Nowy zarząd i Rada Hoteli Harmony

09.04.2019 12:44

<b>Foto:</b> hotelwarszawa.pl
Foto: hotelwarszawa.pl

8 kwietnia w Hotelu Warszawa w Augustowie, Andrzej Dowgiałło wybrany został na Przewodniczącego Rady Hoteli, wiceprzewodniczącą została Bożenna Gast, która pełnić będzie tą funkcję z Witoldem Kisała. Powołany został również Zarząd Fundacji siódmej kadencji w składzie: Krzysztof Jędrocha, Andrzej Burkiewicz, Elżbieta Lendo, Olaf Makiewicz, Agnieszka Radzikowska, Radosław Suwała.

Po raz kolejny Prezesem Fundacji został Krzysztof Jędrocha. Powiedział on: „To oczywiście zaszczyt móc kierować tak dynamiczną grupą hoteli, krótka niezmiennie wspiera się nawzajem ale również buduje pozytywny wizerunek marki Harmony Polish Hotels i polskiego hotelarstwa. I na tym będziemy koncentrować się podczas nowej kadencji zarządu”. Podczas Rady Hoteli w poczet członków Grupy przyjęty został nowy obiekt: Hotel Traugutta3 z Białegostoku.
Krzysztof Jędrocha dodał: „Dla nas ogromne znaczenie ma partnerska współpraca, rzetelność w biznesie, ale także szacunek dla lokalnej kultury, historii oraz społeczności. Chcielibyśmy aby nasza Grupa rozwijała się o kolejne hotele, które wpisują się w naszą filozofię działania. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy Hotel Traugutta3 będzie gwarantem samych pozytywnych emocji na jakie w hotelach Harmony Polish Hotels mogą liczyć nasi goście.”

Więcej w serwisie www.waszaturystyka.pl

Kod z obrazka
Komentarze (0):