Wiadomości z tagiem SPA  RSS
Trzęsienie ziemi w Turcji. Specjalnie wyszkoleni strażacy z Warszawy lecą na miejsce. Będą ratować ofiary spod gruzów

09.02.2023 6:11

Strażacy z Warszawy ze specjalistycznej grupy Husar lecą do Turcji, by pomóc ratować ofiary trzęsienia ziemi. Polskie służby jeszcze dzisiaj wyruszą ze wsparciem.

Tagi: Turcja, USA, SPA
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Europejska wyspa ma dość turystów. "To oburzające"

08.02.2023 12:44

Władze hiszpańskiej wyspy Lanzarote przyznają, że jest ona już wystarczająco "nasycona turystami". W związku z tym chcą postawić na turystykę wyższej jakości i przyciągać mniej osób, ale wydających większe sumy pieniędzy. Deklaracja wywołała ostrą reakcję Brytyjczyków, którzy w tym momencie stanowią ponad 50 proc. odwiedzających.

Tagi: SPA, Lanzarote
Źródło: turystyka.wp.pl

Największe atrakcje Włoch — co warto zobaczyć?

08.02.2023 12:13

Włochy to jeden z ulubionych kierunków Polaków, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Nie powinno to dziwić, ponieważ w tym kraju każdy znajdzie coś dla siebie. Obejrzeć można tam najwybitniejsze dzieła sztuki, odwiedzić najwspanialsze budowle i piękne kurorty. To stolica mody oraz kultowej na całym świecie kuchni, z rozsławionym spaghetti bolognese i małym espresso. Przedstawiamy 28 atrakcji we Włoszech, które trzeba zobaczyć.

Tagi: SPA
Źródło: podroze.onet.pl

TMR aspiruje do bycia konsultantem i zarządcą ośrodków górskich w Arabii Saudyjskiej

08.02.2023 11:48

Spółka TMR jako jedna z czołowych firm prowadzących ośrodki górskie i świadczących usługi turystyczne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, kieruje się na południowy wschód. Spółka negocjuje możliwość współpracy w zakresie rozwoju turystyki w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

Tagi: SPA
Źródło: www.skionline.pl

Pociąg na trasie: Londyn – Paryż, czyli weekend w dwóch wielkich stolicach Europy

08.02.2023 10:41

Do Londynu zacząłem jeździć dopiero wtedy, gdy biznes zaczął tego wymagać. Nie dotarłem tam z wielką polską falą, nie jeździłem turystycznie, ale gdy w końcu moje zawodowe wyzwania posłały mnie do stolicy Wielkiej Brytanii, polubiłem ją. Pewnego dnia, spacerując nad Tamizą, pomyślałem, że to idealny punkt, aby rozpocząć eksplorowanie kolejnej, zaniedbanej przeze mnie europejskiej stolicy - Paryża.

Tagi: Londyn, SPA
Źródło: turystyka.wp.pl

Ofensywa mrozu jeszcze się nie skończyła. Tu uderzy z dużą mocą

08.02.2023 9:15


W środę Polska pozostanie pod wpływem potężnego antycyklonu Elisabeth. „Elżbieta” przynosi ze sobą dotkliwe zimno, o czym mogli się już przekonać mieszkańcy niektórych rejonów Polski. Czy temperatura spadnie poniżej -20 st.C? Sprawdzamy.

Tagi: Polska, SPA
Źródło: pogoda.interia.pl

Ferie z dziećmi we Wrocławiu. Fajne zabawy, pomysły na wycieczki i zimowe atrakcje w mieście dla całej rodziny. Podajemy ceny półkolonii

08.02.2023 6:11

Wrocław ma dla turystów wiele atrakcji i niespodzianek, niezależnie od ich wieku i panującej akurat pory roku. Zimą we Wrocławiu wcale nie trzeba siedzieć w domu. Miasto jest pełne niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić, oraz aktywności dla dzieci i całych rodzin w sam raz na ferie zimowe. Co robić we Wrocławiu zimą? Gdzie wybrać się na sanki i łyżwy, które trasy spacerowe są najciekawsze, gdzie trzeba pójść, by poczuć się jak w Afryce, jakie półkolonie i warsztaty na ferie wybrać dla dzieci (i ile to kosztuje)? Na te i więcej pytań odpowiadamy w naszym przewodniku: Wrocław na zimę i ferie: co robić i gdzie się wybrać?

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

reklama
Kontakt z nami