Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Dubaj  RSS
Polski Dubaj bije rekordy popularności. Prawdziwy skarb naszego wybrzeża

12.07.2024 16:10

Mówią o nim "polski Dubaj", choć prawda jest taka, że istnieje tylko jeden element łączący te dwa miejsca. Chodzi o sztucznie usypane plaże. Faktem jest, że osada, o której mowa, posiada jedyną w swoim rodzaju atrakcję, nic więc dziwnego, że bije rekordy popularności.

Tagi: Dubaj
Źródło: turystyka.wp.pl

Polka w Dubaju trafiła do "haremu". "Byłam drugą żoną" [Fragment powieści]

11.07.2024 12:11

"Nie, nie będę żyła w haremie! Nie będę!" Zapłakana Alicja łkała w swojej sypialni. Zatykała uszy poduszkami, żeby nie słyszeć dobiegającej z salonu muzyki, do której tańczyła i obscenicznie się wyginała Marokanka, rozpalając jej męża. Dlaczego byłam taka głupia i uważałam, że się rozwiedzie? Wziął ją sobie jako drugą żonę. Przyprowadził do domu. Przedstawił mi. Miał czelność to wszystko zrobić. Przecież nie po to, żeby ją po kilku dniach rozwodzić. Przedstawiamy fragment powieści "Jestem jedną z żon" która ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Tagi: Dubaj
Źródło: podroze.onet.pl

Za co 28-letnia stewardesa została zatrzymana w Dubaju? Szokujące szczegóły

09.07.2024 12:11

Tori Towey, 28-letnia stewardesa Emirates Airlines z Irlandii, przeprowadziła się do Dubaju w kwietniu 2023 r., z nadzieją na lepsze życie. Jednak jej marzenia prysły jak bańka mydlana, gdy jej nowy południowoafrykański partner, z którym się związała, brutalnie ja pobił – informuje serwis Detained In Dubai. To był jednak dopiero początek olbrzymich problemów kobiety.

Źródło: podroze.onet.pl

"(Nie)mały Dubaj" w Zakopanem. Zjadłam w restauracji z menu halal

08.07.2024 18:11

Goście z Bliskiego Wschodu upodobali sobie Zakopane, a branża turystyczna i gastronomiczna chce maksymalnie sprostać ich oczekiwaniom. Na Krupówkach i nie tylko roi się od napisów w języku arabskim, a coraz więcej restauracji oferuje menu w wersji halal. Udałam się do jednej z nich i zastałam tam "(nie)mały Dubaj".

Źródło: podroze.onet.pl

Jak się zachować w muzułmańskim kraju podczas ramadanu?

08.07.2024 12:12

1 kwietnia ponad miliardowa społeczność muzułmańska na całym świecie rozpoczyna święty miesiąc postu, który potrwa do 1 maja. Co warto wiedzieć, z jakimi ograniczeniami i trudnościami wiąże się rozpoczynający się ramadan i jak zachować się w Turcji, Maroku czy Dubaju w najbliższych dniach? Podpowiadamy.

Tagi: Dubaj
Źródło: podroze.onet.pl

Niemcy uciekają przed kryzysem z kraju. "Nie zamierzam wrócić"

05.07.2024 12:13

Daniel Garofoli mieszka w Dubaju od dekady. Pod żadnym pozorem nie chciałby wracać do Niemiec. W wywiadzie szczegółowo wyjaśnia, dlaczego życie w Emiratach jest lepsze, od życia w Niemczech i rozwiewa niektóre mity.

Tagi: Dubaj, Niemcy
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami