Wiadomości z tagiem Turystyka  RSS
Bon turystyczny ważny tylko do końca marca. Jak go wykorzystać?

21.03.2023 12:20

Bon turystyczny to świadczenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich rodzin od sierpnia 2020 r., kiedy zostało udostępnione przez rząd. Od tego czasu do lutego 2023 r. zrealizowano ponad 5 mln bonów. Już wkrótce płacenie za usługi turystyczne bonem będzie niemożliwe - termin na pobranie i wykorzystanie bonu mamy bowiem tylko do końca marca 2023 r.

Źródło: turystyka.wp.pl

Metaverse, ChatGPT, blockchain. Branżę turystyczną czeka tech-rewolucja?

16.03.2023 12:53

Jakie zastosowanie w branży turystycznej mogą mieć Metaverse, ChatGPT czy technologia blockchain? Okazuje się, że całkiem przydatne.

Tagi: Turystyka
Źródło: www.propertynews.pl

Turystyka Karaibów może być zagrożona. Wszystko przez wodorosty

16.03.2023 11:38

Szeroka na prawie osiem kilometrów masa wodorostów zmierza w kierunku Florydy i innych wybrzeży w Zatoce Meksykańskiej. Pojawienie się niebezpiecznych i nieprzyjemnie pachnących alg na plażach może być katastrofą dla tegorocznego sezonu turystycznego.

Źródło: turystyka.wp.pl

Turystyka i podróże w 2023 roku. Ekspertka Euromonitor analizuje trendy

15.03.2023 12:54

Po okresie pandemii branża podróżnicza wychodzi z kryzysu, stojąc jednak przed nowymi wyzwaniami. Wśród nich na czoło wysuwają się rosnące koszty utrzymania, a także coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój

Źródło: www.propertynews.pl

Podziemna trasa turystyczna w Krobicy. Niezwykła atrakcja na Dolnym Śląsku

14.03.2023 10:41

Podziemna trasa turystyczna w Krobicy koło Mirska to lokalna atrakcja turystyczna, która przyciąga miłośników historii i odkrywania tajemnic ukrytych głęboko pod ziemią. Ale w okolicy są też inne ciekawe miejsca

Tagi: Turystyka
Źródło: turystyka.wp.pl

Ostatni dzwonek, by pobrać bon turystyczny. Co zrobić? Podpowiadamy

13.03.2023 12:13

Już 31 marca upływa termin na pobranie bonu turystycznego uprawniającego do dofinansowania wypoczynku dziecka. Dlaczego warto się spieszyć? Bon będzie można wykorzystać tylko do końca miesiąca, np. wpłacając zaliczkę za nocleg na majówkę czy wakacje. Podpowiadamy, komu przysługuje bon, jak go pobrać oraz gdzie wykorzystać.

Źródło: podroze.onet.pl

Myślisz, że o Polsce wiesz wszystko? Sprawdź, czy rozpoznasz te atrakcje

13.03.2023 12:13

Nasz kraj obfituje w wyjątkowe atrakcje turystyczne. Niektóre z nich są ewenementem na skalę Europy i świata. W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą znajomość polskiej geografii turystycznej. Jesteście gotowi? Powodzenia!

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Kontakt z nami