Wypłakałam wszystkie łzy"

05.06.2022 18:13

Wielki dzień pary z Leeds, szybko zamienił się w koszmar po tym, jak większość gości i rodzina zostali uziemieni na lotnisku. Chaos komunikacyjny objął też loty TUI. Tym samym wiele rejsów odwołano, a na Cypr dotarło jedynie 15 z zaproszonych 64 gości weselnych.

Tagi: Loty, LOT, Cypr, Kos, TUI
Źródło: podroze.onet.pl

Wcześniej gościli tłumy rosyjskich turystów. Teraz próbują zapełnić lukę

02.06.2022 12:14

Wojna w Ukrainie i nałożone na Rosję sankcje nie pozostaną bez wpływu na turystykę. Grecja, Turcja i Cypr zmagają się z niepewnym nadchodzącym sezonem letnim, ponieważ nie mogą spodziewać się tak licznych grup turystów z Rosji, jak przed laty — opisuje Al Jazeera.

Źródło: podroze.onet.pl

Turcja Egejska poza utartym szlakiem. Z tej strony jej nie znacie

31.05.2022 11:44

Wiele osób uważa, że Turcja Egejska jest najpiękniejszym regionem kraju. Krajobrazy są tu sielskie i malownicze. Pomiędzy wzgórzami ciągną się żyzne doliny, które porastają gaje oliwne, plantacje winorośli, cyprysy i sosny. Turystów przyciągają w te strony również ruiny starożytnych miast oraz piękne wybrzeże z zatoczkami i piaszczystymi plażami.

Tagi: Turcja, Cypr, Rysy
Źródło: turystyka.wp.pl

Czekali na lotnisku, kiedy dostali SMS-a, że ich lot jest odwołany. "Byliśmy zdruzgotani"

30.05.2022 21:53


Klienci biura podróży TUI, którzy 29 maja podróżowali z lotniska w Manchestrze nie zapamiętają tego dnia pozytywnie. Wielu o odwołaniu lotów m.in. do Grecji czy na Cypr dowiedziało się z SMS-ów, kiedy od wielu godzin czekali już na lotnisku. Zapanował tam prawdziwy chaos.

Tagi: LOT, Cypr, TUI, Lotniska
Źródło: turystyka.wp.pl

reklama
Booking.com INT
Kontakt z nami